Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to odkryłem ale jeszcze nie latałem.Wkurza mnie ze gram na normalu a nikt nie naciska selectu,co za nooby,przecież to podstawa w tym trybie.Wczoraj odkryłem lunetę do AK74 i powiem ze ciekawie się z tego strzela na bipodzie.

Zapomniales o tym ze niema spotowania takiego jak w bc 2? spotowanie dziala tylko jezeli kogos widzisz a nie,ze gosc stoi 1000m ty go nie widzisz i pojawia sie trojkacik.

A gdzie ty masz takie odległości na tej mapce z bety?Większość leży w krzakach i nawet jak ich ktoś mija w większej odległości to nie zaspotują,jakby to miało ich pozycję zdradzić.Dzisiaj kolesiowi dźwięk guna się zawiesił i jak biegł,to jakby ciągle walił z niej :P

Odnośnik do komentarza

przeczytałem że w Betę gra 12 mln ludzi :) Woow że serwery to wytrzymują. Wielkie brawa oby tak było po premierze.

 

No nie mów że czytasz to dosłownie, nie wierze ze w bete gra 12mln ludzi. 12mln ludzi ściągnęło bete pc + ps3+ X0 ale w jednym czasie na serwerach nie gra 12mln ludzi bo to był by niesamowity rekord. Nawet w COD nie gra milion osób równocześnie więc co dopiero w bete :)

 

Na pewno ta liczba 12mln też mocno naciągnięta np. 5 mln ściągnięć + 7 mln prób ściągnięć hehe :P

Odnośnik do komentarza

btw ja osbiscie nigdy jeszcze nei trafiłem na clymory, ale pewnie w przyszlosci to moze byc spora plaga

z tego co sie dowiedzialem mozna polożyć 2 na raz, ale co ważniejsze - nie wybuchają jak sie na nie wczołgać albo wejść na kuckach, tylko chodzenie i bieganie je detonuje, jest to pewien balans, cuiekawe czy beda utrapieniem czy nie (np bedą czekac w kazdych drzwiach do pomieszczenia z mcomem)

 

 

 

 

Na pewno ta liczba 12mln też mocno naciągnięta np. 5 mln ściągnięć + 7 mln prób ściągnięć hehe :P

 

tak i dodaj jeszcze że połowa tych ludzi sciągneła bete przez pomyłe bo mysleli ze to COD i jak zobaczyli co sciagneli to tylko sie wkurzyli i skasowali <_<

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no ja dziś spotkałem claymory i wyglądały jak kartka papieru,nie wiem jak można zrobić coś tak brzydkiego,no i odblokowałem robocika,dość fajny ale za bardzo się blokuję nawet na śmieciach...

 

Robocika wczoraj odblokowałem, sterowanie dość trudne osobiście zmieniam kamerę na zewnątrz, ale miałem wrażenie że jest niezniszczalny ;) strzelali do niego i nic :) Ale dużo osób go olewało jakby nie wiedzieli co to jest takie WTF :)

Odnośnik do komentarza

Ja to odkryłem ale jeszcze nie latałem.Wkurza mnie ze gram na normalu a nikt nie naciska selectu,co za nooby,przecież to podstawa w tym trybie.Wczoraj odkryłem lunetę do AK74 i powiem ze ciekawie się z tego strzela na bipodzie.

Zapomniales o tym ze niema spotowania takiego jak w bc 2? spotowanie dziala tylko jezeli kogos widzisz a nie,ze gosc stoi 1000m ty go nie widzisz i pojawia sie trojkacik.

A gdzie ty masz takie odległości na tej mapce z bety?Większość leży w krzakach i nawet jak ich ktoś mija w większej odległości to nie zaspotują,jakby to miało ich pozycję zdradzić.Dzisiaj kolesiowi dźwięk guna się zawiesił i jak biegł,to jakby ciągle walił z niej :P

1000m bylo przykladem. musi byc gosc miec w zasiegu wzroku/widziec go wyraznie,zniknie za kamien trojkacik znika.

Odnośnik do komentarza

Szkoda tylko, że w becie są często niezłe lagi. Grałem dzisiaj chwilę no i taka sytuacja. Widzę dwóch przeciwników, strzelam full auto, koncze strzelac, mija sekunda, dwie dopiero wtedy animacja śmierci i napis na dole ekranu :confused:

 

albo jak nożem zabiłem jednego to animacje też tak "skakały" że właściwie nie wiedziałem co się dzieje.

 

To jest jedyna wada bety jaka mi przeszkadza.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ja to odkryłem ale jeszcze nie latałem.Wkurza mnie ze gram na normalu a nikt nie naciska selectu,co za nooby,przecież to podstawa w tym trybie.Wczoraj odkryłem lunetę do AK74 i powiem ze ciekawie się z tego strzela na bipodzie.

Zapomniales o tym ze niema spotowania takiego jak w bc 2? spotowanie dziala tylko jezeli kogos widzisz a nie,ze gosc stoi 1000m ty go nie widzisz i pojawia sie trojkacik.

A gdzie ty masz takie odległości na tej mapce z bety?Większość leży w krzakach i nawet jak ich ktoś mija w większej odległości to nie zaspotują,jakby to miało ich pozycję zdradzić.Dzisiaj kolesiowi dźwięk guna się zawiesił i jak biegł,to jakby ciągle walił z niej :P

1000m bylo przykladem. musi byc gosc miec w zasiegu wzroku/widziec go wyraznie,zniknie za kamien trojkacik znika.

No to kumam,chodzi mi że widać czy ludzie spotują czy nie,bo radar jest pusty,ja nie patrzę na pole tylko na radar.

Odnośnik do komentarza

Ja to odkryłem ale jeszcze nie latałem.Wkurza mnie ze gram na normalu a nikt nie naciska selectu,co za nooby,przecież to podstawa w tym trybie.Wczoraj odkryłem lunetę do AK74 i powiem ze ciekawie się z tego strzela na bipodzie.

Zapomniales o tym ze niema spotowania takiego jak w bc 2? spotowanie dziala tylko jezeli kogos widzisz a nie,ze gosc stoi 1000m ty go nie widzisz i pojawia sie trojkacik.

A gdzie ty masz takie odległości na tej mapce z bety?Większość leży w krzakach i nawet jak ich ktoś mija w większej odległości to nie zaspotują,jakby to miało ich pozycję zdradzić.Dzisiaj kolesiowi dźwięk guna się zawiesił i jak biegł,to jakby ciągle walił z niej :P

1000m bylo przykladem. musi byc gosc miec w zasiegu wzroku/widziec go wyraznie,zniknie za kamien trojkacik znika.

No to kumam,chodzi mi że widać czy ludzie spotują czy nie,bo radar jest pusty,ja nie patrzę na pole tylko na radar.

radar zadko pokazuje pewnie tez jakis bug ;) ja sie staram sptowac ale juz nie jest tak latwo. czy tylko ja uwazam ze shotgun'y sa za slabe?

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

ja staram sie spotowac nawet jak wiem ze zaraz kogos zabije, bo nigdy nic nie wiadomo, jesli on zabije mnie to wieksza szansa ze ktos mnie pomsci ;p

 

btw widzialem dziś filmik z M60 supporta, nie wiem czy goś był tak dobry w kontrolowaniu odrzutu (naciskając lekko w dół przy strzelaniu) ale walił serią w dalekie cele i celownik prawie nie drgna nawet, wydawalo sie ze bron jest mega stabila (chociaz tez dosyc wolno strzela)

 

 

ja malo uzywam shotgunow, prawie wcale, ale czy nie da sie jakos poprawic ich skutecznosci dobierając odpowiednie ammo? (po odblokowaniu oczywiscie)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Da się poprawić ich szkuteczność, odblokowywujesz dodatkową amunicję... ten podstawowy jest bardzo mocny i na dosyć duże odległości strzela...

 

Czy tylko według mnie UMP jest za silne w tej grze ?? seria i wróg ginie, nawet pkp chenger lub m249 nie jest takie silne... :ph34r:

 

Opłaca się inwestować w tego pkp chenger ?? Jest lepszy niż m249 ??

Odnośnik do komentarza

Pisałem już nieco wcześniej, że pistolety maszynowe są chyba zbyt silne. Wydają się być mocarniejsze od karabinów szturmowych.

Przyciąganie noża jest dość spore. Dziś mnie teleportowało przez murek. A drugi raz przez jednego kolesia. Leżało dwóch mniej więcej jeden za drugim. Podszedłem do tego bardziej z tyłu, ale skrypt uparcie czepił się tego wysuniętego bardziej do przodu. Dzięki temu zaraz po zdobyciu dogtaga dostałem serią przez plecy...

Odnośnik do komentarza

Da się poprawić ich szkuteczność, odblokowywujesz dodatkową amunicję... ten podstawowy jest bardzo mocny i na dosyć duże odległości strzela...

 

Czy tylko według mnie UMP jest za silne w tej grze ?? seria i wróg ginie, nawet pkp chenger lub m249 nie jest takie silne... :ph34r:

 

Opłaca się inwestować w tego pkp chenger ?? Jest lepszy niż m249 ??

UMP nie jest takie silne. Jest ok. Za to teraz używam A-91 inżyniera i to jest dopiero fajna broń. Recoil bardzo malutki, kosi się tym ekstra. To chyba pierwsza broń dla inżyniera z którą czuję się, że jestem na równi z tymi wszystkimi LMG i pukawkami assaulta.

 

Jak zmienić widok na TPP w EoD bocie? Ten robocik bardzo przydaje się na pierwszym odcinku mapy. Polecam go używać, zwłaszcza przy podkładaniu. Jak ludzie są kumaci chociaż trochę to idzie przejść ten kawałek mapy nie tracąc nawet 10 ticketów. A właśnie początek Operation Metro jest najgorszy moim zdaniem. Wszystkie krzaczory i przeciwnicy zlewają się ze sobą i (pipi) widać. Do tego oczy bolą.

 

Jak wygląda u was sprawa z lagami? Mi zdarzają się najgorsze z możliwych (jak dla mnie), takie dosłownie sekundowe/półsekundowe. Ktoś wybiega zza rogu, ja strzelam pierwszy ale i tak ginę, a gość na killcamie ze 100% chociaż zaliczyłem kilka markerów.

Odnośnik do komentarza

Pisałem już nieco wcześniej, że pistolety maszynowe są chyba zbyt silne. Wydają się być mocarniejsze od karabinów szturmowych.

Przyciąganie noża jest dość spore. Dziś mnie teleportowało przez murek. A drugi raz przez jednego kolesia. Leżało dwóch mniej więcej jeden za drugim. Podszedłem do tego bardziej z tyłu, ale skrypt uparcie czepił się tego wysuniętego bardziej do przodu. Dzięki temu zaraz po zdobyciu dogtaga dostałem serią przez plecy...

 

Mozesz zwalic wine na bete. :) Dla mnie noz jest wysmienity w tej grze. Nie przyciaga tak jak w BFBC2, i daje mase fun'u- szczegolnie kiedy wyrywamy dog tag'a. Momentami jednak irytuje niedporacowana animacja kiedy nasza ofiara nagle pada, a kose wbijamy w powietrze. :)

 

W ogole ludzie to maja skrajne opinie na temat bety. Zajrzyjcie na forum battlelog feedback beta BF3. Poza tym, ze postow jest setki tysiace, i pojawiaja sie co sekunde, to niiewarygne bywa jak ludzie potrafia pisac dlugie "opowiadania". Jeden napisze tysiace argumentow, ze damage broni jest za duzy, a juz kolejny rzuci 2 tys kontr-argumentow ze jest w sam raz. I tak praktycznie z kazdym aspektem gry. W jednym sie ludzie zgadzaja... bugi musza byc wyeliminowane. :)

 

 

Ja nie kupuje na premiere gry. Czekam na opinie samych graczy. Jesli bedzie mniej wiecej to samo co w becie (szczegolnie "nieczytelna" oprawa i HP), to ja zostaje przy bfbc2.

 

no ja gram, da sie opanować - bałem sie ze moze byc za szybko ale wszystko poszło gładko. A przechodziłem bezpośrednio z 100% w BC.

 

No ja tez non toper gralem na max w BFBC2, i czesto wydawalo mi sie za wolne. Jakies 50% w Bf3 to moim zdaniem max w BC2. A gdy ustawilem na 100% to o jezuuu... Ty masz high -tech artifical thumbs? :)

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

hej to ze nie widać goscia w maskującym ubraniu na tle krzakow to nie do konca wina grafiki, oczywiscie są ząbki itp, ale rpzeciez w realu tez wojsko nosi taką kolorystyke żeby sie wtapiac w tło, przeciez nie beda biegac w odblaskowych kamizelkach ;p

 

pozatym jest celownik infracośtam ktory powoduje ze cale otoczenie ejst zielone, a ludzie są pomaranczowi, wtedy sie wszystko rzuca w oczy:p

Odnośnik do komentarza

DLa tych co narzekaja na destrukcje, ktora w pewnej czesci jest wylaczona w becie.

 

http://www.youtube.com/watch?v=slrCVYTOd6Q

 

Zh1nt0 (DICE community manager) sie lekko zirytowal na graczy :) he he

 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:2pFkOLyvVNsJ:forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3/1426565-thank-you-feedback.html+site:forums.electronicarts.co.uk+zh1nt0+%22Thank+you+for+the+feedback%22&cd=2&hl=en&ct=clnk&gl=us

 

Odnoszę wrażenie, że wiele niewdzięcznych osób nie jest w stanie zrozumieć, ile pracy wkładamy w tę grę, ile poświęcamy nadgodzin, ile spotkań, aby wydać taką grę. (...) Beta jest przywilejem, nie prawem, przynajmniej dopóki nie zamówiłeś Medal of Honor czy nie kupiłeś gry na Origin. Chcielibyśmy podziękować wielu użytkownikom za konstruktywne uwagi. Do reszty z Was - dorośnijcie.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

odblokowalem granaty "dart" i smoke, te pierwsze w jadnym miejscu nazywaja sie dart, w innym anti-vehicle, a wygladaja jak strzałkowe slugi do shotguna , w dzialaniu przypominaja chyba shotguna, ale z braku pojazdów wiele nie porobilem

granaty dymne robią fajna zasłone jak sie wchodzi do menta i banda kamperów probuje zestrzelić ludzie wchodzących do dziury, chociaz poza tym to wiele zastsowan narazie nei znalazłem, glownym problemem jest to że nie tylko przeciwnik traci widocznosc ale my też, a celownik IRNV nie przechodzi przez dym więc nie ma mozliwosci zadymić wroga i ostrzeliwać go , chyba że na ślepo

btw granaty dymne potrafią zabić, ale nie wiem czy wybuchem czy trzeba trafić bezpośrednio (raz zabilem ale gosc byl za daleko i nie wiem czy trafilem w niego czy tuż obok)

 

z innej beczki - ktos obczajał czy luneta kampera świeci też gdy sie stoi albo kuca? ewentualnie co zrobic zeby swiecenie podczas leżenia zniknelo? (wstac na chwile?)

bo jak atakuje 2 pierwsze mcomy to prawie zawsze widze kamperów z tyłu przy murku (tam gdzie potem jest dziura do metra) , a dokladnie to nie widze ich tylko światełka ich lunety, co prawda zwykła bronią raczej ciezko ich zestzrelić, ale widać ich bardzo, ja do tej pory mało snajpiłem, ale zastanawiam sie jakie sa sposoby zeby tak nie świecić, bo oni stoją tak daleko że nawet wlasnie jak by stali to by nie bylo ich widać, ale jak leżą i sie świecą to widać

dlatego zestanawiam sie czy jak sie kampi bardzo daleko to czy nie lepiej stać albo kucać

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...