Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Hey a gdzie kupujecie BF3 ? W ultimie podobno jest duża szansa na to żeby dostać gierke jeszcze przed premierą. Ja jestem z Katowic i ultima ma tam siedzibe i właśnie się zastanawiam czy jak bede chciał odbiór osobisty to bede mógł odebrać przed premierą...

 

Akurat jestes w tej dobrej sytuacji, ze masz pod nosem nasz sklep PE.

EA rozsyla towar do wszystkich w tym samym terminie. W Polsce wersje limitowane bedzie miec tylko kilka sklepow (znajdziesz je na stronie EA). W Katowicach przed premiera bedzie on tylko u nas.

Natomiast wazna informacja dla wszystkich. Jesli ktos chce sie zalapac na limitke to jest to juz ostatni dzwonek. My nie mamy mozliwosc domowienia i zwiekszenia ilosci egzemplarzy, jaka do nas trafi. Wszystkie sklepy sa w tej samej sytuacji (mialem okazje troche porozmawiac z ludzmi na wczorajszej duzej imprezie EA w Wawie). Zamowienie jakie wyslalismy do EA jakis czas temu po prostu juz sie koncza i zwiekszyc ich juz sie nie da. Oczywiscie nie ma problemu ze zwykla wersja.

Przy okazji ciekawostka. Po becie mielismy w sklepie moze z 5 rezygnacji. Natomiast w tym samym weekendzie przybylo kolejnych 100 zamowien. Ogolnie liczba zamowien na wszystkie platformy jest taka, ze mobilizujemy wszyskie nasze sily (znajomi, rodzina) do pakowania i realizacji wysylki. BF3 jest najlepiej sprzedajacym sie preorderem. Po nim na prawde dlugo dlugo nic i moze kolejny bylby BC2 z ubieglego roku.

 

No oki, więc zobaczymy czy w tym singlu na PS3 też są takie błędy jak w multi.

 

Wczoraj chwile pogralem w singla i bledow nie bylo. Przynajmniej nigdzie nie zapadlem sie pod ziemie ;p

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

EA rozsyla towar do wszystkich w tym samym terminie. W Polsce wersje limitowane bedzie miec tylko kilka sklepow (znajdziesz je na stronie EA). W Katowicach bedzie on tylko u nas.

 

Wczoraj chwile pogralem w singla i bledow nie bylo. Przynajmniej nigdzie nie zapadlem sie pod ziemie ;p

 

ad1)W Ultimie też jest limitka. ad2) tylko szkoda ze 2 razy na tym buldzie wczorajszym na konfie ea 2 razy sie zwiesiła konsola jak grałem :whistling:

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

ewidentnie coś nagrzebali w locie. po pierwsze nie ma zapadania się pod ziemię (nawet przy czołganiu), nie ma "dziury" przy mcomie A w parku (tej przy moście) przy strzale z RPG robi się piękny krater w ziemi.

 

na minus: postaci mają dziwne animacje, czasami biegają i wyglądają jak potwory z Silent Hilla bardziej niż jak żołnierze. mój ulubiony bug to jak koleś biega pochylony na bok (przypomniał mi się Michael Jackson w teledysku Smooth Criminal)

Odnośnik do komentarza

A mnie rozwala jak się ktoś odradza czasami do góry nogami :), dziś niestety dalej uświadczyłem zapadania się ale na skałach jak snajper leżał to brakowało od pasa w dół ;). ale przy czołganiu rzeczywiście nie widzę problemu.

 

PSS. Albo mi się zdaje albo grzebali przy oświetleniu bo płytki w metrze wyglądają prze kozacko te refleksy świetlne...miód...

Odnośnik do komentarza

hej a ja mam zasadnicze pytanie, skoro jest tu mowa o malej ilosci limitek w sklepach itp - o co chodzi z tą polską wersją? czy wszystkie limiki jakie są bedą po polsku? czy można zmienić jezyk w grze czy polski jest narzucony?

bo ja juz praktycznie bylem pewny preordera ale plskiej wersji nie chce na pewno, i juz wole dorwac gdzieś angielską po premierze bez limitki niż sie potem męczyc kilkaset godzin

Odnośnik do komentarza

A słyszałeś już polską wersję?

nie musze jej słyszeć/widzieć żeby wiedzieć ze wole angielską, nawet jak by zrobili najcudowniejsze tłumaczenie świata i dostali za to nobla to j a i tak wole gry wojenne po angielsku

i nie chdozi tylko o głos ale nawet napisy , wole miec napis headshot niż "strzal w glowe"

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

będzie pełna polska ponoć i tak btw, widziałem wczoraj filmik na pokazie battlefield 3 i była mapka z bety (tylko nie wiem czy filmik nie był z wersji pc) a mianowicie mapka działa sie nocą, i były pojazdy, widziałem pojazdy opancerzone i helikoptery.

Odnośnik do komentarza

będzie pełna polska ponoć

 

to ze bedzie polska wersja to ja wiem, tylko że właśnie nie chce polskiej

 

dzownilem do ultimy i pytałem o to , gosc mowi ze nie wiedzą czy bedzie sie dało zmienić język na angielski, ze podobno nawet na wczorajszej imprezie EA tego nie wiedzą ;/

mowi ze jest spora szansa na możlowość zmiany jezyka na ps3 , a na xboxie mniesza, ale w obu wypadkach nie wiadomo napewno

Odnośnik do komentarza

Te dwa filmiki za(pipi)iste :D

 

Ktoś tu wcześniej narzekał że w czasie reanimowania mogą nas zabić zanim wciśniemy czy chcemy wstać czy nie i zalicza nam normalnie deatha. Otóż nie, nie zalicza.

 

A właśnie. Zmienili ustawienia serwerów tak jak ktoś wcześniej pisał, jest 10 sekund oczekiwania na rozpoczęcie rundy i nie zapadamy się pod ziemie (to ma coś wspólnego z destrukcją podłoża).

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...