Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, będzie ten BF3 na PSS, czy nie? Bo jednak perspektywa zaoszczędzenia 150 zł kusi ;) Tak to bym brał na x'a, ale widzę, że i na PSN by mi nie brakowało kompanów do grania :)

Nówka fifa jest,jak bym nie przekreślał BF3 na store,głównie dlatego czekam.Nie mam jakiś wymagań ze muszę oglądać opakowania od płyt,wolę 150 zeta w kieszeni.Dzisiaj wymasterowałem snajpera do końca,niestety nie odblokowało mi ostatniej broni.

Odnośnik do komentarza

Ja pamietaj swoj strzal z m95 za 560 pkt na Arice, kiedy to mocno zawiesilem celownik nad glowa ofiary. Koles na filmiku ostro pojechal, 1080pkt! Ciekawe czy rozmiary konsolowej mapy pozwola na taka wysoka punktacje.

 

http://www.youtube.com/watch?v=l2fvy4-BT9E

 

Widze jakie sa dostepne bronie na battlelogu (ogolne i dla poszczegolnych klas). Strasznie ubogi ten wachlarz broni, szczegolnie dla reckon'a- a gdzie jest GOL, M24, czy M95? Mialbyc podobno M85, a nie ma. Czy w finalnej wresji bedzie tego wiecej?

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Ja pamietaj swoj strzal z m95 za 560 pkt na Arice, kiedy to mocno zawiesilem celownik nad glowa ofiary. Koles na filmiku ostro pojechal, 1080pkt! Ciekawe czy rozmiary konsolowej mapy pozwola na taka wysoka punktacje.

 

http://www.youtube.com/watch?v=l2fvy4-BT9E

 

Widze jakie sa dostepne bronie na battlelogu (ogolne i dla poszczegolnych klas). Strasznie ubogi ten wachlarz broni, szczegolnie dla reckon'a- a gdzie jest GOL, M24, czy M95? Mialbyc podobno M85, a nie ma. Czy w finalnej wresji bedzie tego wiecej?

Jest przeciez m98b.to przeciez troche zmienione m95.

Odnośnik do komentarza

ktos wie dlaczego w Veteranie na battlegu pokazuje tylko BC2 a ignoruje BC?

 

nie wiem, tak samo nie pokazuje BF1943.

 

bronie nieźle się różnią względem BC2. Beta lada moment się kończy, więc chciałem zobaczyć jak się gra broniami, których nie lubię. jakież było moje zdziwienie jak się okazało, że PP2000 to fajna pukawka. w BC2 byla dla mnie bezpłciowa, taki kapiszonowiec bez mocy - tutaj fajnie daje po garach

 

generalnie ludzie się super wyrobili, przynajmniej wczoraj trafiłem na takie mecze, gdzie grupy były wyrównane. owszem ludzie się kładą ale jakoś tak łatwo ich znaleźć jest. im więcej gram tym więcej radości bo odkrywam nowe pomysły na podejście wroga. super

Odnośnik do komentarza

Widze jakie sa dostepne bronie na battlelogu (ogolne i dla poszczegolnych klas). Strasznie ubogi ten wachlarz broni, szczegolnie dla reckon'a- a gdzie jest GOL, M24, czy M95? Mialbyc podobno M85, a nie ma. Czy w finalnej wresji bedzie tego wiecej?

Gdzieś czytałem, że broń z dodatków (Back to Karkand pewnie nie jest ostatnim dodatkiem) ma być dostępna na mapach z podstawki, ale nie wiem na ile to prawda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o dodatki to będzie ich dużo, już jakiś czas temu DICE a raczej EA stwierdziło że nie wykorzystali w pełni tematu DLC, więc na pewno sięgną po nasze pieniądze w BF3 jeśli będą to dodatki na poziomie Vietnamu nie mam nic przeciwko, zresztą twórcy zapewnili nas że gra ma być na lata.

Osobiście marzą mi się dodatki jak za dawnych czasów BF2..Oj było tego trochę...

Odnośnik do komentarza

Wlasnie mam ten sam problem ktory wstrzymuje mnie z zamowieniem. Nie wyobrazam sobie caspian boarder nie zmniejszone dla 24 graczy.... troche pusto bedzie :( i ponawiam swoje zapytanie:

 

Czy orientuje sie ktos, jak bedzie z dodatkami do preorderu, jesli zamowie po premierze, czy bedzie mozliwosc otrzymania wersji limitowanej ?

Odnośnik do komentarza

Ta gra będzie ogromna,wczoraj wymasterowałem snajpera na maxa,dziś widzę że progres na następną złotą gwiazdę wynosi 4%,a gdzie tu platyna,żeby wbić platynę trzeba 10 złotych gwiazd,masakra.Dane są pod paskiem z lvl:

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Litwin_PL/stats/179749130/ps3/

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...