Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie mam ten sam problem ktory wstrzymuje mnie z zamowieniem. Nie wyobrazam sobie caspian boarder nie zmniejszone dla 24 graczy.... troche pusto bedzie :( i ponawiam swoje zapytanie:

 

Czy orientuje sie ktos, jak bedzie z dodatkami do preorderu, jesli zamowie po premierze, czy bedzie mozliwosc otrzymania wersji limitowanej ?

 

Caspian Border będzie dostosowany do 24 plejerów.

Sądząc po ogromnej popularności tej gry i preorderów na nią,to pewnie wielu się nie spodoba więc wystawią na allegro z niewykorzystanymi kodami na back to karkand i online pass/vip code.

Ja wziąłem preorder,może to i ryzykowne ale jestem leniwy i wolę mieć wszystko od razu,a nie bawic się w zdrapki i zakupy w PSS.

Zwłaszcza,że mam limitowany net 3GB/miesiąc. Cztery mapy i 10 fajnych broni piechotą nie chodzi...

Teraz tylko modlę się do 'Boga Gier Wszelakich' o to by:

a.konsola staruszka dożyła do premiery albo i dłużej;)

b.gra okazała się grywalna i choć trochę ładniejsza od tej cholernej bety,

c.wyłapali i naprawili te oczywiste błędy,

d. i tu najważniejsza rzecz dla mnie w BF3 tzn. żeby dało się grać online przy necie 4kb/s tak jak daje się w BFBC2.

Edytowane przez OddThomasPL
Odnośnik do komentarza

2mb a 4kb to jednak roznica!! chyba ze gosc sie pomylił i nie chodizlo mu o kilo bity tylko bega bity

 

moja komorka wyrabaia grubo ponad 500kb/s a tutaj niby 4kb/s, to przeciez nawet modemy ze średniowiecza mialy 28kb/s albo ktos tu sie pomylił albo lol

 

4kb to jeden obrazek avatara na forum mozna by ładowac 10 sekund O_O

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

na serio 4 kb/s da się grać ? :) online... to ja mam 12 Mb/s i nie wyobrażam sobie wolniejszego neta

 

Już nie przesadzaj. Przy 2mb w BC2 grało się normalnie, bez żadnych lagów.

Może tobie,bo osoby ciebie widzące mogły mieć lagi,Merson ma 2 mega i w fife nie mogłem z nim grać,nie pisze o BC2,bo to temat na książkę :P

Odnośnik do komentarza

Pewnie Caspian pozostanie tej samej wielkości,lub takiej jak Heavy Metal.Dobiłem już dziś do 47 lvl ale nie chce mi się już grać,rzygam metro :P

 

Nie musisz sie produkowac do 50lvl, bo i tak dalej levelujesz. Najlepszy typ na PS3 ma 73 lvl, i niecale 8 tys killi z UMP. :)... A typ na PieCu 145lvl, ale gra na shakowanym pewnie serwie, bo widze max 30 fragow z roznych broni.

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Pewnie Caspian pozostanie tej samej wielkości,lub takiej jak Heavy Metal.Dobiłem już dziś do 47 lvl ale nie chce mi się już grać,rzygam metro :P

 

Nie musisz sie produkowac do 50lvl, bo i tak dalej levelujesz. Najlepszy typ na PS3 ma 73 lvl, i niecale 8 tys killi z UMP. :)

A to już dajesz przykład że UMP jest najmocniejszą bronią ;). Oby Dice widziało problem z wyważeniem mocy broni

Odnośnik do komentarza

na serio 4 kb/s da się grać ? :) online... to ja mam 12 Mb/s i nie wyobrażam sobie wolniejszego neta

 

Da się grać,popatrz na moja sygnaturkę. Niestety w inne gry już nie...

I nie przesadzam jak 3GB zleci (2-3dni) to prędkość oscyluje w granicach 4kb/s do 6kb/s. Sprawdzone różnymi "net testami".

Ale już nóż w BC2 mi nie działa raz na kilka zabójstw.

Niech ktoś z usługą orange freedom pro się zresztą wypowie...

Edytowane przez OddThomasPL
Odnośnik do komentarza

Pewnie Caspian pozostanie tej samej wielkości,lub takiej jak Heavy Metal.Dobiłem już dziś do 47 lvl ale nie chce mi się już grać,rzygam metro :P

 

Nie musisz sie produkowac do 50lvl, bo i tak dalej levelujesz. Najlepszy typ na PS3 ma 73 lvl, i niecale 8 tys killi z UMP. :)

A to już dajesz przykład że UMP jest najmocniejszą bronią ;). Oby Dice widziało problem z wyważeniem mocy broni

 

Z ta bronia to sie popiepszylo w Bf3. Ze niby UMP najmocniejsza bronia, no litosci! Poza tym mam wrazenie, ze wszystkie klasy maja dostep do wiekszosci pukawek. W BFBC2 jesli chodzi o wiekoszsc broni, to jest jasne i klarowne. Inzynier ma pol-automaty, skuteczne z bliska; assault karabiny szturmowe, dobre na pol-dystans; medyk light machine guns, gdzie trzeba zapakowac sporo kulek w oponenta; reckon snajperki dyspozycji. A BF3 to taki kogiel mogiel sie zrobil, na minus.

Odnośnik do komentarza

Może tobie,bo osoby ciebie widzące mogły mieć lagi,Merson ma 2 mega i w fife nie mogłem z nim grać,nie pisze o BC2,bo to temat na książkę :P

W dupach wam się poprzewracało. W BC2 grałem na 1Mbit a w czasach BF1943 na 512 kB i jakoś nie przeszkadzało mi to ponabijać >30 levele i też nie lamiłem przez lagi.

Odnośnik do komentarza

Może tobie,bo osoby ciebie widzące mogły mieć lagi,Merson ma 2 mega i w fife nie mogłem z nim grać,nie pisze o BC2,bo to temat na książkę :P

W dupach wam się poprzewracało. W BC2 grałem na 1Mbit a w czasach BF1943 na 512 kB i jakoś nie przeszkadzało mi to ponabijać >30 levele i też nie lamiłem przez lagi.

Czy ja napisałem że ty nie pograsz?Nie tobie będzie si,tylko osoby które maja ciebie ubić mają problem.

Odnośnik do komentarza

z fifą to inna bajka jest bo tam online sie rządzi swoimi zasadami, w bf3 jak narazie mało razy spotkały mnie lagi, nie raz też widziałem ziomków biegnących w miejscu prze kilka sekund których zabijałem albo teleportujących sie których trudniej było zabić, imo powinni dać podobnie jak w codzie przy nicku 4 kreseczki które pokazywały kto i jakie ma połączenie i głosować za wywaleniem jakie takie by było za zamulanie serva :whistling:

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

Pewnie Caspian pozostanie tej samej wielkości,lub takiej jak Heavy Metal.Dobiłem już dziś do 47 lvl ale nie chce mi się już grać,rzygam metro :P

 

Nie musisz sie produkowac do 50lvl, bo i tak dalej levelujesz. Najlepszy typ na PS3 ma 73 lvl, i niecale 8 tys killi z UMP. :)... A typ na PieCu 145lvl, ale gra na shakowanym pewnie serwie, bo widze max 30 fragow z roznych broni.

Widzę, że nabicie 45 poziomu w BF3 zajmie mniej więcej tyle czasu ile 22 w BC2. Dobry pomysł z brakiem maksymalnego poziomu w levelowaniu, nolifey będą miały co robić :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...