Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

Mam i ja :D Dobra są 3 kody, tylko już się pogubiłem: 1 jest na pakiet uzbrojenia, 2 jest na blachy, a 3 na co, skoro mapy są liczone do online pass ?

Dodatek kandahar?

 

Jaki kandahar ? :D

Moze jakies nowe DLC zapowiedzieli :D

Nie wiem czemu ale myslalem ze sie nazywal kandahar :P moj blad

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

@rpgfan

Grałeś czy przepisujesz?

Chwile u kumpla bo nie moglem wytrzymac a moja kopia nie dojechala jeszcze. Nie przeszka mi to za bardzo jednak. Nie wiem skad narzekania. Bardziej sie boje OP z blokada regionalna bo mam gre z UK a konto PL.

No i jak kogos interesuje to OP jest przypisany do konta. Nie ma akcji jak z FIFA,ze mozna grac na wszystkich kontach na konsoli

Edytowane przez rpgfan
Odnośnik do komentarza

Kur.wa z tym celowaniem to jakieś przegięcie. Ktoś tu napisał o "pływającym celowniku" i to jest trafne określenie. Wychylam analoga i puszczam to postać powinna się zatrzymać a tu robi jeszcze parę stopni. Do tego mam wrażenie, że porusza się strasznie ociężale i jakoś tak "gumowo". To tak na szybko po 10 min. Grałem na tej mapie gdzie jest basejump. Totalny chaos. Nie wiadomo, z której strony kulki lecą. No i przy wejściu do podziemi ciemno jak w (pipi)e u murzyna. Trzeba dobrze ustawić jasność bo ta defaultowa nie nadaje się.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam jest lag na sterowaniu, a to że gra wygląda ładniej niż beta to bajka. To co pisał ktoś wcześniej o Caspianie to prawda. Niestety ale gra atakuje aliasingiem ze wszystkich stron. Oczywiście tragedii nie ma ale spodziewałem się czegoś nieco lepszego...

 

Powiem tak jeśli ktoś ma możliwość brania na PC niech to zrobi.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

pogralem. I moje spostrzezenia

Duze mapy wygladaja srednio. Np na starcie mapy tekstury sie dopiero dogrywaja i te kwadratowe kola znikaja jak jestes jakies 20 metrow od tego czegos :D

Helikoptery sa dla mnie niemozliwe do opanowania jakis hardcore w porównaniu z BC2.

Stinger i strzala sa bezuzyteczne ;( Jak sie naceluje w kogos to goscie rozbijaja sie abys pkt nie dostal ;D

co do zniszczen to sa ok. Siedze sobie spokojnie na dachu i nagle spadam na parter bo gosc rozwalil pietro :D

 

Acha i polska wersja to jest miazga z tekstami --> Dawaj (pipi)a amunicje! albo Na pochybel s(pipi)ysynom!

Odnośnik do komentarza

strach się bać co by było jakby dla Dice platformą wiodącą nie było ps3 przy pracach nad wersjami konsolowymi. Nie ma dużej różnicy ale oświetlenie i jakość tekstur w niektórych momentach zauważalnie lepsze na x360.

 

 

Już chyba tylko nowy Bioshock w moim prywatnym rankingu może zdetronizować Rage jako najładniejszy multiplatformowy fps.

Odnośnik do komentarza

Na tym porównaniu gra wygląda praktycznie identycznie.

Gra przed chwilą do mnie dotarła. Właśnie ściąga się łatka. Zaraz zobaczymy czy wygląda tak tragicznie... Nie jestem na razie w stanie uwierzyć, ze wygląda gorzej niż BC2.

 

Mam wersję zwykła. Zamówiłem ją wczoraj po 15 i gra po niecałych 24h jest już u mnie. Dajecie radę ;) Są tam dwie karteczki z kodami.

Edytowane przez PolChicken
Odnośnik do komentarza

Zaraz zobaczymy czy wygląda tak tragicznie... Nie jestem na razie w stanie uwierzyć, ze wygląda gorzej niż BC2.

Co to za nadinterpretacja? nikt nie powiedział,że wygląda to gorzej niż BC2.Po prostu wygląda fajnie,tylko fajnie...oświetlenie jest sliczne,aliasing daje po oczach i wygląda ciut gorzej niż na x360. Po prostu Dice obiecywało przez długi czas coś innego.

Odnośnik do komentarza

Zaraz zobaczymy czy wygląda tak tragicznie... Nie jestem na razie w stanie uwierzyć, ze wygląda gorzej niż BC2.

Co to za nadinterpretacja? nikt nie powiedział,że wygląda to gorzej niż BC2.Po prostu wygląda fajnie,tylko fajnie...oświetlenie jest sliczne,aliasing daje po oczach i wygląda ciut gorzej niż na x360. Po prostu Dice obiecywało przez długi czas coś innego.

 

Obiecywało ale później są takie skutki - im więcej się naobiecuje, tym większe jest rozczarowanie a gra faktycznie wcale nie musi byc taka zła czy tragiczna ale w pamięci pozostanie tyko rozczarowanie.

Zapowiada że ja i KAT i jeszcze kilku innych mieliśmy rację aby podejść troszkę z dystansem do obiecanek EA - kolejny topik z grą od ea i kolejny raz ta sama historia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...