Skocz do zawartości

Battlefield 3 - single player i ogółem


jarken

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fajnie koleś latał odrzutowcem, może być cieżko takiego delikwenta zestrzelić, choć mam nadzieję że myśliwiec bardziej na walkach w powietrzu będzie się koncentrował. Na bank będzie pogromcą wszelkiej maści "wiatraków". Teraz nie wyobrażam sobie by na mapach z myśliwcami latać czymkolwiek bez używania flar.

Niech Ci co grają napiszą jak wygląda sprawa ponownego ładowania amunicji do odrzutowców jak już się wystrzelamy z rakiet, lądowanie na lotnisku i rzucenie ammo obok? Można wylądować myśliwcem gdziekolwiek na płaskiej powierzchni czy tylko na wyznaczonych lotniskach?

Odnośnik do komentarza

Latałem już myśliwcami na Kaspijskiej Granicy. Domyślnie jest tylko działko pokładowe, nie ma rakiet, amunicja jest nieskończona i po każdej serii wystarczy poczekać na przeładowanie. Lata się dosyć łatwo; o wiele trudniej opanować helikopter IMO.

 

czyli rakiety odblokowuje się przy którymś tam lvl?

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

nie żebym był upierdliwy, ale już zaczynamy mieszać singiel vs multi. w takim razie po ch.uj nam kącik ? :D

 

poza tym to zazdroszczę Wam, ja jeszcze muszę odbębnić życie rodzinne :(

 

temat do multi: http://www.psxextreme.info/topic/97338-battlefield-3-online/

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

grając z Rozim już miałem kilka fajnych akcji, pierwsza to na mapce podobnej do operation metro, start drużyny, wąska uliczka, skądś leci dym i nic nie widać co było za nim, no to biegniemy eikpą po ulicy a tu nagle zza tego dymu wyjeżdża jak poje,bana amfibia a wszyscy nagle dzida z drogi i szczęściem nikt nie wpadł jakoś pod koła xDD ale tak sie kończy jak newbie siada i nie wie gdzie hamulec :D potem bieganiemy na cospian border na attackersów i tuż przed ryjem spadł heli i wybuchł, ciężko to opisać ale było epicko! :D

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

1 Kod (Online Pass, Kandahar) miałeś w pudełku, kolejne 3 były dołączone w formie paska przyczepionego zszywaczem do rachunku, który otrzymałeś ze sklepu (tak było jeśli zamawiałeś preorder w sklepie). Ja w pierwszym momencie szczerze mówiąc olałem rachunek (dobrze że nie wyrzuciłem) ale po chwili przyszło objawienie :-) na szczęście.

 

Ale tak apropo wczorajszych rozważań na temat jakości wersji na PS3. I powiem jedno .... jest dobrze. Nawet bardzo dobrze. Poziom PC ULTRA MEGA FAST HIPER i inne takie może to nie jest ale klimat ma. Nie zaobserwowałem "pijanego" celownika, lagów, pikselozy itp. Grać nie gadać :-)

 

PS. Latanie i ostrzeliwanie jednocześnie przy tej "fabrycznej" przyciskologii to porażka.

Edytowane przez yarod77
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hard w singlu to jest przegięcie pały. 2 kule i nie żyjesz.

 

A mi sie to podoba - jest hardkorowo i tak ma byc na najwyzszym poziomie. Jedynie co irytuje to troche glupio zrobione checkpointy, ale to norma we wszystkich grach tego typu. Poza tym nie bardzo ruchy ust sa dopasowane do dubbingu (polskiego bo na takim gram i oceniam go bardzo pozytywnie - jestem mile zaskoczony).

Odnośnik do komentarza

Ja na razie zagralem pare (parenascie minut) w singla.

Standardowo zanim zanurze sie w multi chce skonczyc "czesc solowa" i mam kilka pytan.

 

1.

Czy u was tez synchro glosu czasem jest ze tak napisze - rozjechane.

Chodzi mi to ze czasem widac ze postacie mowia, a glos slychac np 2 sek pozniej.

Ten efekt nie wystepuje zawsze. Wylaczylem gre, na wszelki wypadek zrestartowalem konsole i juz "sie zrobilo" dobrze.

 

2.

Czy u Was takze w momencie przechodzenia kampani i gdy konsola automatycznie zapisuje jakis fragment rozgrywki to macie tak jakby stopklatke (zatrzymanie obrazu na czas zapisywania). To takze nie jest zawsze (choc mialem taki fragment ze przy kazdym zapisie obraz sie zatrzymywal - znow zrobilem restart konsoli i sie uspokoilo)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...