Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też, sądzę że takich pro jest więcej ;)

 

Edziu , co do broni , wiem co czujesz :) Braknie ino G36 i M24 :<

 

 

A wracając do tematu. Naprawdę liczę że zrobią coś z tymi hitboxami albo z kodem, bo to co się dzieje jest gorsze niż to co się działo w becie BC2.

Albo niech posypią głowę popiołem, napiszą mea culpa i przerzucą hitboxy z BC2. PRzynajmniej człowiek będzie wiedział na czym stoi.

Odnośnik do komentarza

Mnie rozwalają te zdeformowane postacie , nieraz wykręceni jak w japońskim horrorze albo jak bokiem biegną hehe w takich momentach mimowolnie włącza się "śmiecho-stan" i chwilę później padam bo łzy ze śmiechu przysłaniają mi ekran .. i znowu beka bo na kill-camie postać która uzdrawia i przyjmuję "jezusową" pozycję , trzeba przyznać że beta ma spory walor komediowy na jesienne wieczory jak znalazł. Edit ; @Up Bush People hihi

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

A wracając do tematu. Naprawdę liczę że zrobią coś z tymi hitboxami albo z kodem, bo to co się dzieje jest gorsze niż to co się działo w becie BC2.

Albo niech posypią głowę popiołem, napiszą mea culpa i przerzucą hitboxy z BC2. PRzynajmniej człowiek będzie wiedział na czym stoi.

Ta, w BC2 najwyżej krew poszła a gość pobiegł dalej. A tutaj nie dość że jest totalny random z obrażeniami (raz z metra walnę gościowi z shotguna i na killcamie ma 40% zdrowia, a drugi raz z większej odległości gościa zdejmuję jednym strzałem), to jeszcze da się zabijać przez skały, hitboxy są opóźnione względem modeli. Ale to wszystko nic.

Do szewskiej pasji doprowadza mnie to, że z mojej perspektywy 90% zgonów wygląda tak, jakby ktoś mnie zdejmował 1 strzałem. Nieważne czy strzela z pistoletu, snajperki czy czegokolwiek innego, nieważny ping. Więc du.pa z chowaniem się, kiedy w momencie jak się dowiesz że ktoś w ciebie trafia, jesteś już martwy.

Odnośnik do komentarza

Mniej więcej o to, chociaż ja to częściej spotykam w sytuacji kiedy wymieniam ołów z przeciwnikiem, chowam się za osłonę a hity nadal we mnie wchodzą.

Nawet jeżeli to "tylko" lag, to po prostu kod sieciowy sobie z nim radzi w tragiczny sposób, bo to jedyna gra w której takie coś widziałem. Nawet w BC2 z wysokim pingiem takich akcji nie było.

 

Zobaczyłem tylko fragment a 1 shotow naliczyłem ze 3 xD A zauważ, że w praktyce w najlepszym wypadku potrzeba około 8 kulek żeby kogoś zabić.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Tak nadmienię. Co boli to to, ze nie ma sensu strzelać w głowę bo trzeba pojedynczym strzałem przyfasolić delikwentowi z jakieś 4-5 razy. Znacznie lepiej namierzyć mu sutek lewy lub prawy i puścić serię. Szybciej i pewniej.

Ale to tak mini offtopem nadmieniam ;)

 

 

[EDIT]

Kliknąłem ten filmik i w Podobnych trafiłem na:

 

 

 

:)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...