Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co wyskakiwało, bo cały czas piałem ze śmiechu jak głupi goniąc nieświadomych zagrożenia graczy. Biegali wokół mnie zaciekawieni "a co to robi" i nagle detonacja po której odlatywałem fikołkami na drugi koniec mapy. Najlepszy był gość na B kiedy to po tym jak uzbroiłem mcoma schowałem się za paletą - podbiegł, rozbroił i wmontował się tyłkiem w moją spawarkę, odwrócił się, nie zobaczył przeciwnika i znowu stanął tyłem do mnie.

Albo motyw jak wjechałem na swojego gracza niczym łazik księżycowy i zatrzymałem się na jego plecach kiedy ten się czołgał - wyglądało to mniej więcej

[/b][/url]

 

Już wiem, że w pełnej wersji engi będzie pierwszy do odblokowywania, bo robocik (jeśli tylko poprawią model jazdy, który obecnie przypomina pijanego kota na lodowisku) ma bardzo duży potencjał i przewiduję, że YT będzie usiane filmikami z jego udziałem.

 

Szkoda tylko, że nie da się nim wjechać na zwyczajne schody - gdyby nie ta niedogodność to w maszynowni bym robił pożogę.

Odnośnik do komentarza

Erm... witaj w internecie.

Anuluje/Anuluowalem subksrypcje, Rezygnuje/Zrezygnowalem z Preordera, Bardzo duzo ludzi (wyjete z dupy) anuluje itp., a i tak pozniej dokladnie te osoby widac ingame.

Mistrzami w tym sa ludzie grajacy w WoWa - nie zartuje.

 

Wiec tez takie gadanie, oj znajdzie sie raptem pare osob, z czego ponad polowa i tak gre pozniej kupi.

Odnośnik do komentarza

Kalendarz przedpremierowych pokazów Battlefield 3 przedstawia się następująco:

  1. 7.10 g. 18.00 - Empik Junior Warszawa
  2. 9.10. g. 16.00 - Saturn Kraków, ul. Pawia 5
  3. 14.10 g. 18.00 - Media Markt Poznań, ul. Bukowska 156
  4. 16.10. g. 16.00 - Saturn Wrocław, pl. Grunwaldzki 22
  5. 21.10 g. 18.00 - Media Markt Gdańsk, ul. Złota Karczma 26
  6. 23.10 g. 16.00 - Media Markt Olsztyn, ul. Gen. Sikorskiego 2

Będzie można obadać singla i wygrać wojenne gadżety! ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Chyba sobie daruję już betę. Totalnie w(pipi)ia mnie ten system losowego zabijania. Może gdyby nie było killcama i nie wiedziałbym, że kolo w którego wpakowałem pół magazynka hasa sobie wesoło ze 100% to bym się tak nie unosił, no ale jednak killcam jest i właśnie takie głupoty pokazuje.

 

Jeszcze 3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie , masa bugów i fakt że mapa jest już tak ogarnięta przez wszelkiej maści kamperów (a w mniejszym stopniu widok Caspian i to że trzeba było wrócić do tej cholernej rynny w Paryżu) sprawia że ciężko czerpać przyjemność hasania inżynierem i zbierania batów od ludzi-krzaków . Dziś np. zabił mnie "władca murów" , koleś siedział dosłownie w ścianie i był wykręcony jak dziewczę w Egzorcyście na dodatek miał pistolet wycelowany w górę , na kill-camie wyglądało to po prostu masakrycznie heh .

Odnośnik do komentarza

Wszyscy kojarzymy officialny tekst DICE na temat custom dog tagów? Że w becie nie działają, nie?

 

 

dogtagsb.th.jpg

 

Taaaa.....

 

 

 

 

Dorzucam jeszcze bonus - UAV latający i brzęczący nad głowa jak stado ogromnych pszczół!

 

bf32011100600135708.th.jpg

 

bf32011100600144097.th.jpg

 

Nawet nie wiedziałem, że to coś jest dostępne w becie prawdę mówiąc O.o

Odnośnik do komentarza

Multiplayer to taki specyficzny tryb, gdzie na pozor jedna blahostka moze zdecydowac o kupnie gry lub nie. Ja nie przeboleje faktu jak nie zmniejsza dmg broni na konsoli o 20%. :whistling:

 

Flashlight VS Slonce :D

 

 

 

Gralem jakies 8 godz w PC bete u kumpla, i slyszac jak na maksa jest zabugowana, to chcialbym dam wam bete PS3 na co najmniej pol godziny. Alez byscie sie zalamali- tam znajduja sie wszytskie mozliwe bug'i jakie moze posiadac gra video/komputerowa. PC beta to bezbledny kod, przy tym co mozna zobaczyc na maszynce Sony. Ale mimo wszystko, kupuje na PS3. :rolleyes:

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...