Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No, singiel skończony, zaraz się biorę za multi.

 

Jezeli chodzi o kampanię to nie ma wiele co mówić, krótka, naiwna historyjka i tyle. Nie jest to jeszcze liga CoD, ale od czasów BC2 widać postep.

Oprawa audio kapitalna.

Graficzka nierówna - gra świateł, post processing i sfx świetne, ale znowu tekstury czasami przypominają wymiociny, a już szczytem jest to że jak się popaptrzy na niebo przez x4 to mozna liczyć piksele. Niektóre tła są słabiutkie, w misji z samolotem widać nawet dithering na chmurach (wtf). W misjach miejskich na widok teł i budynków w oddali chciało mi się puscić pawia (mamy 2011 rok a ja widzę budynki zbudowane z prostopadłościanu [lub dwóch] obłozone tak szkaradną i sztuczną teksturą, ze na PS2 by było wstyd ;p).

Z pozytywnych stron, wszystko na ultra, PostAA medium i MSAAx2 i śmiga płynniutko, no i nie da się powiedzieć żeby główny teren misji wyglądał źle.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Jakby co to chetnie pogram z kims, najchetniej CQ.

 

Origin: kagannpwnz

 

 

A tak troszke odstepujac na chwile od tematu, nie wiecie przypadkiem jak sie zmienia origin id ? Jest niby stronka do tego: http://www.origin.com/pl/change-id

 

Ale mi ten szajs nie dziala, ciagle mam napisane: "Zaloguj się, aby zmienić swój kod Origin.", pomimo faktu iz jestem zalogowany do uslugi na moim PC a na tej stronce nigdzie nie ma takiej opcji. Za wszelka trafna pomoc bede wdzieczny [w postaci plusa? Zbiera to ktos ? :D].

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

pomimo faktu iz jestem zalogowany do uslugi na moim PC a na tej stronce nigdzie nie ma takiej opcji. Za wszelka trafna pomoc bede wdzieczny

Komunikat że trzeba się zalogowac pokazuje się zawsze, ale u mnie jak klikam "dalej" to wyskakuje okienko logowania. Spróbuj na innej przeglądarce, może coś Ci go blokuje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedzac czemu mam ogromne artefakty pojawiajace sie podczas rozgrywki, nie mozna nawet 1 meczu spokojnie rozegrac, a to crash a to artefakty robiace dyskoteke na telewizorze, calkowity bezsens. Oczywiscie mam najnowsze sterowniki nvidii, temperatura to jakies 55-60 stopni no i karta na pewno nie umiera, bo kazda inna gra dziala normalnie. Ma ktos jakies solucje ? Na internecie jest pelno ludzi z takimi problemami jak ja i nikt jeszcze nic nie zaradzil.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche, odkrylem defibrylator dwie sprawy

 

1. poprawili dzialanie gry z czego bardzo zem rad, w becie raz dzialalo dobrze raz byl slowmo. Teraz gram plynnie i to nawet na odrobinie wiekszej rozdzialce. Git git.

2. oprawa dzwiekowa. Pierwsze 5 minut na sluchawkach = obsrane gacie. Zdecydowanie najlepiej udzwiekowiona gra z gatunku "bum bum"

 

Ogolnie to jada mnie jak chca, ale zabawa jest. Trzeba sie nauczyc od nowa wszystko.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedzac czemu mam ogromne artefakty pojawiajace sie podczas rozgrywki, nie mozna nawet 1 meczu spokojnie rozegrac, a to crash a to artefakty robiace dyskoteke na telewizorze, calkowity bezsens. Oczywiscie mam najnowsze sterowniki nvidii, temperatura to jakies 55-60 stopni no i karta na pewno nie umiera, bo kazda inna gra dziala normalnie. Ma ktos jakies solucje ? Na internecie jest pelno ludzi z takimi problemami jak ja i nikt jeszcze nic nie zaradzil.

 

Odpal najnowszego smarka i sprawdź czy przejdzie do końca. Artefakty tzn kropeczki, czy takie jakby wielkie poligony?

Odpal

Odnośnik do komentarza

Nie wiedzac czemu mam ogromne artefakty pojawiajace sie podczas rozgrywki, nie mozna nawet 1 meczu spokojnie rozegrac, a to crash a to artefakty robiace dyskoteke na telewizorze, calkowity bezsens. Oczywiscie mam najnowsze sterowniki nvidii, temperatura to jakies 55-60 stopni no i karta na pewno nie umiera, bo kazda inna gra dziala normalnie. Ma ktos jakies solucje ? Na internecie jest pelno ludzi z takimi problemami jak ja i nikt jeszcze nic nie zaradzil.

 

Odpal najnowszego smarka i sprawdź czy przejdzie do końca. Artefakty tzn kropeczki, czy takie jakby wielkie poligony?

Odpal

 

Smarka ? Mozna konkretniej ^^ ...

 

Co do artefaktow to cos takiego: iel7r5.jpg

 

Zaczyna sie od jednej takiej czarnej kreski przylepiajacej sie do celownika a konczy na dziesiatkach po roznych stronach ekranu.

Odnośnik do komentarza

EA released six new screenshots of the Back to Karkand expansion pack and more information about Battlefield 3's DLC plans. Back to Karkand will bring four maps from Battlefield 2 into the Frostbite 2.0 environment and feature ten new weapons, dog tags, achievements/trophies, persistence system, and three new vehicles (F-35B STOVL (fighter jet), BTR-90 (APC), DPV (IFV)). No set date was revealed other than December. PS3 users will probably gain access to this pack one week early after losing out on a free copy of BF1943. The six new screenshots are from various angles, but none feature Wake Island.

bf3-b2k1-sm.jpg bf3-b2k2-sm.jpg

bf3-b2k3-sm.jpg bf3-b2k4-sm.jpg

bf3-b2k5-sm.jpg bf3-b2k6-sm.jpg

During yesterday's investor conference, EA's Frank D. Gibeau stated that "the next 6 months is to have a very robust set of expansion packs."



 

 

 

Smarka ? Mozna konkretniej ^^ ...

 

Zaczyna sie od jednej takiej czarnej kreski przylepiajacej sie do celownika a konczy na dziesiatkach po roznych stronach ekranu.

 

smark = 3dmark 11

 

Dla mnie to przegrzane ramki na grafie. Zmniejsz jakość tekstur i sprawdź.

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Dla mnie to przegrzane ramki na grafie. Zmniejsz jakość tekstur i sprawdź.

 

Sciagnalem, sprawdzilem, temperatura nie dobija nawet do 70 stopni ma moim GTXie 460 i nie ma zadnych artefaktow, wlaczam BF'a gram chwile i znowu mam dyskoteke, dobrze ze wyjezdzam na dlugi weekend, moze jak wroce cos juz z tym zrobia.

 

PS. Nie uwazacie ze okienko chatu jest za duze ?

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Nie wiedzac czemu mam ogromne artefakty pojawiajace sie podczas rozgrywki, nie mozna nawet 1 meczu spokojnie rozegrac, a to crash a to artefakty robiace dyskoteke na telewizorze, calkowity bezsens. Oczywiscie mam najnowsze sterowniki nvidii, temperatura to jakies 55-60 stopni no i karta na pewno nie umiera, bo kazda inna gra dziala normalnie. Ma ktos jakies solucje ? Na internecie jest pelno ludzi z takimi problemami jak ja i nikt jeszcze nic nie zaradzil.

 

Odpal najnowszego smarka i sprawdź czy przejdzie do końca. Artefakty tzn kropeczki, czy takie jakby wielkie poligony?

Odpal

 

Smarka ? Mozna konkretniej ^^ ...

 

Co do artefaktow to cos takiego: iel7r5.jpg

 

Zaczyna sie od jednej takiej czarnej kreski przylepiajacej sie do celownika a konczy na dziesiatkach po roznych stronach ekranu.

 

Parę miesięcy temu miałem coś identycznego jak zainstalowałem Wiedzmina 1.W moim przypadku na pewno nie było to przegrzanie grafiki, bo mam nowy PC z przed paru miesięcy a miałem takie same kreski.Pogrzebałem w ustawieniach karty graficznej i znikło :)

Odnośnik do komentarza

Gwynbleidd! Znalazł się nasz double_account_cheater, Panowie xD

 

@Bansai

Te kreski tworzą Ci taki jak by celownik, nie? Zbiegają się zawsze na środku ekranu, huh? Miałem to samo w becie, mam to samo w retailu. Tyle, ze w retailu od premiery pojawiło mi się to może ze dwa razy i zniknęło po 5 sekundach, więc I don't care tbh.

Odnośnik do komentarza

@Bansai

Te kreski tworzą Ci taki jak by celownik, nie? Zbiegają się zawsze na środku ekranu, huh? Miałem to samo w becie, mam to samo w retailu. Tyle, ze w retailu od premiery pojawiło mi się to może ze dwa razy i zniknęło po 5 sekundach, więc I don't care tbh.

 

Ta dokladnie tak, strasznie to przeszkadza, ale niestety mi to nie znika, jak juz sie pojawi pierwsza, to z kazda chwila bedzie coraz gorzej az mi gra scrashuje albo mecz sie skonczy i w nastepnym tez juz mam ten syf. Licze ze wkrotce to wyeliminuja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...