Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

TS kosztuje mnie bodajże 20pln na 3 miechy. Jakoś wytrzymam to obciążenie finansowe ;P

 

Ja kampię czołgiem? No ładnie. A TY KAMPISZ C4!

 

 

Ja bym z chęcią pograł SQDM albo TDM ,bo tam biegając 4 można kosić wszystko. Na serwach K&F to już w ogóle, bo tam już jak się biega w 2 obok siebie to ma się potężną siłę ognia.

Z tym że równie dobrze pograłbym CQ :) Nawet inf only. Ogólnie gram cokolwiek byle nie OM ;F

 

To że Wy nie gracie , to Wasz problem ale fakt , najmniejsze zgranie jest na CQ.

Odnośnik do komentarza

Rinek lubi tylko małe, ciasne i wąskie

I c what u did thar xD

 

Ja bym z chęcią pograł SQDM albo TDM ,bo tam biegając 4 można kosić wszystko. Na serwach K&F to już w ogóle, bo tam już jak się biega w 2 obok siebie to ma się potężną siłę ognia.

Z tym że równie dobrze pograłbym CQ :) Nawet inf only. Ogólnie gram cokolwiek byle nie OM ;F

 

To że Wy nie gracie , to Wasz problem ale fakt , najmniejsze zgranie jest na CQ.

SQDM i TDM jak dla mnie dyskwalifikuje możliwość respa tylko na SL. Sztuczne, wymuszone, słabe. Still, SQDM mogę pograć, jak będzie komplet osób do squadu. Wielka lipa pojawia się w momencie jak chętnych do gry jest więcej niż 4.

CQ faktycznie mało stawia na teamplay na mapach z pojazdami, ale możemy wbić na serwerek z mapami miejskimi i będzie fajnie. Szczerze powiedziawszy najlepsza zabawa pod tym względem była na Squad Rush. Tyle ze tutaj trzeba mieć równego przeciwnika, bo inaczej nuda okropna.

 

Podsumowując, w starym, dobrym stylu, trzeba się umówić "gramy jutro o 21", zrobić party i jedziemy :)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

I c what u did thar xD

Co? :>

 

 

 

Podsumowując, w starym, dobrym stylu, trzeba się umówić "gramy jutro o 21", zrobić party i jedziemy :)

Jakoś własnie nie widzę takich inicjatyw na forum jak to było w przypadku BC2. Przeważnie każdy narzeka, mówi co mu nie pasi i że mu się grac nie chce a potem jest 5 online. Ja narzekałem zawsze najmniej i jako jedynie nie gram xD

Odnośnik do komentarza

sie sehen mich fliegen, sie hassen :ph34r:

 

I5KL3.jpg

 

dzisiejsze popołudnie spędzone w metrze - opanowałem dziada i gdyby nie to, że znerfili jego widoczość (czyt. w budynku NIC nie widać) to by było dwa razy więcej

 

 

@Kazuun

nie musi być mała mapa - pasuje mi każda do TDM a to, że w CQ jest nawalone pojazdów to inna kwestia

 

No i dlaczego nie gramy SQDM? W BC2 graliśmy ciągle na zmianę z CQ a tutaj tylko piłujecie tego CQ

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

Oo paczyk dla nas się kroi http://bf3blog.com/2011/12/upcoming-battlefield-3-pc-patch-change-list-revealed/ . Z ciekawszych :

 

- Fixed several weapons so they are properly suppressed and hide the player on the minimap when fired.

-Tweaked Tactical Light so it is not as blinding over longer ranges.

-Tweaked the IRNV scope so it is limited to usage only at close range.

-Fixed so AT mines only live for 20 seconds after a player dies to prevent infinite mines.

-Reduced the effectiveness of Stealth on Air Vehicles.

-Reduced the damage done to Armored Vehicles and Infantry from AA guns.

-Increased the damage RPGs and Tank shells do to AA vehicles.

-Slightly decreased the accuracy for all weapons on fully automatic, burst fire is now preferable at mid to long range.

-Increased the reload time of the Mortar from 3.5sec to 4.8sec and increased the time it takes before a shell hits the ground.

-Increased the power of Stingers against Jets.

i rodzyn na koniec heh - Moved a tank spawn in US base on Caspian Border so it would not be destroyed by a falling tree (LOL)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ten changelog jest prawdziwy, to szacun. Nareszcie coś zrobione z sensem. Co prawda kilka rozwiązań nie do końca szczęśliwych (np. Mortar to czysta kosmetyka, miny), kilku nadal nie ma, ale i tak będzie dużo lepiej.

 

I oddajcie G3A3, dzifki! ;)

Odnośnik do komentarza

Bo miny nigdy nie znikały. Na tym polegała ich fajność, że nie znikały :(

 

C4 mogę zrozumieć, giniesz wraz z zapalnikiem więc nie masz jak odpalić. Gejmury mogłyby zostawać, i tak możesz postawić tylko dwa ale powinny działać zarówno na swoich jak i na wroga. W sumie miny też tak powinny działać. Wtedy byłoby kul.

Odnośnik do komentarza

Może to nie jest takie uciążliwe? Ja ani razu nie widziałem jeszcze typka z tym ustrojstwem, a na koncie mam 60h.

 

Dobry gameplay z wszystkich map B2K, wygląda genialnie (nie wiem tylko czemu grają wersję z 3 flagami) http://www.gamestar....d=1589&pk=64158

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

@Ako

Wzięli się za Mortara to marudzisz, że kosmetyka. Przecież to +1/3 cd.

No i co z tego, skoro nadal będzie taki siedział w bazie na Seine i napindalał po flagach. Kosmetyka.

Powinni ograniczyć ilość amunicji bez możliwości jej uzupełnienia, problem solved.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio trafiłem na rozgrywkę 12 vs 12 na Caspian i jeżeli na konsoli nie ma skalowania map (a chyba nie ma ?) to współczuję , runda była niesamowicie nudna i smutna (choć samemu można było zrobić mayhem jakimś pojazdem , o wieeele mniej rpg w powietrzu) . Ja nie wiem jakoś w BF3 non stop ciągnie mnie do CQ/64 , w Rush zagrałem kilka razy żeby skoczyć sobie z tej górki heh .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...