Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem dzisiaj trochę na rush i muszę stwierdzić, że to jest tryb dla kretynów. Zmieniałem serwery trzy razy i za każdym razem trafiałem albo na mortar spamerów albo na 10 snajperów, którzy zamiast atakować siedzieli 10 minut w jednym miejscu. Wszystko przegrywaliśmy bo absolutnie nikt nie atakował a ja byłem jedynym, który kilka razy uzbroił mcomy. Najlepsze w tym wszystki jest to, że mcom stał całkowicie bez ochrony i wystarczylo do niego podbiec ale nawet tego nie chciało im się zrobić, Rozłożyli się na FS pomiędzy silosami i na górkach i tak siedzieli aż do samego końca.

Z drugiej strony (jako obrońca) było dokładnie tak samo - w mojej drużynie sami snajperzy, w przeciwnej czołgi strzelające z kilometra i tak sobie siedzieli. Zrobilem raqe quita po 30 minutach meczu (bo dodatkowo serwer był ustawiony na 150 ticketów, ktore szły tak wolno, że chociażby człowiek stanął na głowie to nie miał szans na wybronienie).

 

W każdym trybie trafią się gracze co siedzą w krzakach ale ani w TDM ani w CQ nie spotkałem takiego skondensowania idiotów jak to miało miejsce na szturmie.

 

post jest kalką tego co napisałem na PCL

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja Ci powiem że.. miałem to samo XD

 

W końcu się w(pipi)iłem i po kilku deadach z rzędu, po uzbrojeniu mcoma [3 (pipi) razy pod rząd jako jedyny uzbroiłem po czym w pobliżu nie było nikogo kto by choć nejda rzucił żeby to obronić] zmieniłem klasę na endżi, wyjąłem robocika i zacząłem sobie nim jeździć będąc bezpiecznie ukrytym i przypalając s(pipi)ieli oraz plantując mcomy. Ofkoz roz(pipi)aliśmy się na pierwszych , bo wiara się jarała że robot jedzie zamiast cokolwiek zrobić.

Ten tryb jest do ogrania jak się gra w kilka osób. Wtedy myślę że można rządzić. Samemu jest to najgorsze co może się zdarzyć.

Odnośnik do komentarza

Ktos z was ma sprzet by grac w BF3 w 3D? Ciekaw jestem jak to wyglada.

 

http://blogs.battlefield.ea.com/battlefield_bad_company/archive/2011/11/26/how-to-enable-3d-support-in-battlefield-3-on-pc.aspx

 

ith the latest PC update for Battlefield 3 we now support Stereoscopic 3D on supported hardware. Stereoscopic 3D adds another dimension to your gameplay and lets you experience the battlefield with added depth perception. See below for how to enable this new feature.

We have added support for Stereoscopic 3D in the Frostbite 2 engine by rendering each frame twice (once for each eye). This gives us full control of how our game looks in 3D, and lets us create an even more visceral experience for the player. Rendering each frame twice is quite performance heavy, though, so take that into consideration if you want to play with Stereoscopic 3D enabled. To improve performance, you may want to reduce graphics quality or resolution compared to what you normally would use when playing without Stereoscopic 3D. Using a multi GPU setup will also improve performance, as each GPU can share the work load.

Odnośnik do komentarza

3:50 - 4:25 - that looks kinda epic ;)

 

 

[Edit @up]

Po co mam wydawać gruba kasę, by mieć możliwość oglądania całkiem ładnej gry w gorszej rozdzielczości?

Czemu mam siedzieć po plus-minus 5 godzin dziennie męcząc wzrok bardziej niż muszę?

Dlaczego badziewna imitacja w postaci domowego 3D na monitorze/telewizorze, które w przeciwieństwie do sali kinowej gdzie ekran sięga prawie na całe nasze FOV (a przynajmniej powinien, jeżeli wiemy jak kupować bilety), powinna być dla mnie ważne?

Czemu mam płynąć z nurtem idiotów, bo ktoś z górnej półki branży stwierdził, że to jest "cool, trendy i ogólnie przyszłość gier/filmów"?

 

CzyDe w obecnej formie to najgłupszy wynalazek ostatnich lat. nadaje się jedynie do kina i to jako ciekawostka, a nie standard.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Yes it does... Przy okazji zauważyłem, że dałem zły filmik co do M98... xD

http://www.youtube.com/watch?v=KooceUZlDUc

 

Przy czym fakt, ten jeden moment był bardziej epicki niż cała kampania w grze. Strach pomyśleć co by się działo na YT, jakby w grze znalazł się dopracowany spectator mode, czy nie daj boRZe jakiś edytor.

Co do samej wieży, to jeden z najwiekszych zawodów w całej grze - zwłaszcza po "Destruction Trailer" w którym owa wieża leciała na glebę :(

 

 

Z innej beczki: http://www.reddit.co...coordinates_in/

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Na jakich zasadach będzie działał ten battlerecorder - będzie nagrywal przebieg meczu w formie filmu czy będzie to plik z koordynatami, który następnie będzie można odtworzyć w grze po uprzednim jego załadowaniu? Jeśli coś takiego jak druga opcja to super, bo w SC2 sprawdza się znakomicie - replay ma kilka kilo a zawier mecze po 30 minut.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że tak samo jak w BF2. Tzn masz plik który odtwarzasz w grze i możesz sobie bitwę obejrzeć z jakiegokolwiek miejsca chcesz. Cofasz, przewijasz [mam nadzieję że lepiej niż w BF2 bo tam można było tylko przewijać do przodu[albo do tyłu, nie pamiętam], bo do tyłu coś się wy(pipi)ywało XD ].

Odnośnik do komentarza

tak się zastanawiam - dlaczego w BF nie ma takiego killcama jak w MW? Przecież takie rozwiązanie jest znacznie ciekawsze - nie pokazuje dokładnej pozycji wroga ale za to mamy możliwość zobaczenia jak zginęliśmy tj. fart, skill, blindshot. Wiele razy zdarzało mi sie zginąć w iście randomowy sposób a dzięki takiemu rozwiązaniu miałbym odpowiedź na pytanie co i jak.

Odnośnik do komentarza

No i teraz wyobraź sobie że na tym samym serwie gra światowej sławy reżyser i on to widzi. I co on robi? Pobiera sobie plik do BattleRecordera i robi z Twojej akcji najbardziej epicki filmik evarrrr. Zarabiacie miliony monet, dzieciaki chcą być takie jak Ty, polska zyskuje kolejnego herosa po obrońcach wesrnplatern i mont-ekazino a ja mogę w pracy opowiadać że znam kolesia który niesie to C4.

 

Kupujesz TO?

Odnośnik do komentarza

Samoloty startują z innych miejscówek.

0:40 mega mejscówka z BF2 gdzie się biegło i kitrało przy śmietniku żeby przejąć flagę. Pamiętam jak dziś. Śmietnik przy tym żurawiu stoi :) Było to tak fajnie skitrane że żaden czołg tam Cię zdjąć nie mógł.

 

0:56 to chyba plaża na której kręciliśmy zdjęcia do klanowej fotki :D

 

1:04 CO TO (pipi) ZA WÓZEK WIDŁOWY? :D

 

Ogólnie zniszczenia urywają jaja i pokazują jak wyglądałby BF3 gdyby nie zbyt szybka premiera.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...