Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja będę dopiero po 21 , wczoraj znowu "troszkę" za długo posiedziałem i musiałem dziś odsapnąć i spacer sobie zrobić (Ako nas zostawił z @Crashem na serwie pełnym jakiś wymiataczy hehe , zacisnęliśmy zęby co skończyło się jednym z gorszych wyników ever) aż mi się śniła sentencja z polskiej wersji "na pohybel sk@%$" .

Odnośnik do komentarza

mam nową zabawę - wchodzę na Seine HC, na serwer, który ma punish/forgive albo automatycznie kickuje, czekam aż miłośnicy mortarów nabiją odpowiednie statystyki a następnie staję przed nimi i czekam aż mnie zabiją. Trzy takie wybryki i gość znika z serwera a razem z nim jego pieczolowicie wymortarowany wynik. Jedni zabijają mnie mortarem (!punish), inni są bardziej spostrzegawczy i uciekają ale jak ich gonię to w irytacji oprózniaja na mnie cały magazynek (!punish) a jeszcze inni wyzywają ale i tak nie mają wyboru i musza lecieć w wir walki, bo na rogach mapy grasuje murzyn-zasłaniacz

Odnośnik do komentarza

Ja to chyba sobie spokojnie poczekam na pacza, potem na BtK. W międzyczasie zainstaluję BC2, zobaczę jak się ma stary znajomy w starciu z nowym pokoleniem. BF3 wieczorkami 2-3h i tyle. To chyba znak że DICE poległo w tym roku.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654775976450221/

 

 

Fixed a problem where you could get green flashes on screen

You can now reassign cycle weapons - nie wiem czy dobrze rozumiem. Zmiana bindu na rolce (aka jej kierunek) czy, że się da zamienić kolejnośc ekwipunku? Np na Pistolet - Primary - Gadget, etc...

Tweaked the IRNV scope so it is limited to usage only at close range. - aka "teraz używasz jedynie do szukania mend na swoich jajkach, bo taki ma zasięg :P

Reduced heat masking effectiveness of Spec Ops Camo - dziwne, ja nie miałem z tym problemu... po co to zmieniać? Balans dla ujowego infra?

Reduced the damage done to Armored Vehicles and Infantry from AA guns - normalnie jak w WoW się robią te patche xD

Increased the effective accuracy of long bursts for LMGs when using a bipod - da się bardziej? O.o

Increased the close range damage of 4.6x30mm and 5.7x28mm bullets - które to? AR'ki?

Odnośnik do komentarza
:PReduced heat masking effectiveness of Spec Ops Camo - dziwne, ja nie miałem z tym problemu... po co to zmieniać? Balans dla ujowego infra?
Byli widoczni w IRNV ale nie w TV jak te w czołgach czy MAV. W MAV widać takiego jako poruszającą się czarną plamę.

 

a ze statystykami zostającymi po kicku to nie wiem ale na logikę to raczej nie zostają, bo jeśli gra nie zapisuje ich w locie to dlaczego miałaby zapisywać przy kicku, który działa tak samo jak zawieszenie serwera - wywala całkowicie z sesji, zero "saving...", zero odliczania.

 

Przyzwyczaiłem się do IRNV do tego stopnia, że teraz nie potrafię używać niczego co ma zoom - biegam ciągle albo z holo albo z red dotem. Swoją drogą fajnie jakby zamiast celownika wprowadzili dodatkowy slot z urządzeniem przypominającym noktowizor - gra by na tym nie straciła a człowiek mialby przynajmniej jakąś broń na kamperów, bo bez tego może być bieda.

Odnośnik do komentarza

gra by na tym nie straciła a człowiek mialby przynajmniej jakąś broń na kamperów, bo bez tego może być bieda.

 

Właśnie w tym BFie kamperstwo jest rzadko spotykane przeze mnie, co trochę dziwi, bo w takim BC2 bęcki od kampera były dosyć częste, co od razu obniżało morale do 0.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

No też mi się wydaje że nie ma jakiejś przesadnej kamperiady. Może to zasługa IRNV a może po prostu plansze są za duże żeby opłacało się siedzieć w jednym miejscu?

 

Jutro od 9-12 przerwa na pacza (co cieszy, bo kończę pracę o 16 więc zdążę sobie rozczytać wrażenia przed odpaleniem ;) )

 

Zobaczymy co wymodzili tym razem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...