Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No BaK ma jutro premierę więc pewnie i na PC już wrzucili.

 

 

 

[EDIT #1]

Stronka o BaK na B/logu się pojawiła. Stona, trza na taga ustawić delfinka, huh ? :>

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/about/game/back-to-karkand/

 

 

 

[EDIT #2]

http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654776033281734/

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Nie powiem , nowy wystrój Battleloga całkiem całkiem. Edit ; Flagi przy serwerach ciekawa sprawa , w życiu bym nie pomyślał że Hells Hammers na którym gram od kilku dni to Helwecki twór heh. No i filtr znacznie bardziej zaawansowany , akurat mam snajperkę teraz w kolejce więc będzie można pobawić w zmniejszenie health - słodko .

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

Są potwierdzenia że przy 25 tiketkach następuje na(pipi)ianie w linki podtrzymujące wierzę na kaspianie i badabum :D

Wierzę, że to prawda ;p

 

Szkoda że skryptowana akcja, ale lepszy rydz niż nic.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Chodzi na pewno stabilniej , na Ultra śmiga mi teraz jak masełko .

Okno chatu jest w lewym górnym rogu z wyraźniejszą czcionką .

W tabeli wyników jest zakładka ping .

Noktowizor do kosza , latarka dalej z bliska wali po oczach

Na bank jakieś suwaki poprzestawiali z siłą broni , nikogo nie mogę ubić na dystans aż zacząłem szukać klawisza do zmiany na burts fire heh .

Pierwsze wrażenie niespecjalne niestety , ja nie lubię za bardzo takich paczy kiedy muszę rozkminiać jak grać na nowo , wolałbym żeby skupili się tylko na technikaliach ale cóż zrobić ..

Edytowane przez dc1982
Odnośnik do komentarza

<p class="usertext-body">

 

 

So far I've come across a few changes that I am pretty sure were not in the changelog, post any you find here ^

  • 'H' key now changes chat between the following options:

-Hidden (chat does not come up ever)

-Pop-up (old styled pop up when chat is active)

-On (always on)


  • Vehicle sensitivity slider is now in options

  • Icons/names now flash when using 'Q'

  • Disable threshold reduced to around 37hp for air vehicles [more info on ground vehicles needed]

  • Tower on Caspian now collapses near the end of rounds

  • Player pings now displayed on the scoreboard (your own is not)

  • No longer spawn at main when spawn selection is unavailable [needs confirmation]

New bugs:


  • Players now spawn on top of jet when selecting jet spawn that has been taken.

  • End of round scores show wrong Victory/Defeat message.

  • Animations (ladder/knife) are stuttery/jumpy when the network buffer is modified

Odnośnik do komentarza

- zgadzam się w stu procentach

 

Nie rozumiem wzmacniania pojazdów, w których na CQ64 siedzi ok 20 osób; przez takie zabawy ludzie będą siedzieć w bazie i czekać na spawn maszyny a w nosie będą mieć odbijanie flag. Wczoraj wsiadlem na chwilę do helki na Kharg - polatałem na rushu jakieś 20 sekund (pilot nie był zbyt rozgarnięty) i wyskoczyła mi baretka, bo głupie sprayowanie dało mi jakieś 9 fragów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...