Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Kazuun

aha, ok. Zatem powodzenia przy rozmontowywaniu czołgu.

 

@MaZZeo

Tak, tak, wiem - BF2 to legenda, nie można krytykować. SaK jest super etc etc.

 

 

Czy Wy panowie nie bierzecie pod uwagę, że są na tym świecie ludzie, którzy nigdy nie grali w BF2 i zwyczajnie w nosie mają to co w tamtej grze było? Dla mnie liczy się to co jest teraz a to co widzę zbyt dobrze nie rokuje. Minutę temu wyszedłem z CQ w Omanie, gdzie przeciwnik miał wszystkie flagi, moja baza była kilkaset metrów od plaży a na takowej czekał już na mnie LAV, dwa czołgi i masa snajperów. Samo podpłynięcie łódką to było 20 sekund bycia całkowicie bezbronnym. Jeśli tak wyglądał Wasz legendarny BF2 to gratuluję nerwów ze stali.

 

Mam tylko nadzieję, że za jakiś czas wszystko się dotrze i to co tu piszę będę mógł odszczekać

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza
Czy Wy panowie nie bierzecie pod uwagę, że są na tym świecie ludzie, którzy nigdy nie grali w BF2 i zwyczajnie w nosie mają to co w tamtej grze było? Dla mnie liczy się to co jest teraz a to co widzę zbyt dobrze nie rokuje. Minutę temu wyszedłem z CQ w Omanie, gdzie przeciwnik miał wszystkie flagi, moja baza była kilkaset metrów od plaży a na takowej czekał już na mnie LAV, dwa czołgi i masa snajperów. Samo podpłynięcie łódką to było 20 sekund bycia całkowicie bezbronnym. Jeśli tak wyglądał Wasz legendarny BF2 to gratuluję nerwów ze stali.

 

A czym to się różni od podobnych sytuacji, które są bardzo częste na Noshuar?

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Twoim błędnym punktem widzenia? Nie, niespecjalnie ;)

 

Wielce błędnym stwierdzeniem jest, że BF3 jest kolejną częścią po BC2.

Samo DICE zawsze mówiło, że seria BC miała za zadanie pomóc serii wejść na rynek konsolowy, a to dało sposobność do wprowadzenia kilku zmian do serii sprowadzając ją na inny tor trochę.

 

I jako, ze grałem w inne BFy poza serią BC, tak będę się upierał, że BF3 jest spadkobiercą BF2 w ZNACZNIE większym stopniu niż BC2. Każdy kto twierdzi inaczej albo w niego nie grał, albo grał bardzo mało i ma liche pojęcie.

Odnośnik do komentarza

a ty wierzysz we wszystko co dice mowi? :>

rozumiem ze chcecie mi wytlumaczyc ze fallout 3 nie jest sequelem brotherhood of steel tylko fallouta 2 ale sry tutaj za bardzo tego nie widze.

mozecie rzucic jakimis konkretami ktore byly w bf2 a nie bylo ich w bc2 a sa teraz w bf3 w multi? gadzety czy bronie mozecie sobie darowac.

a potem mozecie sami zobaczyc na konkrety ktore byly w bc2 a nie bylo ich w bf2.

edit: aha i czemu ktos wczesniej wrzucil filmik o przejsciu z bc2 na bf3 a nie ma o przejsciu z bf2 na bf3?

 

ps. no ale niewazne. dla mnie bc2 i bf3 to tak jak black ops i modern warfare 3 wiec rozwine moje wczesniejsze stwierdzenie bo stona najwyrazniej nie zrozumial skrotu. bf3 jest krokiem wstecz od bc2 imo. jesli twierdzicie ze nie mozna tego porownac bo to zupelnie inne gry z innych planet to spoko, jak patrze na lets playe z bf3 to wyglada mi to jednak na w kij podobne do bc2.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...