Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@ako

No ta, lepiej dostać broń za spędzenie 100h online, niż za 10 revivów. Zmuszanie do zagrania przez 30 minut by coś zdobyć jest znacznie bardziej złe, niż zmuszanie Cię do spędzenia 100h życia w grze. To po co nam unlocki tak w ogóle? Lepiej dac wszystko, wszystkim, na starcie, każdy medal, blachę, ribbonkę i niech się dzieci cieszą, że mają wszystko bez zmuszania ich do czegokolwiek.

 

 

A tą wojenką "BF3 nie można nazwać regresem w stosunku do BC2, bo to nie kontynuacja BC2", to trochę się ośmieszacie, z całym szacunkiem ;)

Elaborate please ;)

Odnośnik do komentarza

mła? :D łer? o.O

Nie, MaZZeo wydaje się do mnie pije, chyba że to po prostu niefortunny zbieg okoliczności i słów, to przepraszam ;p

 

@ako

No ta, lepiej dostać broń za spędzenie 100h online, niż za 10 revivów. Zmuszanie do zagrania przez 30 minut by coś zdobyć jest znacznie bardziej złe, niż zmuszanie Cię do spędzenia 100h życia w grze. To po co nam unlocki tak w ogóle? Lepiej dac wszystko, wszystkim, na starcie, każdy medal, blachę, ribbonkę i niech się dzieci cieszą, że mają wszystko bez zmuszania ich do czegokolwiek.

You've missed my point. Chodzi mi o to, ze unlicki powinny być dostępne dla każdego, niezaleznie od stylu gry. Czyli tak, jak te w podstawce. W ogóle pachnie mi to nieudanym podejściem do achievementów.

Może nie lubię biegac za czołgiem ze spawarką, ot co.

 

A tą wojenką "BF3 nie można nazwać regresem w stosunku do BC2, bo to nie kontynuacja BC2", to trochę się ośmieszacie, z całym szacunkiem ;)

Elaborate please ;)

Jakby w BF2 bili się na patyki, w BC2 na pistolety a w BF3 na kamienie, to by było jak rozumiem postęp, bo BF3 to sequel BF2 a nie BC2. Hm.

Nieważne czy to konsolowy odłam serii, jednak przez te 2 lata pracowali nad ewolucją mechaniki gry. Przyszedł BF3 i wiekszość tego wyrzucił do kosza, zamiast na tym budować. Dla mnie to regres i tyle. Nie sprzeczam się że, BF3 dodaje kilka nowych rzeczy (ale z tego co się widzi na forach, to chyba nawet rzeczy które były w BF2 są zrobione gorzej, regres^2?), ale większe mapy to mogli do BC2 dodać i była by lepsza gra.

 

Idem pogiercować w B2K, bo narazie nie ogarniam co się dzieje tam ;p

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Nie chodzi jedynie o rozmiar, ale o styl i jakość.

No tez mozna polemizować ;)

 

Idem pogiercować w B2K, bo narazie nie ogarniam co się dzieje tam ;p

...aż klikłem B.loga - i widzę, że ako gra w mapy z pdst xD

Porespiłem się kilka razy an flagach, dostałem w plecy z flagi 100m dalej, stwierdziłem że nie będę sam wpieprzu dostawal, poczekam na Was xD

Odnośnik do komentarza
FAMAS ma 900 RPM O.o

 

TO chyba najlepszy wynik z AR'ek.

 

Nie, AEK ma tyle samo i ogólnie jest lepszą bronią. FAMAS ma ten same rate of fire, ale większy odrzut.

 

Mnie i tak z broni asfalta najlepiej podpadł KH2002

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...