Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To ja czegoś nie rozumiem, albo ten screen zły wrzuciłeś?

 

EDIT: Ktoś dał się nabrać na to, że DICE będzie długo supportowało BF3, i w ogóle lata grania?

Well... http://twitter.com/#!/Demize99/status/158883411866558465

Moving on from BF3' date=' leaving the gameplay in the very capable hands of [s']@[/s]gustavhalling and @stormonster. I will still read and pass on OFC!

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Koleś dla którego problemem nie jest że moździerz to pojazd zostawia sprawy gejmpleju 2 innym kolesiom. Coś przegapiłem?

Chyba tylko to, że Kertz to jedna z najbardziej znanych osób z DICE. I nagle o, "ok BF3 załatwione, czas brać się za coś innego". Dla Ciebie to dobry znak? ;)

Odnośnik do komentarza

On jest producentem, right?

No to oczywiście, że przechodzi do nowego projektu skoro BF3 skończony. Przecież to norma. Dla niego w dużej mierze projekt jest skończony. Teraz wszystko pozostaje w rękach tych co faktycznie pracowali nad grą, jej technkaliami.... a nie byli twarzą.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Popatrz na to z tej strony, że jak taka "szycha" przechodzi do nowego projektu (ME2?), to z nim pewnie większość zespołu. Po prostu EA/DICE przerzuca ludzi na nową grę, kasa musi płynąć itepe. W efekcie może skończyć się tak, że nad BF3 będzie pracowała jakaś malutka wydzielona grupka ludzi, których nikt nigdy nie widział. A gdzie patche? Gdzie zapowiadane przed premierą duże ilości porządnych DLC? Ani widu, ani słychu. Oby ten pacz w połowie lutego nie był ostatnim.

 

Podpisano: czarnowidz ako :P

Odnośnik do komentarza

Ako, no ale nie sądzisz chyba, że w chwili jak gra zostaje ukończona, wydana etc, to pracuje nad patchami do niej większość zespołu?

 

Przeważnie to jest tak, ze wydajemy dziś grę, ludzie jutro kupują ją w sklepach rano etc.... mamy 2 tygodnie przerwy... i wracamy do robienia conceptów, scriptów, do next gry. A nie że pracujemy nad gra jeszcze rok czy ileś.

Odnośnik do komentarza

Ako, no ale nie sądzisz chyba, że w chwili jak gra zostaje ukończona, wydana etc, to pracuje nad patchami do niej większość zespołu?

 

Przeważnie to jest tak, ze wydajemy dziś grę, ludzie jutro kupują ją w sklepach rano etc.... mamy 2 tygodnie przerwy... i wracamy do robienia conceptów, scriptów, do next gry. A nie że pracujemy nad gra jeszcze rok czy ileś.

Nie, ale nie sądziłem także, że tytuł który zapowiadali że będzie tak wielki i tak bardzo wspierany, po kilku miesiącach od premiery oficjalnie straci największe szychy w DICE. Może trochę inaczej rozumiemy wsparcie dla gry ;)

Odnośnik do komentarza

Ale takie wyniki nie jest ciężko osiągnąć. Wystarczy uzbierać komplet badgy bez jednej ribbonki, potem odpalić rundę i natrzaskać po jednej ribbonce np za shotgunna, C4, pistolet, assault rifle etc... i wychodzi, zę mamy masę medali i pkt lecą.

Nie mówię, że tak było robione, ale te wyniki da się "zboostować" więc na mnie nie robi to najmniejszego wrażenia ;)

Odnośnik do komentarza

Ako, no ale nie sądzisz chyba, że w chwili jak gra zostaje ukończona, wydana etc, to pracuje nad patchami do niej większość zespołu?

 

Przeważnie to jest tak, ze wydajemy dziś grę, ludzie jutro kupują ją w sklepach rano etc.... mamy 2 tygodnie przerwy... i wracamy do robienia conceptów, scriptów, do next gry. A nie że pracujemy nad gra jeszcze rok czy ileś.

Nie, ale nie sądziłem także, że tytuł który zapowiadali że będzie tak wielki i tak bardzo wspierany, po kilku miesiącach od premiery oficjalnie straci największe szychy w DICE. Może trochę inaczej rozumiemy wsparcie dla gry ;)

No właśnie , mi się też wydaje że to trochę żałosne tak ostentacyjnie opuszczać projekt który zapowiadało się że będzie alfą i omegą strzelanek heh . A tu widać że hajs zgarnięty i można już robić PR przed następnym sezonem , jak zobaczę pierwszy trailer MoH-a 2 i gadki jaki on to nie będzie to się chyba porzygam echh .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...