Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

jak to jest najpierw nerfią g3 potem dostaje buff. Niech sie kurna zdecydują

a usas dostaje takiego nerfa ze pociski maja mniejsze minimalne obrazenia.

Jako ze usas to close combat wiec i tak nie zauwazymy roznicy xD

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dziś dość irytującego buga, mianowicie czasami balustrada, która jest chociażby na schodach działa jak ściana i kule nie dolatują... miał ktoś coś takiego?

 

 

 

Życie Twe piękne być musi, skoro takie rzeczy zauważasz dopiero teraz.

 

Może dlatego że nie mam tyle godzin rozegranych co wy, wyjadacze :P

 

Szczerze to pierwszy taki szczególny bug który zauważyłem w grze, poza pechem który cię czasem zabija po przeskakiwaniu przez auto.

 

Czego oczy nie widzą temu sercu nie żal.

 

btw http://mp1st.com/201...ld-3-patch-bis/

 

dużo info odnośnie balansu broni, nerfią kochane m98 ;( na chvj

 

aha i coś się rusza w sprawie DLC http://mp1st.com/2012/02/14/battlefield-3-big-announcement-still-on-the-way-ea-comments-on-bf2143-dlc/

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Z fragami to w ogóle dupa nie nerf, blast dmg powinni zjechać maksymalnie, a nie direct. Ale nie, w pompkach jeszcze blast dmg podniesiemy, bo mało było zabijania ludzi jak się ich nawet nie widzi za ścianą.

Buff G3 o 3 miesiące za późno, już mnie w sumie nie grzeje, bo się przesiadłem na BC2, ale miło z ich strony ;p

Odnośnik do komentarza
poza pechem który cię czasem zabija po przeskakiwaniu przez auto

i przy przechodzeniu przez drzwi, i przy wchodzeniu po schodach, i przy zeskakiwaaniu z żywopłotu, i przy skakaniu z 5m do Sekwany, i przy lataniu helką, i przy wyskoczeniu z łódki, i przy startowaniu jetem na Kharg...

 

 

@ako

tzn. już nie grasz w BF3? Czyli mam rozumieć, że obecnie tylko ja i Stona raz na jakiś czas coś odpalimy (i Morde ale on jest uzależniony)?

Odnośnik do komentarza

Edekowi coś wiadra od internetów podziurawili i gubi pakiety.

 

A na battlelogu ostatnio cisza - wchodzę wczoraj z ciekawości zobaczyć co i jak a tutaj 0 online. Trzeba by się na weekend umówić, bo chciałem polatać i odblokować wzystko w heli a dobrych pilotów jak na lekarstwo. Mam w tygodniu tylko jeden dzień wolny a Wy nawaliliście :(

Odnośnik do komentarza

No ja mam zmianę na popo, więc granie odpada. Tzn jeszcze tylko dziś, bo jutro wolne :D

Możemy popykać, z tym że jak wbijam na battleloga to na ogół siedzisz na jakichś metrach albo innych pistol only, więc nawet nie dobijam :(

 

Nie wspominam już o morde, który non-stop hasa po SC, czy kruholu, który wbije na 5minut po czym wyłącza grę ;/

Odnośnik do komentarza

No Rinuś, ostatnio to sam chciałeś grać, a w efekcie nie przybyłeś na spotkanie i musieliśmy ze Stoną szerzyć pożogę.

(net już działa)

 

 

 

A że buff Fragów - widział ktoś z Was kiedyś pompkę z fragami? Bo ja nigdy. I pewnie się to nie zmieni...

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

@ako

tzn. już nie grasz w BF3? Czyli mam rozumieć, że obecnie tylko ja i Stona raz na jakiś czas coś odpalimy (i Morde ale on jest uzależniony)?

Jak będziecie ustalać jakieś większe granie na weekendy to mogę pyknąć pare rundek, ale oficjalnie BF3 zostawiam - BC2 podoba mi się znacznie, znacznie bardziej.

Odnośnik do komentarza

No ja mam zmianę na popo, więc granie odpada. Tzn jeszcze tylko dziś, bo jutro wolne :D

Możemy popykać, z tym że jak wbijam na battleloga to na ogół siedzisz na jakichś metrach albo innych pistol only, więc nawet nie dobijam :(

 

Nie wspominam już o morde, który non-stop hasa po SC, czy kruholu, który wbije na 5minut po czym wyłącza grę ;/

 

 

Ile razy chce z Tobą grać to serial oglądasz albo na rosół idziesz. Dlatego jak wchodzę i widzę 1 online friend- i do tego Stona, to czekam aż ktoś dojdzie, a jak nie to zamykam battleloga i idę do biedronki <potter>

Odnośnik do komentarza

Racja, jednak osobiście wolę taki durne sytuacje niż kiedy przypadkiem (a częściej to "przypadkiem" :F) jakiś teammate mnie zabije i nawet nie podniesie mimo że biega medykiem. Niezależnie od gry, jest to najbardziej wkur.wiająca mnie rzecz w multiplayerze.

 

Friendly fire od razu prowokuje paru idiotów i gimbusów do "zabawy".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...