Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Skubany no! Kongratz :D

Ja już nie pamiętam ile miałem nawet, 57k chyba... oj Rinek, nieładnie tak...

 

ed: a nie, 54 miałem tylko... lipa, ale Challenge... not accepted :P

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

runda długa bo ticketów było 1500 i zanim doszliśmy do E to mecz był wyrównany i było 3-2 albo 2-3. póxniej zaczęło wiać nudą to bawiłem się jihad jeepem... ale to nie to samo co jihad quad :/

 

ogólnie dobry dzień - jakieś 2h grania dla rozluźnienia i wpadły 4 medale, 3 duże gwiazdki i 2 małe (74k + punkty z dwóch rund)

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak nie do końca tak będzie

 

http://www.battlefie.../close-quarters

 

Players 2-16, albo to pomyłka albo poyebao ich.

 

W ogóle to

 

Featuring new driveable tanks, ATVs, mobile artillery and more, Battlefield 3: Armored Kill also delivers huge battlefields for an all-out vehicle assault, including the biggest map in Battlefield history.

 

To samo słyszałem przed premierą gry.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
including the biggest map in Battlefield history.
i damy wam o połowę mniej pojazdów niż graczy przez co będziecie drałować z buta jeszcze dłużej niż na Caspianie

 

a to close combat będzie niezłe - nie potrafią zrobić dobrych spawnów na małych mapach na 32 a biorą się za jeszcze mniejsze? Powodzenia w pojedynkach rewolwerowców .

 

To ja proponuję nowy tryb dla jednego gracza (player vs environment)- bad luck combat w którym będziemy się mierzyć odpowiednio z ościeżnicą, ramą okienną, zeskokiem z samochodu i przeskoczeniem przez meteowy płot. Zasada jest prosta - nie wyskoczy bad luck? Wygrywasz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy premierze BF3 byłem zmartwiony, że mój słaby komp tego nie pociągnie itd, dlatego sobie odpuściłem zakup tej gry. Ale z tego co tu czytam, to jest to dokładnie takie same dziadostwo pod względem technicznym jak BF:BC2. Znowu obiecują patche, wydają lipne DLC i tworzą słabe mapy. Teraz jakoś jest mi mniej smutno, że w to nie gram ;-)

Odnośnik do komentarza

Cytaty z newsa, do którego link dał Owiec:

 

"Players will feel the intensity of the world exploding around them"

A bo teraz moja dupa nie wybucha co 15 metrów ;p

 

 

"Battlefield 3:Armored Kill also delivers huge battlefields for an all-out vehicle assault, including the biggest map in Battlefield history."

Na konsolach dla 24 graczuFF ofc ;p

 

 

 

 

PS:

(ł)owiec(s), (pipi), jak rzucasz inva na Battlelogu to informuj, a nie potem ja muszę śledztwo i research przeprowadzać kto mnie prześladuje i molestuje xD

 

 

PS 2:

Rinek się ucieszy ;)

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...