Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Krążą ploty, że MAVem dalej można latać.

zabicie mavem -> wybuch mava sprawdzone ;)

 

Mylisz zagadnienia. Zabijanie MAVem nie jest tak uciążliwe jak latanie nim i wskakiwanie na najwyższe budynki, co podobno po patchu nadal jest możliwe.

nie mozna.

specjalnie wbilem na serwer i sprawdzilem. Jak ktos stoi na mavie to mav nie podniesie sie z ziemi.

Odnośnik do komentarza

Krążą ploty, że MAVem dalej można latać.

zabicie mavem -> wybuch mava sprawdzone ;)

 

Mylisz zagadnienia. Zabijanie MAVem nie jest tak uciążliwe jak latanie nim i wskakiwanie na najwyższe budynki, co podobno po patchu nadal jest możliwe.

nie mozna.

specjalnie wbilem na serwer i sprawdzilem. Jak ktos stoi na mavie to mav nie podniesie sie z ziemi.

 

Chyba, że położysz się na MAVie. Wtedy poleci.

Odnośnik do komentarza

Już można ściągać.

 

Beka, wchodzę na serwer- czarny ekran ładowania, słyszę, ze mapa się załaladowała i nadal czarno, spróbuję zrestartowac kompa xD.

 

edit: restart nic nie dał, spróbuję naprawić instalację przez origina, w pogotwiu na biurku stoi już pudełko z BC2

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

No więc tak:

 

L85A1 działało u mnie inaczej dziś, wiem, bo latałem z nim pół rundy chcąc sprawdzić owe "nie ma odrzutu, LOL". Może to kwestia tego, że miałem inne mody, ale ja miałem normalny recoil.

 

 

Heat seekersy - na PC też widziałem ludzi nimi zabijających. Stona mówi, ze jak się pacnie afterburner to da się im uciec - to może o to chodzi

Odnośnik do komentarza

No wydaje mi się że jak lecisz na dopalaniu to po prostu nie trafiają.

A ten L85 to Kruhol mówił co trzeba zrobić i jak go uzbroić żeby tak działał.

Grip/Acog/Lufa [chyba] , zmieniasz na pojedynczy ogień, później robisz jakieś czary [nie pamiętam] i działa. Nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, nie próbowałem :<

 

 

Mi się gra lepiej. Choć za cholerę nie mogę przywyknąć do tego recoila. Masakracja. Muszę chyba pożegnać się z M16 :<

Mapka na duży plus. Ogólnie jak na razie nie zauważyłem minusów tego pacza [nie wiem na 100% czy to unikanie rakiet działa].

Odnośnik do komentarza

tak - dwie rakiety w przód i nic nie zostaje. Jak wcześniej każdy uciekał przed czołgiem tak teraz każdy chce go ustrzelić. Dodatkowo sam czołg dostał nerfa na łuski - splash jest teraz tak mały, że niezniszczalne murki stają się idealną ochroną i nic nie pomoże strzelanie obok.

 

stingery jak były bezużyteczne tak dalej są. co z tego, że szybciej lockuje jak rakieta leci tylko po prostej i wystarczy, ze pilot zrobi szybki unik aby ją ominąć.

 

ogólnie już się nie dziwię dlaczego ako zrezygnował z gry. czekam na premierę DIII i żegnam się z BF3, bo balansu w tej grze jak na lekarstwo a takie tweety jak ten co wrzucil Mordechay tylko uświadczają mnie w przekonaniu, ze DICE uważa się za bogów

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...