Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, ja się z tym nie spotkałem jeszcze po patchu a grałem codziennie prawie.

Ale to może temu, że ja domyślnie biegam z perkiem na suppresa, więc mi to wisi, bo szczerze nie dostrzegam różnic odnośnie tego co było kiedyś ;)

 

 

A dwa: zakładamy, że BF3 jest stosunkowo realistyczną strzelanką na tle HALO, Girsów, etc... To nie wiem kto z Was by mierzył w pełnym skupieniu przez lunetkę spokojnie, gdy wyskakuje mu koleś z LMG i na(pipi)ia full-auto 3 metry od was w wąskim korytarzu :)

Odnośnik do komentarza

W real-life żołnierze nie wskakują z LMG na full auto do korytarza, gdzie 3 metry dalej stoi wróg. Za dużo Rambo oglądałeś :P

No i inna rzecz to co robisz Ty jako gracz w tej sytuacji (czy spanikujesz czy może jednak odruchowo wycelujesz w przeciwnika i spróbujesz strzelić), a to, że nagle naboje wylatują Ci z lufy pod kątem 30 stopni :D

 

W rzeczywistości, wydaje mi się, że nawet jakby obok Ciebie latały rakiety nuklearne, to jednak jak wycelujesz broń w punkt i strzelisz, to nabój w ten punkt trafi.

Odnośnik do komentarza

A dwa: zakładamy, że BF3 jest stosunkowo realistyczną strzelanką na tle HALO, Girsów, etc... To nie wiem kto z Was by mierzył w pełnym skupieniu przez lunetkę spokojnie, gdy wyskakuje mu koleś z LMG i na(pipi)ia full-auto 3 metry od was w wąskim korytarzu :)

 

Większy realizm na tle innych gier ok, ale nie kosztem gorszej zabawy. Ten babol czyni rozgrywkę maksymalnie niekomfortową, nie dość, ze biegasz z blurem, to jeszcze trafiasz 10 % wystrzelonych pocisków.

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

Today 4/1/12 Alan Kertz joined a podcast with the guys from battlefieldo and spent an hour with them going over the patch and many other things.

 

From his own mouth they will be adjusting suppression and fixing many key issues wrong with this patch. Long story short they are going to patch the patch.

 

Also talked about is Battle recorder!!!!

 

As always I want to know what you guys think about the changes that Alan is talking about in the podcast. Do you agree?

 

http://www.twitch.tv/dontrevivemebro/b/313597227

Odnośnik do komentarza
Teraz jak biega się składem, to cover fire ma w końcu sens. Jeden na(pipi)ia w murek za którym chowa się kolo, a drugi może wtedy dokładniej przycelować.

Ty chyba grasz w inną grę. Skład? Teamplay? W tej grze "teamplay" ogranicza się do okazjonalnego naświetlania SOFLAMem. Nawet rzucanie paczek nie jest bezinteresowne i gdyby nie było za to punktów to byś po minucie biegał z pistoletem i szarym filtrem na ekranie. Jeśli nie masz headseta i grasz z randomami to o jakiejkolwiek współpracy można pomarzyć - nie rzucają paczek nawet jak strzela się im pod nogi, nie naprawiają czołgu tylko zmieniają miejsce i odjeżdżają, siadają jako pilot w heli i używają jej jako taxi, nie reagują na "pull up, I want to use TV" albo na takim SaK siądą pod krzakiem przy D i robią za snajpera (miałem ostatnio takiego w składzie - działał jak spawn beacon; ilekroć nie padłem to respawnowałem się na nim w jednej i tej samej miejscówce)

Odnośnik do komentarza

 

Filmik z Metro CQ 64 z friendly fire off ma być w jakikolwiek sposób reprezentatywny? Litości.

 

Grałem parę godzin już, również na Karkandzie, Seine, Bazarze i Metrze, nie zauważyłem z tym takich problemów, szczerze to poza większą ilością punktów wpadających za supression nie zauważyłem nic więcej. Ale chyba muszę przyjrzeć się bliżej, może dlatego z L96 moje pociski magicznie omijały cel :F

Odnośnik do komentarza
Teraz jak biega się składem, to cover fire ma w końcu sens. Jeden na(pipi)ia w murek za którym chowa się kolo, a drugi może wtedy dokładniej przycelować.

Ty chyba grasz w inną grę. Skład? Teamplay? W tej grze "teamplay" ogranicza się do okazjonalnego naświetlania SOFLAMem. Nawet rzucanie paczek nie jest bezinteresowne i gdyby nie było za to punktów to byś po minucie biegał z pistoletem i szarym filtrem na ekranie. Jeśli nie masz headseta i grasz z randomami to o jakiejkolwiek współpracy można pomarzyć - nie rzucają paczek nawet jak strzela się im pod nogi, nie naprawiają czołgu tylko zmieniają miejsce i odjeżdżają, siadają jako pilot w heli i używają jej jako taxi, nie reagują na "pull up, I want to use TV" albo na takim SaK siądą pod krzakiem przy D i robią za snajpera (miałem ostatnio takiego w składzie - działał jak spawn beacon; ilekroć nie padłem to respawnowałem się na nim w jednej i tej samej miejscówce)

 

I dlatego najlepszą rundę evar w tej grze [pod względem feelingu] miałem grając z randomami, na [wtedy jeszcze] randomowym serwerze. Ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wiadomo że 100% serwera nie może być ogarnięte ale po prostu przesadzasz, zapewne będąc sfrustrowanym faktem że coś Ci tam nie wyszło ;P

Odnośnik do komentarza

Piszę [ja]

Pisze [ktoś]

 

;)

 

Medic


  • Revive (from critically wounded, not dead) = 2

  • Heal = 1 100% cycle system

Engineer


  • Repair Vehicle (land, air or water) = 1 100% cycle system (of about a tank's worth)

  • repair commander assets = 1 per asset.

Spec ops


  • Destroy commander assets = 1 per asset. Example : 2x artillery and 1x UAV trailer = 3 points

Support


  • Re-supply (player or vehicle single reloadable unit) = 1

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Filmik z Metro CQ 64 z friendly fire off ma być w jakikolwiek sposób reprezentatywny? Litości.

 

Grałem parę godzin już, również na Karkandzie, Seine, Bazarze i Metrze, nie zauważyłem z tym takich problemów, szczerze to poza większą ilością punktów wpadających za supression nie zauważyłem nic więcej. Ale chyba muszę przyjrzeć się bliżej, może dlatego z L96 moje pociski magicznie omijały cel :F

 

 

Odpaliłem dziś Metro na SC i popróbowałem się pobawić w support suppress o to mój wynik :)

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/27336654/1/350869892/

 

Dołączyłem w 3/4 rundy.

Odnośnik do komentarza

To co powiedział MaZZeo:

Clusterfuck na Metro + FF OFF = filmik nie jest reprezentatywny w żaden sposób.

 

 

@Rinek

Nie kumam....

Narzekasz na ludzi i brak teamplayu. To wina DICE, że ktoś używa helki jako taxi? Że ktoś CI nie da apteczki czy ammo? Ja grałem ze Stonką ostatnimi czasy i jakoś nie narzekaliśmy na problemy. Suppresive fire sprawdza się znakomicie w niektórych sytuacjach. Wiem, bośmy testowali.

Odnośnik do komentarza

Offtopic:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zI3__Ocej28&feature=g-vrec&context=G2e42be1RVAAAAAAAABA

 

Scenka w slow-mo z 0:53 - czy ja tam widzę konsolowego auto-aima, bo kule lecą magicznie w dziwny sposób względem celownika, czy po prostu mi się wydaje i dopatruję się na siłę?

 

To jest killcam, a na nim różne dziwne rzeczy się dzieją i zawsze to wygląda minimalnie inaczej. Tak jak w CSie kiedy oglądasz nagrane demko vs HLTV.

 

Snajpienie nie ma sensu z tym suprresion effect, nawet mając odpowiedniego perka kule magicznie omijają cel :( Niech oni to szybko zmienią bo Recon jest średnio grywalny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...