Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Byś pograł ze mną, byś wiedział że preferuję styl gry na rambo medykiem

znam takich - muszę zamiast spacji klikać E, bo ożywiają mnie zaraz przed lufami przeciwników (punkty powinny być przyznawane dopiero w momencie jak podnoszony zaakceptuje podnoszenie). Jak dla mnie to jest najgorszy typ medyka nastawiony na czyste nabijanie punktów a nie pomoc drużynie.

 

 

A M98 jest dobre i nie wiem skąd to przeświadczenie, że jak ktoś ma 1k to pewnie siedzi w krzakach. Sam biegam ze snajperkami i to jeszcze albo na iron albo na holo więc siedzenie w krzakach nic by mi nie dało.

Odnośnik do komentarza

No to jest właśnie dla mnie najbardziej dziwne. Całe "nasze tutaj" community narzeka że next DLC do BF3 to będzie "CoD-style close combat" i ogólnie do dupy... a jak odpalam Battle loga to widzę Rinka, Morde, MaZZeo, Kruhola etc wszyscy grają na Metro.... hipokryzja much xD

Bezczelne kłamstwo. W ciągu ostatnich dwóch tygodni grałem na metro chyba z 5 na 50 rozegranych meczów. Trzeba jakoś żonglowac mapkami, w końcu ciągła seria oman-firestorm-caspian-kharg męczy.

Odnośnik do komentarza

Żadne kłamstwo. Ja nie powiedziałem, ze grasz TYLKO na Metro. Nie powiedziałem, ze sprawdzam Battleloga co 40 minut. Przez te ostatnie 2 tygodnie odpaliłem go może ze 3 razy. I 90% jak kogoś widziałem online to grał na Metro. Może masz/mam takie szczęście, ze akurat tez grałeś na tej mapie.

Tyle, ze ja jak widzę Metro że się ładuje to wychodzę z servera. Wam to nie przeszkadza tak bardzo :)

Odnośnik do komentarza

Powtórzę to chyba juź dziesiąty raz, bo niektórzy powtarzają to metro jak mantrę - ta mapa z odpowiednimi ustawieniami jest bardzo dobrze skrojona i jeśli serwer jest z gatunku "no explosives" to NIGDY nie ma clusterfucka przy B i jeśli akcja nie przeniesie się pod A to gra się bardzo fajnie.

 

Swoją drogą śmiesznie to wygląda jak Stona pisze o normalu i że hc lepsze a i tak 1/3 czasu gry spędził w pojazdach w których pomiędzy sc a hc nie ma większych różnic.

 

A na normalu grałem ostatnio, bo chciałem wyrobić sobie odruch celowania w głowę, bo hc uczy człowieka bardzo złych nawyków.

 

 

edit

cholerny sidewinder, który ma alt przesunięty o jeden klawisz w prawo - zamiast polskich znaków daję spacje

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

a czego nie masz w hc co jest w soft? tylko odnawiający się pancerz co i tak nie ma znaczenia, bo większość wie jak lądować i zanim to wszystko się odnowi to każdy naprawi maszynę

 

prawdziwy hc to był w Wietnamie gdzie nie miałeś celownika w czołgu a nie tutaj gdzie możesz wyekwipować nawet proxy scan i mieć legalnego wallhacka

 

ogólnie od jakiegoś czasu zachowujesz się tak jakbyś miał monopol na prawdę (w kwestii wyższości hc nad normalem) a tak naprawdę prawda jest pośrodku i gdyby nie regeneracja hp to z chęcią bym przeszedł na normal, bo ten przynajmniej jest skillowy a nie, że człowiek puści serię po krzakach i wpadają trzy fragi

Odnośnik do komentarza

Ale rinku, brak celownika w czołgu to nie jest HC tylko głupota. Już w czasach WWII [co do pierwszej to się nie wypowiem] czołgi miały celowniki optyczne i brak tego typu celowników w HC to ułomność gry, która wyłączała cały HUD.

 

Twierdzisz że ta różnica to TYLKO odzyskiwanie energii. TYLKO? Przecież to TYLKO całkowicie zmienia styl grania.

Helką praktycznie nie musisz lądować. Samolotem (pipi)sz na sufit [szczególnie w czasach nietrafiających rakiet], a czołgiem uciekasz na wstecznym gdziekolwiek. To jest granie na SC pojazdami.

Odnośnik do komentarza

a grałeś kiedyś na normalu żeby zobaczyć jak długo trwa odnawianie energii? Zakładam, że nie bo byś wiedział, że maszyna zachowuje się tak samo a nie trzeba lądować tylko jak się weźmie zestaw gaśniczy. Przy spotaniu 1v1 nie ma znaczenia odnawialna energia, bo i tak z pojedynku wyjdzie tylko jeden a ten co przetrwał szybciej naprawi maszynę przy pomocy palnika niż czekając aż sama to zrobi.

 

Owiec pisał pewnie o tym, że na hc jest więcej idiotów, którzy kradną pojazdy poprzez tk albo dla zabawy strzelają po swoich. Nie zliczę ile razy ginąłem, bo wsiasdłem pierwszy do heli.

 

i to jest największy minus hc

Odnośnik do komentarza

Jak się gra na serwach bez panisza i autokicka, to pewnie tak.

Aktualnie zestaw gaśniczy to chyba standard w samolotach, skoro nie trzeba mieć flar?

 

Nie ma to jak wielki plus SC czyli dżihadowe pojazdy które nie ulegają zniszczeniu po detonacji C4. Kul

 

 

/edyta

dopisane info o C4 ;)

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

@Rinek

Nie ma znaczenia czy używasz Granatów, C4, RPG i USASA - clusterfuck na metro był, jest i będzie ZAWSZE. Bez względu na ograniczenia serwerowe.

Skoro tak CI się podoba Metro, to why narzekasz na DLC które da Ci dostęp do "kilku nowych Metro"? To jest dla mnie hipokryzja. "Lubię Metro, ale DLC dajace mi takie clusterfackowe mapy jest be" - no wtf? O.o

 

 

Dla mnie soft jest nie do zniesienia przez 3 proste "funkcje":

- odnawianie HP, czyli one-fuckin-man army wspomniane przeze mnie w ostatnich postach

- brak FF

- 3D spotting

Odnośnik do komentarza
Skoro tak CI się podoba Metro, to why narzekasz na DLC które da Ci dostęp do "kilku nowych Metro"? To jest dla mnie hipokryzja. "Lubię Metro, ale DLC dajace mi takie clusterfackowe mapy jest be" - no wtf? O.o
co w tym dziwnego? Metro to, obok Kanałów, najlepsza mapa do TDM gdzie nawet 20 graczy ma dużo miejsca. To co chcą wprowadzić będzie mniejsze niż cs_estate a to jest wyczyn.

 

 

Jak się gra na serwach bez panisza i autokicka, to pewnie tak.
Tak. daj małpie brzytwę. Jako jedyny się przebiłem i przejmuję punkt, pojawia się na mnie jeden ze składu i z racji laga strzela mi w plecy, ja odruchowo się odwracam i wpada tk, piszę do gościa "sorry" i obrywam punisha na 4 sekundy przed przejęciem flagi na tyłach wroga.

Autokick jeszcze lepszy - rzucasz granat, squadmate go aportuje, wylatujesz za tk.

 

 

Napisał koles, który 1 magazynkiem może zabić w ciągu 3 sekund 10 chlopa
a za pomocą M98B każdego strzałem w piętę
Odnośnik do komentarza

- odnawianie HP, czyli one-fuckin-man army wspomniane przeze mnie w ostatnich postach

Napisał koles, który 1 magazynkiem może zabić w ciągu 3 sekund 10 chlopa :D

I wish! Niestety, ludzie grający na HC są trochę bardziej ogarnięci niż szare masy z softa, które mimo posiadania 3d spottingu i mapy nie wiedzą co się w ich okolicy dzieje. Wystarczy obejrzeć wszelakie filmiku gdzie LMG wchodzi na plecy 10 ludzi - wszystkie są robione na SC. Na HC by koleś albo nie dał rady ich zajść albo by padł po 2 killach.

 

 

 

Jak się gra na serwach bez panisza i autokicka, to pewnie tak.
Tak. daj małpie brzytwę. Jako jedyny się przebiłem i przejmuję punkt, pojawia się na mnie jeden ze składu i z racji laga strzela mi w plecy, ja odruchowo się odwracam i wpada tk, piszę do gościa "sorry" i obrywam punisha na 4 sekundy przed przejęciem flagi na tyłach wroga.

Autokick jeszcze lepszy - rzucasz granat, squadmate go aportuje, wylatujesz za tk.

To nie wina gry tylko z(pipi)anych graczy. Rozróżniajmy to. Jednak i tak jest to lepsze od jaj które można robić przy braku FF.

 

 

 

 

 

BTW:

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

- odnawianie HP, czyli one-fuckin-man army wspomniane przeze mnie w ostatnich postach

Napisał koles, który 1 magazynkiem może zabić w ciągu 3 sekund 10 chlopa :D

I wish! Niestety, ludzie grający na HC są trochę bardziej ogarnięci niż szare masy z softa, które mimo posiadania 3d spottingu i mapy nie wiedzą co się w ich okolicy dzieje. Wystarczy obejrzeć wszelakie filmiku gdzie LMG wchodzi na plecy 10 ludzi - wszystkie są robione na SC. Na HC by koleś albo nie dał rady ich zajść albo by padł po 2 killach.

Z tym ogarnianiem miłośników HC bym tak nie przesadzał, imo idiotów wszędzie tyle samo, wiem, bo grałem na hc połowę czasu spedzonego przy bf3.

 

Taka sieka LMG na SC trwa o połowę dłużej niż na HC i zanim jakiś cwaniak zdąży zabić tych 10, to po 4 fragu ktos go zauważy i zabije, natomiast na HC nie trzeba się o to obawiać.

Odnośnik do komentarza

No to jest właśnie dla mnie najbardziej dziwne. Całe "nasze tutaj" community narzeka że next DLC do BF3 to będzie "CoD-style close combat" i ogólnie do dupy... a jak odpalam Battle loga to widzę Rinka, Morde, MaZZeo, Kruhola etc wszyscy grają na Metro.... hipokryzja much xD

 

Dementuje

 

2eg8int.jpg

 

Jak zagram raz na tydzień albo dwa to wszystko, a przez pierwsze dwa miesiące na metrze zagrałem max 2 razy (słownie: dwa razy). A i to w większości na rushuNie moja wina że map jest mało i trzeba czasem zmienić lokum. Dla mnie najgorsze są takie klauny co to w battle report mają tylko Metro, a no sorry czasem wejdą na bazaar.

 

Z resztą Kazuun co ty gadasz jak niedawno widziałem jak miałeś w historii tylko Karkanda na inf only xD

 

Dla mnie soft jest nie do zniesienia przez 3 proste "funkcje":

- odnawianie HP, czyli one-fuckin-man army wspomniane przeze mnie w ostatnich postach

- brak FF

- 3D spotting

 

No widzisz, a dla mnie HC jest nie do zniesienia jest motyw, że jakieś 3 zabłąkane kule z dupy trafione w nogę mogą mnie położyć... Wiadomym faktem jest że gra gdzie trzeba władować trochę ołowiu w przeciwnika jest bardziej skillowa.

 

A gry z FF bym nie wytrzymał nerwowo.

 

No ale o tym już pisaliśmy chyba :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...