Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z resztą Kazuun co ty gadasz jak niedawno widziałem jak miałeś w historii tylko Karkanda na inf only xD

 

Ano najlepszy servek w BF3 , do tego SaK do tego inf only do tego z wuchtą ogarniętej wiary. DZIWNE że często tam graliśmy, zaprawdę DZIWNE :F

 

A gry z FF bym nie wytrzymał nerwowo.

 

Gra BEZ FF to jakaś kaleka patologia.

Odnośnik do komentarza

No z 30m to spoko, nawet 870MCSem tego nie zrobisz, chyba ze biegasz ze Slugami, ale to i tak musza byc 2heady. Ale przeciez to jest Soft, na HC paczka z amunicja ludzi zabijasz, zupelnie jak w prawdziwym zyciu. Przestan sie juz (pipi) o tego softa, bo sie nudno robi...

 

E: Tak patrze to Twoje jedyne kille z shotguna to USAS. Zapewne przed patchem i z fragami, wiec Twoje wypowiadanie sie na temat shotgunow, to zupelnie jak moje nt. oliwek. Wiesz, ze sa i tyle.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza

@MaZZeo

Czy Ty serio porównałeś rozgrywkę na Metro do tej na Karkandzie? O.o

 

Or no You didn't..... say that You did not!

 

 

 

 

Brak FF to kolejny sposób na poprawę stanu własnego K/D, więc się nie dziwię że tyle osób preferuje ten tryb :P

Garaż 3x3 metry, 2 naszych, 2 wrogich - a uj, (pipi)nę z RPG/czołgu - DOUBLE KILL!! A potem widnieją chore scory.

Odnośnik do komentarza

Moje: Headshot / Kill 18.20%

 

Twoje: Headshot / Kill 24.37%

 

 

 

Ty grywasz rekonem, ja raczej nie. Więc IMHO Twoja uwaga o na(pipi)ianiu po nogach jest nie na miejscu. No chyba że chodzi Ci o na(pipi)ianiu po nogach z czołgu. Wtedy mogę potwierdzić. Lubię na(pipi)iać po nogach strzelając z czołgu, bo wtedy przeciwnicy fajnie wylatują w górę :potter:

Odnośnik do komentarza

No dla mnie granie parunastu meczy pod rząd Inf only to jest właśnie CoD style, więc twój argument o moim graniu raz na jakiś czas metra jest inwalidą.

 

I na boga, ile razy można pisać granie z FF off to uniknięcie wielu chwil frustracji i nic poza tym, nic do was nie dociera.

Odnośnik do komentarza

Granie bez FF to patologia która śmierdzi ułomnością.

A SaK inf only jest jakieś pierdyliard razy większe niż wszystkie śmieszne mapki z CoDa razem wzięte. Ta mapa od zawsze była mapą która jest kojarzona z tym trybem i w tym właśnie trybie sprawdza się najlepiej.

 

Wracaj na stację, bo Ci metro ucieknie XD

 

E: Tak patrze to Twoje jedyne kille z shotguna to USAS. Zapewne przed patchem i z fragami, wiec Twoje wypowiadanie sie na temat shotgunow, to zupelnie jak moje nt. oliwek. Wiesz, ze sa i tyle.

 

Nie biegam z szotganem, bo nie grywam na mapach gdzie by się sprawdzał. IMHO jeśli masz amunicję DART to dziwnym nie jest że lata ona na kosmiczne odległości z kosmiczną celnością. w końcu BF3 jest na 'tym samym' silniku co BC2, a tam taki kwiat nikogo nie dziwił i sam z tego korzystałem.

Odnośnik do komentarza

@MaZZ

Jeżeli dla Ciebie Metro oznacza tylko to, że nie ma pojazdów... to na dysputa jest bez sensu, bo nie o to tu chodzi totalnie. To raz

 

 

 

FF OFF:

- wysadzanie C4 na jeepie z kolega w środku

- napierdalanie czołgiem/RPG/Granatami po swoich

 

Obie te rzeczy wpływają na fakt, że na SC ZNACZNIE łatwiej jest utrzymać K/D ratio na wysokim poziomie. I to jest właśnie ta różnica. Jak komuś zależy na cyferkach to gra na SC, bo łatwiej osiągać dobry score. Nie ma co zaprzeczać, bo to są fakty.

Odnośnik do komentarza

@MaZZ

Jeżeli dla Ciebie Metro oznacza tylko to, że nie ma pojazdów... to na dysputa jest bez sensu, bo nie o to tu chodzi totalnie. To raz

 

 

 

FF OFF:

- wysadzanie C4 na jeepie z kolega w środku

- napierdalanie czołgiem/RPG/Granatami po swoich

 

Obie te rzeczy wpływają na fakt, że na SC ZNACZNIE łatwiej jest utrzymać K/D ratio na wysokim poziomie. I to jest właśnie ta różnica. Jak komuś zależy na cyferkach to gra na SC, bo łatwiej osiągać dobry score. Nie ma co zaprzeczać, bo to są fakty.

 

Co prawda gram w tę ułomną wersję Battlefielda ale potwierdzam, gram przeciętnie, a jak przez przypadek wszedłem na server soft to z miejsca miałem chyba 8 kill na "życiu" bez problemu

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

dwa szczały z szotkagana żeby zabić! OMFG to jest nie do pomyślenia dla fanów softa XD

Chyba nie o to chodzi w tym filmiku. M26 jest OP jak nic i jedynym powodem, dla którego nie używam tej broni nie jest społeczne potępienie, lecz brak ribbonek xD.

 

Właśnie tak sobie obrazuję stonę, gdy poraz kolejny zaczyna drwić z SC

 

203862d1334278592-funny-strange-random-pics-enkbd.png

 

Obie te rzeczy wpływają na fakt, że na SC ZNACZNIE łatwiej jest utrzymać K/D ratio na wysokim poziomie. I to jest właśnie ta różnica. Jak komuś zależy na cyferkach to gra na SC, bo łatwiej osiągać dobry score. Nie ma co zaprzeczać, bo to są fakty.

Bycze łajno, K/D zalezy od stylu gry, jesli będziesz ostrożny na HC i nie będziesz biegał radośnie po mapie bez sprawdzanie, czy teren wokoł jest czysty, to K/D nadal będzie wysokie

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

No spoko. Mam ponad 2.0 kdr, 584 spm, ogólnie zapjerdalam od flagi do flagi, staram się atakować Mcomy jak tylko się da i robię to co do mnie należy w zależności od klasy, mam 2.25 w/l ratio nie grając W OGÓLE na TDM/SQDM, a jak tylko widzę wolny pojazd w bazie to z niego korzystam.

 

No ale jestem ułomnym graczem bo nie gustuje w paraolimpiadze gdzie byle chłystek mnie może zgnoić 3 kulkami pociśniętymi po udach, dostaje megafrustru jak jakiś mój idiota mnie zabije granatem odbitym od ściany albo przejedzie mnie zamiast mnie podwieźć, nie gram na inf only aha no i od biedy wpadne czasem na Metro.

 

dżizas

Odnośnik do komentarza

Nikt nie mówił, żeś ułomny, więc skąd oburzenie? O.o

 

Inf only vs pojazdy to osobista preferencja względem tego na co kto ma ochotę w danej chwili. Samemu gram na obu mniej więcej tyle samo, lub z przewagą rund z pojazdami. Nikt nie jest lepszy/gorszy w tym aspekcie.

 

 

 

A sprawa metro to nie dysputa "inf only vs pojazdy" jak myślałeś (i nadal myślisz) tylko moje osobiste obserwacje, że ludzie grają na Metro a narzekają na tematykę najbliższego DLC. To jest dla mnie niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza

Uwierz, jakby cioty z DICE dali więcej map na starcie i poczęstowali już chociaż jednym DLC to bym srau ciepłym kałem na te Metro. W takim Gears of War 3 mam aktualnie 25 map, przez co mogę sobie pozwolić na totalny ignor 2-3 z nich.

 

EOT dla mnie, niech każdy gra co chce :]

Odnośnik do komentarza

W końcu naprawiłem instalke w taki sposób, abym mógł słyszeć inne głosy (Rus - ENG) :D Jak to zrobiłem? w spoilerze.

 

 

I downloaded new language files http://www.cjs-cdkey...bf3lang.torrent [cjs-cdkeys.com] and pasted them into Battlefield 3\Update\Patch\Data\Win32\Loc

And somehow commo rose is working properly :) all sounds are ok

 

 

PS nowy patch

 

Changelist

* Fixed AA missiles not doing damage to vehicles moving at very high speeds (This is the much wanted heatseaker fix)

* Fixed TV Missile doing much more damage than it should (it is no longer a 1-hit kill)

* Tweaked tank armor strength

* MAV elevatoring fix, round 2; proning on the MAV will now disable it

* RCON admin.say command can send to individual players

* A few invalid map+gamemode combinations in maplist.txt could crash the server on startup; these combinations are now rejected instead

* RCON vars.serverDescription was not returning anything in R20 if the string was not set; this has been changed to return “” instead

* RCON player.onChat now reports the target player subset

Edytowane przez Kruhol CPE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...