Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To co Rinek, robimy Quest to Masters w starkrafta 2v2?
po tak długiej przerwie? toć teraz to ja nie odróżnię komend. ostatnio próbowałem i poległem każdy mecz więc robię sobie przerwę na czas DIII i jeśli to mnie nie zawiedzie to do SC wrócę po zapowiedzi HotS (więc ćwicz, bo sam ze srebra nie wyjdę ;) ). Teraz odkryłem Nexus Wars i Monobattles z wymuszonym random unitem - zabawa nieprzeciętna jak system wylosuje 2x mothership.

 

 

SWoją drogą nieudany ten Battlefield; w BC2 miałem ponad 400h i nawet nie wiem kiedy wpadło. Tutaj mam ok 300h ale połowa z tego zdrowo wymęczona. Zresztą widać po frekwencji - w BC2 był kubicz, Razel, ako, Edek, Stona, Szakir a teraz? Z ekipy to tylko Stona raz na jakiś czas odpali jak po pijaku z roboty wróci a ja tylko sprawdzam czy gra Robbaz i poluję na jego blachę (ostatnio kilka razy z rzędu wyrżnął mi erpegiem ale raz go ubiłem z jego flagowej broni - 870m z x8).

Nawet jazda pojazdami nie sprawia takiej przyjemności co w BC2, bo teraz, z lockowaniem, heli potrafi zniszczyć każdy a z takim AT4 z BC2 to trzeba było się trochę pomęczyć ale uciecha z fraga była większa niż przy takim javelinie, który działa na zasadzie lock-forget-move on.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam az na Stimie bedzie promocja na BC2 i wracam tam. Ziomeczki juz sie przerzucili.

"wracam tam" sugeruje, że grę masz - po co kupować ponownie?

 

A wez sprobuj sciagac piecset giga update'ow tym s(pipi)onym programikiem co byl dodawany do gry. Juz wole po taniosci kupic drugi raz na Stimie i sciagnac pelna paczke za jednym zamachem.

Odnośnik do komentarza
Gość ako

A wez sprobuj sciagac piecset giga update'ow tym s(pipi)onym programikiem co byl dodawany do gry. Juz wole po taniosci kupic drugi raz na Stimie i sciagnac pelna paczke za jednym zamachem.

Obawiam się że to tak nie działa, jak z Origin ściągałem BC2 to i tak potem targał apdejta klasycznie, o ile mi się coś nie pokiełbasiło.

Odnośnik do komentarza

Na stimie jak sie sciaga to odrazu calosc czyli gra+wszystkie pacze. Przynajmniej w przypadku gier Valve tak jest, ale watpie zeby reszta odstawala.

Czyżby kolega dostrzegł zalety digitali? :>

 

Aż mi się w sercu cieplej zrobiło ;)

 

A ja kiedys bylem przeciwnikiem DD?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Mialem w zeszlym tygodniu okazje w koncu zagrac w BF3 na prawie maksymalnych ustawieniach w 720p (doslownie 2 rzeczy dalismy ponizej najwyzszych zeby utrzymac te 30 fpsow). Odpalilem singla i doslownie na chwile multi na Kaspijskiej Granicy. Ktore mapy faktycznie sa wieksze od tych konsolowych? Mowie o Conquescie i Rushu. Na bank nie wszystkie, ale ile i ktore tak naprawde?

 

Kaspijska faktycznie byla wieksza, no na tej mapie to frajda w 64 zagrac, kurde, ale trudno, trzeba zyc z 24 :P

Odnośnik do komentarza

Mily forumkowy akcent. Z muzyką trochę (heh...) pojechałeś, no i jak się naoglądałem setek montaży z różnorakimi kozackimi efektami, to taka prosta zbitka już nie robi takiego wrażenia. Mimo wszystko kilka akcji ciekawych (ale znowu stanie w oknie i napyerdalanie, nudzi po 3s ;))

Odnośnik do komentarza

Szkoda mego czasu na wrzucanie "kozackich efektów", nie jestem fanem napstrzyczonych produkcji, bardziej mi odpowiada spasowanie z muzyką (nie wiem co chcesz od tego kawałka, przynajmniej nie dubstep :P), co myślę że zrobiłem. Samo jego tworzenie zajęło mi ze 2h.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...