Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

 

 

Bo jeżeli jednorazowo, to nie bardzo wiem jakim cudem może im się top opłacać. sprzedając DLC osobno wydoili by więcej za mniej contentu.

przywiazanie do marki?

kupujac premium bedziesz zwykle gral w kolejne dlc czekajac na nastepne w miedzy czasie kupisz serwer od nich itp

a tak bys mogl olac gre na pol roku nie placac za serwer bo np czekasz na ostatnie dlc

Odnośnik do komentarza

Mi tu :D

 

Szkoda że w tej wersji tak pokpili camo, praktycznie ich nie widać na modelach. Mi tam się marzy opcja camo dla pojazdów. Wsiadasz i dostajesz na wieży RUDY 102 albo inne (pipi)niki które sobie wyedytujesz w battlelogu tak jak edytuje się emblemat plutonu. Nie że cały czołg na różowo [w sumie, czemu nie XD] ale takie znaczki , (pipi)niczki itp. rzeczy żeby wrogi tank widząc mój czołg już wiedział że ma prze(pipi)ane :D

Odnośnik do komentarza

czyżby zauważyli, że zaczyna im się osuwać grunt pod nogami a ludzie olewają tego całego BF3 i ciężko będzie sprzedać te wszystkie super dodatki na przestrzeni roku dlatego robią bundle packa na zasadach podobnych do tych w jaki sposób przedaje się "telefony za złotówkę"? Chyba sami doszli do wniosku, że nie sprzedadzą odpowiedniej ilości dodatków dlatego, lecąc jeszcze na fali popularności, chcą wszystko puścić za jednym rzutem aby później wiedzieć jakie moce przerobowe przenieść na kolejne dlc.

 

 

btw

jak tam balans broni?

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

WHOA :D

Jaram się :D

 

 

Ten prem pewnie będzie na Originie.

Liczę na max 100pln.

 

 

Znalazłem 2 pojazdy.

qM1Nc.jpg 2s25 -> ruski lekki czołg czy jak to tam nazwać. Połączenie APC z działem z T90 :]

 

dfHVK.jpg m1128 -> nazwałbym to mobilnym działem ale niech będzie że to odpowiednik 2s25 czyli APC z działem z Abramsa

 

 

+ widzę tutaj blakhołka :D :D :D

GGsgm.jpg

więc liczę też na powrót krowy z rosji Mi24 :D

 

Dobry klimat może być na tej mapce

y0ZMr.jpg

 

Jaram się :]

 

Aftermath>po wybuchu nukleranym? ;>

End game> no nie wiem

 

2s25 ma chyba podwozie od Tunguski więc znowu USiA będą miały zwrotniejszy pojazd ;/

 

Nowe niusy wydziobane z filmików jakichś gości:

 

Nóż -> 180px-ACB-90.jpg

 

BOMBY W JETACH!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:DD:D: :D:D:D:D:D: :D:D

 

No i nowoczesne Katjuszki ;) Ciekawe jaki to cholerstwo będzie miało zasięg i jak się będzie celowało? Coś jak mortar?

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
Ten prem pewnie będzie na Originie.

Liczę na max 100pln.

Jeśli ma to kosztować 50euro to nie wiem jakie promocje by musieli dać aby to sprzedawać za 100pln.

 

No ale z drugiej strony już to widzę jak ludzie lecą i płacą 200pln za skrawki gry, które będą serwowane przez ponad pół roku.

 

Jeśli będzie kosztować tyle co podstawka to ok, mogę kupić. Jeśli to 50euro to jest cena na PC to podziękuję i osobno kupię sobie jedyny wartościowy dodatek - ten z pojazdami.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Jeżeli przeliczą 50 euro na 100 złotych to zjem własne majtki :P nie ma szans.

 

189 zł to moja cena. Tyle mogą sobie zażyczyć wg mnie (choć pewnie będzie to coś bliżej 229 zł or so)

 

Pewnie bedzie tyle ile na ps3 czyli 179zl.

Odnośnik do komentarza

Wieczorem może mała wspólna wojenka? Oczywiście jeśli nowy patch niczego nie popsuje. ;p

 

Wieczorem to jest konfa EA o 22

 

PS. Nie wiem czy było mówione, nie wiem czy w tym paczu to naprawią.

 

Jak wejdziesz do czołgu z którego ktoś wyszedł, to dziedziczysz jego perki. Nie używam skana, a jak wlazłem do czołgu z którego wylazł kolo, to miałem XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...