Skocz do zawartości

Battlefield 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

chodziło mu o nawiązanie do filmu gdzie lecieli czołgiem co z kolei jest nawiązaniem do screena gdzie w powietrzu jest celownik czołgowy

 

 

a cena śmieszna, za dodatek mam płacić więcej niż za podstawkę i to jeszcze cenowo jest w całość wliczony BtK, którego 90% graczy już ma więc to "5 za 4" to w rzeczywistości "4 za 4"

Odnośnik do komentarza

Boję się zapytać ale niech stracę:

 

Co to jest Drużyna A? o.O

Not Sure If Serious.jpg xD

 

 

Ja wiem co to jest Drużyna A, pytam się czym jest drużyna A odnośnie BFa? ;)

Już się nie tłumacz, przyznaj, ze nie wiedziałeś :P

 

 

chodziło mu o nawiązanie do filmu gdzie lecieli czołgiem co z kolei jest nawiązaniem do screena gdzie w powietrzu jest celownik czołgowy

^ This :)

 

 

 

a cena śmieszna, za dodatek mam płacić więcej niż za podstawkę i to jeszcze cenowo jest w całość wliczony BtK, którego 90% graczy już ma więc to "5 za 4" to w rzeczywistości "4 za 4"

Masz rację Rinek, aleee.....

 

Zakładamy, że każdy z nas chce kupić wszystkie najbliższe dodatki.

CQ - 55 zł

AK - 55 zł

Aftermatch - 55 zł

End Game - 55 zł

 

Łącznie 220 zł. Jeżeli możemy mieć to samo za te 169 zł czy 179 zł to chyba się opłaca. Jeżeli ktoś nie ma BtK to tym bardziej.

 

Przyjąłem cenę 55 zł bo tyle chyba kosztuje BtK.

Odnośnik do komentarza

No mimo wszystko się opłaca. Choć to teraz takie kupowanie kota w worku, skoro ostatni dodatek ma wyjść w marcu...

 

Co do czołgu w powietrzu, chodziło mi o to, że ten [A]C-130 nie ma pilota................. Czyli śmierdzi to codem ;/

 

Jeśli chodzi o cenę dodatku, jak kupujesz przez Origin to jest 179, jak kupujesz przez battleloga to jest 169 :D

Odnośnik do komentarza

Mi też nie.

 

Screeny robią, oj robią :D

 

 

Z premium wiąże się jeden zonk. Po zabiciu kogoś, na jego ekranie pod paskiem z informacjami o zabójcy pojawia się taki paseczek 'Premium player'

Beskitu, nie można tego wyłączyć a IMHO to totalna bzdura dobra do powiększania epenisa u 12 letnich hamburgerów ;/

Odnośnik do komentarza

Ta, ogólnie tak narzekałem na to CC ale mapki są ciekawie pomyślane.

 

Oglądałem sobie filmik z premiuma, gdzie kolo opowiada o mapach i ta w fabryce to będą takie dwa duże pomieszczenia połączone 3 korytarzami [ale nie śmierdzącymi zamkniętymi schodami jak w metro tylko takimi przejściami pomiędzy budynkami zawieszonymi w powietrzu. Ogólnie ciekawie te mapy wyglądają.

Jeszcze tydzień.

 

http://www.youtube.com/watch?v=09UtKC6I7uA

 

10 minut życia ale opłaca się obejrzeć :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...