Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w momencie

 

gdzie mam znaleźć najzimniejszy punkt w AC, i znalazłem na dachu chyba budynku policji, ale nie ma tam żadnego wejścia, co mam zrobić ?

 

 

Pytam bo nie chcę na yt sobie oglądać i psuć zabawy :)

 

Tak to jest ten budynek, musisz zejsc na dol, poszukac zamknietego wejscia z "pradownica" i uruchomic za pomoca pulsu...

 

Edytowane przez Kuba0101
Odnośnik do komentarza

Noom Kotka jako grywalna postać to kapitalny pomysł (kolejny). Gra się nią wyśmienicie to raz a dwa jest zaje.biście animowana xD

 

Kurde męczę się z tymi "zaawansowanymi treningami rzeczywistości rozszerzonej" (lol). Nie mam pojęcia jak manewrować i trafiać w te punkty w ciasnych, wąskich "miejscach".

 

Btw pamiętacie, że w AA była ukryta mapka AC. Teraz w AC podobno też jest możliwa wskazówka odnośnie Batmana 3 - SPOILER UWAGA:

 

 

 

 

Jaja jakby to była prawda, założę się, że różnych smaczków, sekretów, easter eggów jest od cholery w AC.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Drugi też będziesz miał okazję zniszczyć, w jednej misji z wątku głównego, właśnie w tej strefie.

 

 

Ukończyłem fabułę. JA JUŻ CHCĘ TRZECIĄ CZĘŚĆ! Ostatni boss miażdży orzechy, nie spodziewałem się go ujrzeć, choć miałem pewne przypuszczenia co do tego. Ta gra to moc! Teraz zabieram się za "wyczyszczenie" miasta.

Odnośnik do komentarza

Nie oglądajcie filmiku od Słupka, jeżeli nie ukończyliście głównej linii fabularnej

 

Jak dla mnie końcówka jest

rozczarowująca. Tzn. boss był naprawdę fajny, ale to co się stało potem... nie czułem tego dramatyzmu.

 

 

BTW: Jaką mieliście muzyczkę

w creditsach? Mi Joker śpiewał "Only You", ale widzę że Harley Quinn też może coś zaśpiewać. Ciekawy jestem czy to random jak w AA, czy od czegoś to zależy.

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

4 singlowe misje, rozszerza fabule i combat challenge z Catwoman w 3 skorkach i bez niej nie mozna znalezc wszystkich Riddlerow.

 

A jedna taka rzecz. Pingwin.

 

Jest w stanie mi ktos wytlumaczyc jakim cudem to jest Nolan North? Wslu(pipi)e sie w kazde jego slowo i gdybym nie wiedzial, ze to on to nigdy bym nie zgadl. Jak? :o Gosc jest po prostu niesamowity.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

A zgadłbyś, że Sigmund z R&C: A Crack in Time to też Nolan North?

 

http://www.youtube.com/watch?v=q-d8mJh8hLI

 

Tak samo jak zepsute wieżyczki z Portal 2 (chociaż tutaj już jego głos musiał przejść przez komputer). Zgadza się, koleś jest niesamowity :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

 

U mnie też Joker śpiewał. Jedynym rozczarowaniem dla mnie był brak Killer Croc'a i Scarecrowa.

 

 

Coś podobnego do

Stracha na Wróble jest z Szalonym Kapelusznikiem

 

 

Tak, ale nie ma takiej mocy jak spotkania ze Scarecrowem (maska królicza przednia, muszę przyznać :)). A co z Hushem? Był zapowiadany?

 

Odnośnik do komentarza

 

Mad Hater'a spotyka sie tylko raz ? Bo skopalem mu juz dupsko i w sumie to zawiodlem sie strasznie. Co z Hushem i Black Mask ? No i oczywiscie dla fana Batmana zaraz jak sie dowiedzialem ze Wayne zabil kogos mowie sobie ... Ostatnim Szefem musi byc Clayface

 

 

 

Hush oczywiście jest, a końcówka questa rządzi

 

Odnośnik do komentarza

Gra zaczyna sie od watku Catwoman, a potem wraca do niego przy 7% fabuły.

 

Edit: Hahaha, ale zaje.bisty easter egg w dialogu! :D

 

Zbir: "Batman nie ma szans, dzięki temu noktowizorowi!"

Policjant: "Myślisz, że pomoże Ci jakiś plastikowy noktowizor? Skąd go masz? Dodawali go do jakiejś gry?"

 

:D

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...