Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

To jest moj glowny problem niby chce wiedziec kto tutaj tym burdelem trzepie i nakopac mu do dupy ale ilosc momentow w ktorym a zrobie ten Riddler Challange a tu dzwoni Budka a tu jakis koles co zostawia symbole a to jakies cialo mam z 16h lekko przegrane i

i ledwo co naklepalem Freezowi i Mad Hater'a spotkalem

wiem ze jak wroce do domu to bede robil misje z Batkomputera zeby jakis upgrade odblokowac czy cos ><

Odnośnik do komentarza

Ja gram na normal. I jest dośc przyjemnie. Ginę dość rzadko. Jeśli "ginę dość rzadko" to dla Ciebie nuda to weź hard. Natomiast dla mnie ważniejsze jest to jak ta gra wygląda pod kątem game-playu, poruszania się itd. Lubię na przykład rozgrywać akcje jak Batman od Nolana. Wpadam do pomieszczenia, załatwiam jednego, zaraz jestem na drugiej stronie mapy żeby zaatakować szybko zbira który szuka tego poprzedniego. Szybkie akcje, rozwałka, zaraz znowu gdzie indziej itd. Kwestia podejścia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pytanie mam dotyczące upgrade'a tej liny:

 

Za pierwsze 4 wirtualne misje dostawało się możliwość "wystrzeliwania" się z tej liny. Co dostaje się za kolejne 4 misje? Pytam, bo jakoś tak mi to umknęło.

 

Jak ogarniać zagadki, w których są np 3 przyciski na których trzeba stawać by je aktywować? Chyba coś ominąłem.

 

Trik polega na tym, że po tym jak staniesz na jednym kole, to nie możesz już dotknąć ziemi. W jednym przypadku było tak, że stanąłem na pierwsze koło, potem wystrzeliłem się liną na blok znajdujący się wyżej gdzie było drugie koło, a potem z niego przefrunąłem na 3 koło które znajdowało się poziom niżej niedaleko pierwszego.

 

Po prostu trzeba kombinować z tym.
Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

@ragus

Dostaniesz trophy :)

 

@dżar

"Najłatwiej" jest odbijać się od ścian i dalej szybować. Zazwyczaj tak jest, że przyciski są na ścianach.

 

Ha, nie uwierzycie co znalazłem:

 

Kryjówkę Killer Croca :) Z tego co czytałem na necie, jego samego również można znaleźć. Jeszcze pozostało mi odszukać Black Maska.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

też mieliście akcje z

gdy kończymy misje rabunkową kobiety kot, idziemy z walizkami i mamy wybór czy pomóc batmanowi czy nie... ja wyszedłem z walizkami i moim oczom ukazało sciemnienie ekranu, lista płac i epilog LOL i koniec gry (dowiadujemy sie ze chaos jest na całym gotham i ze joker jest nie do powstrzymania

co wnioskuje ze jest kilka zakończeń w grze :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...