Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

też mieliście akcje z

gdy kończymy misje rabunkową kobiety kot, idziemy z walizkami i mamy wybór czy pomóc batmanowi czy nie... ja wyszedłem z walizkami i moim oczom ukazało sciemnienie ekranu, lista płac i epilog LOL i koniec gry (dowiadujemy sie ze chaos jest na całym gotham i ze joker jest nie do powstrzymania

co wnioskuje ze jest kilka zakończeń w grze :)

 

 

Ja też wziąłem walizki, zamiast kwiatu dla Ivy, ale poszedłem pomóc Batmanowi. Wszystko zakończyło się normalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

też mieliście akcje z

gdy kończymy misje rabunkową kobiety kot, idziemy z walizkami i mamy wybór czy pomóc batmanowi czy nie... ja wyszedłem z walizkami i moim oczom ukazało sciemnienie ekranu, lista płac i epilog LOL i koniec gry (dowiadujemy sie ze chaos jest na całym gotham i ze joker jest nie do powstrzymania

co wnioskuje ze jest kilka zakończeń w grze :)

 

Ja też wziąłem walizki, zamiast kwiatu dla Ivy, ale poszedłem pomóc Batmanowi. Wszystko zakończyło się normalnie.

 

 

jak wziąłem kwiatek to catwoman pizgneła go o zimie i przydeptała i musiałem brać walizki więc raczej duzo nie straciłes :P

 

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

też mieliście akcje z

gdy kończymy misje rabunkową kobiety kot, idziemy z walizkami i mamy wybór czy pomóc batmanowi czy nie... ja wyszedłem z walizkami i moim oczom ukazało sciemnienie ekranu, lista płac i epilog LOL i koniec gry (dowiadujemy sie ze chaos jest na całym gotham i ze joker jest nie do powstrzymania

co wnioskuje ze jest kilka zakończeń w grze :)

 

Ja też wziąłem walizki, zamiast kwiatu dla Ivy, ale poszedłem pomóc Batmanowi. Wszystko zakończyło się normalnie.

 

 

Ale tam jest tylko jeden wybór. Pierwszy z kwiatami jest automatyczny mi się zdaje. :)

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie graliście w poprzednią cześć, to lepiej zaczynajcie od poziomu medium. Ja wystartowałem na hardzie i teraz żałuje. Każda walka z większą grupą przeciwników to straszna męczarnia, teraz trochę jest lepiej po podbudowałem zdrówko i ogarnięciu systemu walki ale nerw straciłem sporo (Ninja Gaiden an hardzie może się schować). Teraz odwiedziłem

 

Catwomen Trujący Bluszcz, mam do pokonania trzy poziomy przeciwników. Paska zdrowia niewiele, nie wiem czy dam rade, raz byłem blisko, zostało tylko dwóch przeciwników ale zabił mnie strzał z kwiatka. Muszę łyknąć coś na nerwy i może się uda.

 

Najgorsze jest to, że w opcjach nie widzę możliwości zmiany poziomu trudności.

Odnośnik do komentarza

Pomocy:

 

gdzie mam szukać kolejnych poszlak dotyczących Kradzieży Tożsamości? Znalazłem pierwsze ciało, tego świadka i co dalej?

 

 

 

Wszystkie ciała są w Park Row. Polataj trochę po tej okolicy w trybie detektywistycznym i szukaj zwłok. Jak ci się nie uda to wrzucę ci zdjęcie z mojej mapy.

 

Odnośnik do komentarza

Tak.

 

Nie wiem, czy ja coś robię nie tak, czy w grze jest bug uniemożliwiający zdobycie wszystkich trofeów Riddle'a! Spróbujcie zdobyć to, które jest w blaszanej budzie przed komisariatem.

 

 

Nieważne. Trzeba zhakować z innego miejsca :)

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

A co do tych zagadem, co np. trzeba zrobić w komisariacie zaraz na początku. Pod sufitem są chyba trzy znaki zapytanie, to jakoś się hakuje? Bo na niektóre wystarcza tylko wejść i coś tam się otwiera.

 

Jeżeli mówimy o tych samych trzech znakach, to wydaje mi się, że tam można to zrobić za pomocą liny. Stajemy np. na tym po prawej, liną przesuwamy się na ten po lewej, a potem wracamy liną i w połowie drogi wystrzeliwujemy ją na podłogę z trzecim znakiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...