Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wychylam w różne strony po każdym ciosie i działa, nie wiem czy trzeba tak robić czy wystarczy trzymac jeden kierunek.

 

Odnośnie misji dodatkowych

 

 

Jak to jest z misjami "Mysterius Watcher" i tymi z Hushem, same mnie znajdą czy musze coś zbadać, gdzies iść? jestem po drugim spotkaniu z Azazelem, odnośnie husha to znalazłem jedno ciało i spotkałem świadka. Dalej nic nie ma na razie, główny wątek już przeszedłem.

 

 

Sam musisz je znaleźć.

 

 

Azazela łatwo znaleźć, bo jego miejsce oznacza zawsze charakterystyczny dym

 

Odnośnik do komentarza

To bedą tez grywalne misje, tak? czy tylko do nawalance na arenie?

PS.

 

Gdzie mam sie dostać do huty po tym jak Joker ukradł lekarstwo od Freeza? Mam wyczyszczony caly teren, przez komin sie nie da już, a w tych drzwiach od tył nigdzie dalej nie moge sie przedostać. Tam gdzie płynie woda i jest uchwyt na jakby bramie. Ciągniecie tego uchwytu nic nie daje, moze gdzies terzba tą wodę wyłączyć?

 

Odnośnik do komentarza

Trailer nadchodzącego DLC

 

 

szkoda że nie można grać kampanii Batmana używając tych postaci. Wiekla szkoda bo wystarszyloby po prostu wymienic pare umiejatnosci i po klopocie - można cieszyć się innym bohaterem w pełnoprawnej kampanii.

 

No niestety, pewnie taka opcja będzie tylko na piecu po modach.

Odnośnik do komentarza

Singiel skonczony, kapitalny. Koncowka jest taka, ze jak zobaczylem ostatniego bossa to tylko powiedzialem - OOOO KUR.VA. Ale mnie zaskoczyli :)

 

Ale niestety, jade dalej bo jest jeszcze sporo do roboty i mam problem z trofeami. Po prostu mi nie wpadaja jak na przyklad ten z

holdem w Crime Alley. Zabralem tasme, klecze przed tym kwiatkiem i trofeum nie wpada.

 

Odnośnik do komentarza

Singiel skonczony, kapitalny. Koncowka jest taka, ze jak zobaczylem ostatniego bossa to tylko powiedzialem - OOOO KUR.VA. Ale mnie zaskoczyli :)

 

Ale niestety, jade dalej bo jest jeszcze sporo do roboty i mam problem z trofeami. Po prostu mi nie wpadaja jak na przyklad ten z

holdem w Crime Alley. Zabralem tasme, klecze przed tym kwiatkiem i trofeum nie wpada.

 

 

 

 

Żeby dostać trofeum musisz poklęczeć coś koło minuty, aczik wpadł jak sie ta muzyczka w tle wyłączyła.

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Singiel skonczony, kapitalny. Koncowka jest taka, ze jak zobaczylem ostatniego bossa to tylko powiedzialem - OOOO KUR.VA. Ale mnie zaskoczyli :)

 

Ale niestety, jade dalej bo jest jeszcze sporo do roboty i mam problem z trofeami. Po prostu mi nie wpadaja jak na przyklad ten z

holdem w Crime Alley. Zabralem tasme, klecze przed tym kwiatkiem i trofeum nie wpada.

 

 

 

 

 

Żeby dostać trofeum musisz poklęczeć coś koło minuty, aczik wpadł jak sie ta muzyczka w tle wyłączyła.

 

Kleczalem duzo dluzej. Muzyczka byla i tak bodajze 5 minut. Nawet od konsoli odszedlem, ale jak wrocilem, sprawdzam trofea i nic.

Odnośnik do komentarza

gdzie dokładnie schowana jest broń Freez'a ta ukryta hucie? ( misja poboczna )

 

jak dojdziesz do lokacji w hucie gdzie jest 2 snajperów i 3 łobuzów to nie ładuj się na ten balkon gdzie stali strzelcy, tylko odszukaj drzwi prowadzące do szybu wind i tam idzi. Dojdziesz do areny gdzie liczniejsza grupka urządziła sobie strzelnice, na tej arenie po prawej stronie jest skrzynka. Tylko ze to nie jest ta jego giwera...

 

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Ja mam taki system: ogłuszenie typka z nożem->rozwałka->kombo rozbrojenie kolesia z tarczą/paralizatorem->ogłuszenie->rozwałka->kolejne kombo atak nietoperzy-> ogłuszenie->rozwałka->następne kombo rozbrojenie... i tak do oporu. W razie czego kontra albo skok.

Większych przeciwników zostawiam na koniec albo zamrażam granatem(na tytanów nie działa)

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...