Skocz do zawartości

Batman Arkham City


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

mam taki pewien problem:)

 

Ukończyłem grę i zostało mi kilka misji pobocznych. Naoczny świadek, Kradzież tożsamości i takie tam.

Problem w tym, że każdą zacząłem po trochu w trybie fabularnym. I teraz gdy smigam po mieście i chce je dokończyć to nie mogę tego zrobic. Widzę na mapie podpowiedzi do misji, ale nic wiecej nie mogę zdziałać.

Na przykład mam miejsce z ktorego strzelał snajper, ale gdy je skanuje to nic nie ma i nie wiem jak to pchnąć dalej...

 

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem główny wątek i w sumie to ostatni boss był ultra prosty, nie sprawił mi kompletnie żadnego problemu w porównaniu do tego, ile się męczyłem w hucie.

 

BTW. Są jakieś przybliżone daty premier tych wszystkich dodatków które mają wyjść? :)

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza

panowie powiedzcie mi że jestem w bledzie - mianowicie do zdobycia platyny jak wiadomo trzeba wbic wszystkie trofea z tym ze na liscie w arkham city sa 2 do ktorych potrzeba dlc ? chodzi tutaj o "Obtain 114 medals on the original Arkham City and Robin Bundle Pack campaigns (as Robin)" i Obtain 114 medals on the original Arkham City and Nightwing Bundle Pack campaigns (as Nightwing). Lista pucharków z ps3trophies. Nie mam gry wiec nie wiem czy te postacie odblokowywuja sie po przejsciu gry (przyklad) czy tez faktycznie trzeba bedzie hmmm "doplacic" za 2 pucharki do platyny = nonsens. Dzieki wielkie za informacje

Edytowane przez mattpsx
Odnośnik do komentarza

Zaciąłem się na amen, pomocy !

 

 

 

 

Jestem w Hucie, gdzie mam odzyskać lekarstwo od Jokera (ok 70% fabuły), wszedłem przez szyb chłodzący. Doszedłem do miejsca (płynąc na krze) gdzie stoję przed zamkniętą bramą, a za kratami jest skrzynka z bezpiecznikami. Gra podpowiada, że zdalnie sterowany batarang załatwi sprawę - naparzam z całej siły w skrzynkę batarangiem, z każdej strony, pod każdym kątem i nic, 0 reakcji. Skrzynka nadal pozostaje "zamknięta", brama nie chce się otworzyć, innego przejścia nie zauważyłem. Co zrobić?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Zaciąłem się na amen, pomocy !

 

 

 

 

Jestem w Hucie, gdzie mam odzyskać lekarstwo od Jokera (ok 70% fabuły), wszedłem przez szyb chłodzący. Doszedłem do miejsca (płynąc na krze) gdzie stoję przed zamkniętą bramą, a za kratami jest skrzynka z bezpiecznikami. Gra podpowiada, że zdalnie sterowany batarang załatwi sprawę - naparzam z całej siły w skrzynkę batarangiem, z każdej strony, pod każdym kątem i nic, 0 reakcji. Skrzynka nadal pozostaje "zamknięta", brama nie chce się otworzyć, innego przejścia nie zauważyłem. Co zrobić?

 

 

 

 

 

najpierw rzuć sterowanym batarangiem na wprost, przeleć przez druty, gdzie "iskrzy się prąd" i wtedy zawróć i uderz w bezpiecznik

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

mi w pewnym momencie powiedziala ze oddano 2 strzal i podala przyblizona lokacje. polec w ten krag i w xray vision szukaj kolesia ktory lezy i jest martwy. dalej juz prosto

 

Miałem 400 zagadek i wszystkie sidequesty zakończone, dopiero wtedy mogłem dalej kontynuować ten. Ale tam jest chyba jakiś bug bo

 

Jak wyrocznia mi powiedziała o trzecim ciele, podszedłem i nic się nie działo, wróciłem do menu głównego gry, załadowałem stan i nie miałem zaznaczonego ciała na mapie, po pewnym czasie wyrocznia ponownie powiedziała o ciele, podszedłem i już normalnie się cutscenka załączyła, także jak nic się nie będzie działo jak podejdziecie do zwłok mimo że macie aktywny quest i na mapie zaznaczone miejsce ciała -> reload i po jakiś 5 minutach wyrocznia ponownie powie o ciele

 

Odnośnik do komentarza

Zaciąłem się na amen, pomocy !

 

 

 

 

Jestem w Hucie, gdzie mam odzyskać lekarstwo od Jokera (ok 70% fabuły), wszedłem przez szyb chłodzący. Doszedłem do miejsca (płynąc na krze) gdzie stoję przed zamkniętą bramą, a za kratami jest skrzynka z bezpiecznikami. Gra podpowiada, że zdalnie sterowany batarang załatwi sprawę - naparzam z całej siły w skrzynkę batarangiem, z każdej strony, pod każdym kątem i nic, 0 reakcji. Skrzynka nadal pozostaje "zamknięta", brama nie chce się otworzyć, innego przejścia nie zauważyłem. Co zrobić?

 

 

 

 

O ile dobrze pamiętam to usisz naładować batarang ładunkiem elektrycznym. Gdzieś tam przy suficie musi byc rozerwany kabel czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...