Skocz do zawartości

Ace Combat: Assault Horizon


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 wraca Ace Combat. To druga gra na konsolach obecnej generacji po Ace Combat 6: Fires of Liberation wydanym w 2007 roku na X360. Gra wyjdzie na 360 i PS3 w przyszłym roku.

 

http://www.youtube.com/watch?v=-SP1aLhmx1U

 

Jaram się.

Edytowane przez MajorZero64
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No nieźle nieźle.

 

Na zwiastunie widać, że nie tylko samolotami będziemy sterować (helikoptery rlz). Starcia wyglądają bardzo efektownie, a do tego jeszcze efekt slow-mo. Rozpadające się helikoptery, wieżowce, strzelanie z działka... Będzie się działo :thumbsup:.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

jedno slowo: wreszcie.

 

pamietam jak katowalem demko pierwszej czesci na psx ;]

licze na onlie i mam nadzieje, ze gra nie bedzie zbyt arcade'owa [na taka wyglada]

 

wiodaca platforma to ps3? rzadko się zdarza żeby trailer pultiplatformowej produkcji był z ps3 :>

 

Trailer podobno jest z PSN więc trudno by reklamowali X360.

Odnośnik do komentarza

Oh yeah !

Na taką zapowiedź czekałem od chwili gdy okazało się, że AC z X360 nie wyląduje na maszynce Sony. Nie pozostaje mi więc teraz nic tylko olać zainteresowanie HAVX 2 ( pewnie i tak byłby to crap jak jedynka), a skupić się na czekaniu na Assault Horizon. Sam trailer bardzo fajny, grafika niezła, świetna muzyczka i ładnie wyglądające zniszczenia oj będzie na co czekać.

Tej właśnie gry najbardziej brakowało mi na nowej maszynce Sony, widać ludki z Namco nie zapomnieli o jej posiadaczach.

Jedno z lepszych growych info tego roku jak dla mnie. Nadlatuje arcadowy król przestworzy!

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Cieszy fakt iż stoi za tym Project Aces czyli Japończycy i sprzedali tego zachodnim devom. IMO takie postępowanie Capcomu na dłuższą metę do niczego dobrego nie doprowadzi.

Tu się muszę z tobą zgodzić, imo dawanie znanych i zasłużonych serii w ręce nowych, tym bardziej zachodnich developerów nie uważam za zbytnio dobry pomysł. Jednak Japońce najlepiej "czują" specyficzny klimat tych pozycji. Dobrze, że Project Aces zajęło się nowym AC przynajmniej mogę być spokojnym o to, co zobaczę po włożeniu płytki do napędu.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Screeny konkretne, cieszy mnie świetne odwzorowanie kokpitu. Oby tylko wszystkie zegary i inne urządzenia pokładowe były animowane.

Jedno co mnie troszkę zmartwiło to fakt, że tym razem akcja gry będzie dziać się w w rzeczywistych państwach i zapewne będzie coś w stylu USA vs ci źli. Wolałem fikcyjne realia bo dawały większą swobodę w tworzeniu fabuły i samej otoczki gry, cóż może jednak nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza

ajpierw: "osz fak! nowy ac!". Po trailerze "wtf?"

 

Oj nie podoba mi się to. Mam wrażenie że zobaczyłem trailer Ace Combat: Modern Warfare :/ Prawdziwe kraje, migawki z "satelity", USA vs Rosja, jakieś QTE w czasie walki, sama walka jakby po szynach prowadzona...

 

ja wiem że to tylko wczesny trailer, ale mam poważne obawy...

<_<

Odnośnik do komentarza

rozumiem, ze do mnie pijesz :whistling:

 

Ja tu widze w tym trailerze zapowiedź bardzo poważnych zmian w serii. Przejście do prawdziwego świata zamiast fikcyjnego bazującego na naszym. Jakieś arcadowe sekwencje z unikaniem przeciwnika i lotami między budynkami. Wszystko nastawione na mega efekt. Widzę duży wpływ sukcesu modern warfare. Możesz się nie zgadzać, ale ten megahit wpłynął na kierunek rozwoju niektórych gier (i nie dziwi to).

Boję się, że to mogą być bardzo złe zmiany. Wolę ewolucję zamiast rewolucji. Poprzednia mechanika miała jeszcze wiele do zaoferowania, a tu wygląda na to, że zmiany są bardzo poważne.

 

nic, czekajmy na jakies gameplaye czy więcej info

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Sory ale dla mnie ta gra to będzie klapa ale na wszelki wypadek zagram w demo jeśli takowe będzie. Wyjaśnię co jest źle odrazu:

 

- Brak bossów, tak oficjalnie potwierdzono że nie będzie takich epickich pojedynków.

- Zrezygnowanie z uniwersum Strangereal

- Uproszczenie rozgrywki (z tego co widziałem to bardzo to zrobili)

 

Dla mnie, jako fana od drugiej części. Jak narazie Assault horizon jest najbardziej zapowiadającym się rozczarowaniem roku.

Odnośnik do komentarza

Mam coraz bardziej mieszane uczucia co do tej odsłony serii. Oby nie zrobili z tego takiego CoD MW2 z samolotami bo się załamię. Po co umieszczali akcję gry w realnym świecie i te akcje z tanim efekciarstwem.

Przecież taki Squadron Leader, miał fikcyjne państwa, co nie przeszkodziło temu tytułowi być genialną grą z jak na swój gatunek całkiem fajnie poprowadzoną fabułą. Widać echa, kiczowatego MW jeszcze nadal krążą i infekują co niektórych developerów. Tyle czekania na nową odsłonę i w ostateczności może się okazać, że gra będzie czymś zupełnie innym niż stare AC, obym się mylił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...