Skocz do zawartości

Ace Combat: Assault Horizon


MaiorZero

Rekomendowane odpowiedzi

Przesłuchałem na YouTube szybko tego OSTa co był rzekomo dołączany do gry i w sumie chyba tylko trzy utworki mi się jakoś wybiły - Dogfight (z trailerów), Gotta Stay Fly (z trailerów - mam słabość do kiczowatego punk rocka w tego typu [rozwałkowych] grach, aczkolwiek końcówka żałosna) i Rush (ciekawa mieszanka). Reszta to typowe mdłe utworki orientalne, charakterystyczne dla misji pustynnych (obowiązkowe w tego typu grach) i jakaś pseudo-symfonika bez wyrazu. Przerost formy nad treścią moim zdaniem, gdyż wiele motywów z poprzednich AC to typowe syntezatorki, ale niosły ze sobą dużo więcej właściwej "melodii".

 

Przy okazji - http://angryjoeshow....-combat-review/

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Po ograniu dema jako fan serii mam obawy przed zakupem wersji Full. Grafika w demie była OBRZYDLIWA, f 22 bez wszystkich szczegółów, było podobnie lub nawet gorzej niż w AC Squadron Leader :(

 

Uproszczony model lotu, brak możliwości rozbicia się o grunt masakra. W wersji full też tak jest?

Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem na YouTube szybko tego OSTa co był rzekomo dołączany do gry i w sumie chyba tylko trzy utworki mi się jakoś wybiły - Dogfight (z trailerów), Gotta Stay Fly (z trailerów - mam słabość do kiczowatego punk rocka w tego typu [rozwałkowych] grach, aczkolwiek końcówka żałosna) i Rush (ciekawa mieszanka). Reszta to typowe mdłe utworki orientalne, charakterystyczne dla misji pustynnych (obowiązkowe w tego typu grach) i jakaś pseudo-symfonika bez wyrazu. Przerost formy nad treścią moim zdaniem, gdyż wiele motywów z poprzednich AC to typowe syntezatorki, ale niosły ze sobą dużo więcej właściwej "melodii".

 

Przy okazji - http://angryjoeshow....-combat-review/

I tutaj mogę się zgodzić w całości z tym postem. Serio, OST z tej części przejdzie bez echa,

 

kufir - ja już się z 3 razy roztrzaskałem, ale odbiłem się parę razy od budynków, zamiast się rozwalić

Odnośnik do komentarza

Po ograniu dema jako fan serii mam obawy przed zakupem wersji Full. Grafika w demie była OBRZYDLIWA, f 22 bez wszystkich szczegółów, było podobnie lub nawet gorzej niż w AC Squadron Leader :(

 

Uproszczony model lotu, brak możliwości rozbicia się o grunt masakra. W wersji full też tak jest?

 

 

Rozbijasz się normalnie ;) I oczywiście sterowanie myśliwcem, musisz ustawić na classic.

Grafika uległa poprawie. Jak pisałem, jedyny mankament to długość kampanii (na dwa krótkie wieczory).

A jeżeli chodzi o OST, to sprawdźcie sobie wydanie 3-płytowe ;)

Odnośnik do komentarza

No i jak wspominałem wcześniej, recenzja : http://www.ps3site.p...ult-horizon-ps3

Dobra gra i tyle W demie ziemia wyglądała tragicznie dobrze że to było tylko demo w finalnej wersji jest spoko oczywiście najlepiej z wysoka. Gameplay:Uncharted też jest napakowany skrypatami i jakoś w singlu nikomu to nie przeszkadza mi to tutaj też nie przeszkadza Ost za(pipi)isty powinni dawać częściej muzyczkę z gier na plytkach Cd w komplecie z grą. Przegięli z jednym: długość gry(a raczej krótkość) tyle że wg mnie wskazuje na to że będzie wkrótce jakiś Mission Pack na PSS. Multiplayer: szkoda że obczaiłem a nie porządnie zagrałem...ale wrażenia są za(pipi)iste Dobra gra podczas oczekiwania na Battlefield 3....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...