August 10, 201015 yr Co tu dużo mówić, jedynka była świetna , dwójka ma trzymać ten sam poziom. Do pobrania demko [przez STEAM]. Parafrazując kolesia sprzedającego pierogi na plaży: Już jest! Zapraszam! /po 5 minutach mnie nie zachwyca, wieczorem sprawdzę dokładniej max all , screeny zmniejszone Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
August 10, 201015 yr Optymalizacja jest świetna, gra wygląda lepiej na low niż GTA IV w ogóle, a do tego trzyma (no prawie) stałe 30fps na Intel C2D Mobile 2,26 i GF 9600M GT. Za to duży plus. No i ja po zobaczeniu demka składam preordera, przeleciałem demko 2x i to jest gra na którą czekałem od czasu pierwszej Mafii. Miasto jest piękne, muzyczka z tamtych czasów przygrywa w autku, model jazdy dość wymagający, a wszystko tak po prostu jakoś żyje, bardziej niż miasto w GTA IV. Aaa no i motyw przewodni w menu A "znajdźki" pod postacią rozkłądówek Playboya z tamtych czasów "robią", nie wiem dlaczego ale już jestem pewien, że znajdę je wszystkie 8) cycki included EDIT: Ciekawostka, po ustawieniu cieni, detali i filtrowania na maxa, gra traci na moim lapku jakieś 3-4 klatki wydajności, a wygląda wyraźnie lepiej. W benchmarku wyszło 23.4 fps, nie jest najgorzej. Edited August 10, 201015 yr by ako
August 10, 201015 yr Poniżej chyba pierwsza dobra recenzja wersji demo: http://gejm.net/artykul_141.html
August 10, 201015 yr Juz ściągam za jakieś 40min się ściągnie, długo czekałem na ten moment demko wazy 1GB
August 10, 201015 yr Mi zostało 15 minut do ściągnięcia demka @Edit Demo na PC jest tylko po angielsku? Jeśli jest po polsku to wie ktoś jak ustawić? / Ok już sobie poradziłem Edited August 10, 201015 yr by Empro
August 10, 201015 yr Mi zostało 15 minut do ściągnięcia demka @Edit Demo na PC jest tylko po angielsku? Jeśli jest po polsku to wie ktoś jak ustawić? / Ok już sobie poradziłem Podobno jest po polsku, masz Steama na Polski ustawionego? Już podobno wynaleziono sposób na pozbycie się ograniczenia 10min w miescie Edited August 10, 201015 yr by ako
August 10, 201015 yr Wystarczy wyjść do menu głównego i spowrotem dać Start Demo i znów jest 10 minut gry. Już przeszedłem demo bardzo mi się spodobało, jest wiele niedoróbek no ale to usprawiedliwia wczesny build więc nie ma co o tym rozmawiać. Ogólnie kupię gre na 100%. Edited August 10, 201015 yr by Empro
August 10, 201015 yr Jedyneczka była bardzo dobra, demka ściągać chyba nie będę, może na noc zapuszczę ;] Ako ty lepiej skup się na BF:BC2, bo lamisz ostatnio
August 10, 201015 yr Przeszedłem demko i jestem pod wrażeniem bardzo mi sie spodobało miasto, naprawdę warto kupić tą gre, a muzyka zarąbista hehe Nie wiem czy to moja wina, ale w niektórych momentach nie miałem głosu, napisy były, oczywiście po Polsku
August 10, 201015 yr Jedyneczka była bardzo dobra, demka ściągać chyba nie będę, może na noc zapuszczę ;] Ako ty lepiej skup się na BF:BC2, bo lamisz ostatnio Pare dni odpoczynku i wrócę do formy Z resztą już wczoraj kręciłem ratio po 1.5-2.5 Demko zassaj, warto... moim zdaniem. Robi smaka na pełną wersję
August 10, 201015 yr Zassałem, zagrałem. Policja to jakiś żart, wystrzelałem ich wszystkich i uciekłem autobusem ;] Na początku misji nie da się wysadzić dwóch samochodów zaparkowanych bliżej bloku z Vito (ten z otwartą maską i przed nim). Strasznie mi zaczęło mulić jak ogień wybuchł :-/ Sama rozgrywka to nic nowego. Poczekam na pełną wersję.
August 11, 201015 yr W pierwszą Mafię nie grałem, dlatego też nie wiedziałem jak podchodzić do drugiej części. Ograłem demko, no i co mogę powiedzieć. To, że gra "wymiata" to mało powiedziane. Najbardziej chyba spodobała mi się interakcja w sklepach. Niektórzy będą woleli grzecznie wejść do jakiegoś lunchu i zamówić sobie na szybko jakąś szamę, zapłacić, zjeść i wyjść. Mamy jednak i drugą, raczej ciekawszą opcję. Wyważenie drzwi z kopa, podejście do sprzedawcy w Gun Store, sprzedanie paru wymierzonych ciosów w dyńkę i już miły dziadzio ucina sobie dłuższą drzemkę. W tej chwili zdążymy obrobić kasę i zabrać wszystkie bronie na wystawie, bez płacenia ani centa. Policja oczywiście zaraz nas będzie poszukiwać, no ale będąc uzbrojonym jak cała rodzina Ala Capone raczej nie stanowi to jakiegoś większego problemu Tytuł pewnie kupię, ostatnio brakowało mi jakiegoś porządnego sandboxa z nastawieniem na fabułę. Próbowałem przekonać się do GTA, ale te wszystkie "przeszkadzajki" w stylu zadań pobocznych i innego wożenia klientów taksówką skutecznie zniechęciły mnie do dalszej gry. Mafia 2 zapowiada się świetnie i mam nadzieję, że taka pozostanie
August 11, 201015 yr Pograłem w demko na PS3 i dalej jestem bardzo sceptycznie nastawiony do Mafii 2. Jakoś nie czuje tego klimatu, który był w jedynce. Największą przeszkodą ku temu, solą w oku jest Joe. On po prostu nie pasuje do tych czasów. Ani odrobinkę. Vito jeszcze pół biedy. To nie są Paulie i Tommy z jedynki i z tego co widzę to do pięt im nie dorastają (no Vito może się poprawi ale Joe...). Do tego nigdy nie rozumiałem sensu interakcji z przedmiotami codziennego użytku (kran, prysznic, kibel) jeśli nie da się z nich skorzystać (tylko odkręć/zakręć, spuść wodę). Do tego coś co jest może małym problemem (o ile w ogóle) dla innych ale mnie strasznie denerwuje - celowanie/strzelanie i hamulec/gaz są pod L2/R2, zamiast odpowiednio pod L1/R1 i []/X (zwalam winę na taką modę na pada od X'a, wstrętny, wstrętny pad ). Co nie zmienia faktu, że jednak pograłbym chętnie w taką grę. I teraz nie wiem co zrobić, kupić czy nie? Ech, szkoda, że do L.A. Noir jeszcze daleko
August 12, 201015 yr Mafia jest spoko, czekam na fulla, zajarałem się na nią... Dopiero po zagraniu w demo. Piękność. Nie wiem też jak można oceniać klimat po demie <drwi>.
August 12, 201015 yr sciagnalem demo. odpalilem benchmark i wyszlo mi average 8 fps. kij odpalilem gre z ustawieniami 1440/900 AA on AF 16x cienie high ogolnie max oprocz apex i chodzi plynnie :o nie mam pokazu slajdow itp wiec jak to jest? Edited August 12, 201015 yr by szpic
August 12, 201015 yr Więc nie sugeruj się benczmarkiem @all Nie, jego post nie upoważnia teraz do wrzucania postów ze konfigami kompów. To i tak nic nie da. Poza %
August 24, 201015 yr Piraci? Gra juz ktos? Jest juz od 2 dni dzialajaca wersja p2p ze sprawnym cukierkiem wiec jak ktos to odpalil i ma mocarnego kompa wrzuccie printscreeny, musze zobaczyc czy warto na PC grac czy konsole. http://www.youtube.com/watch?v=qzkIhgp27r8
August 24, 201015 yr Mam i gram. Poziom graficzny jak w demie (stona wrzucił screen'a w pierwszym poście). Misje są dosyć długie, poziom trudności niestety jest niski. Policja nie reaguje na przekraczanie prędkości, przejechanie na czerwonym... W jedynce to działało. System osłon trochę zabił wyzwanie.
August 24, 201015 yr Oczywiście,że policja ściga za przekroczenie prędkości i jazde na czerwonym i wręcza mandacik w psotaci 50$.Jestem w 7 chapterze i gra daje rade.Jeden z lepszych sanboxów w historii,na mojej liście zaraz za RDR.Optymalizacja niezła,grafika przyjemna dla oka,świetny soundtrack i jak do tej pory to dużym plusem są urozmaicone misje i humor oraz klimacik tamtych czasów. Edited August 24, 201015 yr by Master JIN
August 24, 201015 yr Gre właśnie skończyłem, jedna misja to smaczek dla fanów 1 mafii Pełna wersja chodzi mi o wiele lepiej niż demo, niestety, muszę mieć wyłączone PhysX bo przy tym strasznie zamula... Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, chociaż zakończenie gry jest dosyć... a z resztą, sami zobaczycie
August 24, 201015 yr To ja nie wiem, czemu mnie nie gonią :-( Gram na trudnym poziomie, więc mocno się zdziwiłem.
August 24, 201015 yr To ja nie wiem, czemu mnie nie gonią :-( Gram na trudnym poziomie, więc mocno się zdziwiłem. Czitujesz, ale po prostu zapomniałeś z przyzwyczajenia Sprowadziliscie gre z hameryki? Playboye można zbierać w dowolnym czasie, czy są przypisane do rozdziałów/misji, i jak się któregoś przegapi to trzeba grać wątek fabularny od początku? Edited August 24, 201015 yr by ako
August 24, 201015 yr Niektóre są w budynkach, które odwiedzasz podczas misji. Nie wiem, czy można wracać do nich podczas zwiedzania miasta, ale można powtarzać wybrane rozdziały. Grę sprowadziłem z Abżdżanu, obok Abdullahbadu. piractwo /stona Policja przyjechała ;-) Edited August 25, 201015 yr by Shankor
August 26, 201015 yr Co Cie sprowadziło do ju es ent ej? Mussolini /Kupił ci bilet? Je.błem. Mimo, że to było w demie to teraz widać jaką rolę ten przygłup odgrywa I wygląda jak spasiony hiv!
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.