Skocz do zawartości

Mafia II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić, jedynka była świetna , dwójka ma trzymać ten sam poziom.

Do pobrania demko [przez STEAM].

 

Parafrazując kolesia sprzedającego pierogi na plaży:

 

Już jest! Zapraszam!

 

 

/po 5 minutach mnie nie zachwyca, wieczorem sprawdzę dokładniej

 

max all , screeny zmniejszone

 

63202031.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

72275110.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Optymalizacja jest świetna, gra wygląda lepiej na low niż GTA IV w ogóle, a do tego trzyma (no prawie) stałe 30fps na Intel C2D Mobile 2,26 i GF 9600M GT. Za to duży plus.

 

No i ja po zobaczeniu demka składam preordera, przeleciałem demko 2x i to jest gra na którą czekałem od czasu pierwszej Mafii. Miasto jest piękne, muzyczka z tamtych czasów przygrywa w autku, model jazdy dość wymagający, a wszystko tak po prostu jakoś żyje, bardziej niż miasto w GTA IV. Aaa no i motyw przewodni w menu :wub:

 

 

A "znajdźki" pod postacią rozkłądówek Playboya z tamtych czasów "robią", nie wiem dlaczego ale już jestem pewien, że znajdę je wszystkie 8)

cycki included

 

 

 

 

EDIT: Ciekawostka, po ustawieniu cieni, detali i filtrowania na maxa, gra traci na moim lapku jakieś 3-4 klatki wydajności, a wygląda wyraźnie lepiej. W benchmarku wyszło 23.4 fps, nie jest najgorzej.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Mi zostało 15 minut do ściągnięcia demka biggrin.gif

 

@Edit Demo na PC jest tylko po angielsku? Jeśli jest po polsku to wie ktoś jak ustawić? / Ok już sobie poradziłem :P

Podobno jest po polsku, masz Steama na Polski ustawionego?

 

Już podobno wynaleziono sposób na pozbycie się ograniczenia 10min w miescie ;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Jedyneczka była bardzo dobra, demka ściągać chyba nie będę, może na noc zapuszczę ;]

Ako ty lepiej skup się na BF:BC2, bo lamisz ostatnio :P

Pare dni odpoczynku i wrócę do formy :D Z resztą już wczoraj kręciłem ratio po 1.5-2.5 :D

 

Demko zassaj, warto... moim zdaniem. Robi smaka na pełną wersję

Odnośnik do komentarza

Zassałem, zagrałem.

Policja to jakiś żart, wystrzelałem ich wszystkich i uciekłem autobusem ;]

Na początku misji nie da się wysadzić dwóch samochodów zaparkowanych bliżej bloku z Vito (ten z otwartą maską i przed nim). Strasznie mi zaczęło mulić jak ogień wybuchł :-/

Sama rozgrywka to nic nowego. Poczekam na pełną wersję.

Odnośnik do komentarza

W pierwszą Mafię nie grałem, dlatego też nie wiedziałem jak podchodzić do drugiej części. Ograłem demko, no i co mogę powiedzieć. To, że gra "wymiata" to mało powiedziane. Najbardziej chyba spodobała mi się interakcja w sklepach. Niektórzy będą woleli grzecznie wejść do jakiegoś lunchu i zamówić sobie na szybko jakąś szamę, zapłacić, zjeść i wyjść. Mamy jednak i drugą, raczej ciekawszą opcję. Wyważenie drzwi z kopa, podejście do sprzedawcy w Gun Store, sprzedanie paru wymierzonych ciosów w dyńkę i już miły dziadzio ucina sobie dłuższą drzemkę. W tej chwili zdążymy obrobić kasę i zabrać wszystkie bronie na wystawie, bez płacenia ani centa. Policja oczywiście zaraz nas będzie poszukiwać, no ale będąc uzbrojonym jak cała rodzina Ala Capone raczej nie stanowi to jakiegoś większego problemu ;)

 

Tytuł pewnie kupię, ostatnio brakowało mi jakiegoś porządnego sandboxa z nastawieniem na fabułę. Próbowałem przekonać się do GTA, ale te wszystkie "przeszkadzajki" w stylu zadań pobocznych i innego wożenia klientów taksówką skutecznie zniechęciły mnie do dalszej gry. Mafia 2 zapowiada się świetnie i mam nadzieję, że taka pozostanie :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem w demko na PS3 i dalej jestem bardzo sceptycznie nastawiony do Mafii 2. Jakoś nie czuje tego klimatu, który był w jedynce. Największą przeszkodą ku temu, solą w oku jest Joe. On po prostu nie pasuje do tych czasów. Ani odrobinkę. Vito jeszcze pół biedy. To nie są Paulie i Tommy z jedynki i z tego co widzę to do pięt im nie dorastają (no Vito może się poprawi ale Joe...). Do tego nigdy nie rozumiałem sensu interakcji z przedmiotami codziennego użytku (kran, prysznic, kibel) jeśli nie da się z nich skorzystać (tylko odkręć/zakręć, spuść wodę). Do tego coś co jest może małym problemem (o ile w ogóle) dla innych ale mnie strasznie denerwuje - celowanie/strzelanie i hamulec/gaz są pod L2/R2, zamiast odpowiednio pod L1/R1 i []/X (zwalam winę na taką modę na pada od X'a, wstrętny, wstrętny pad :P).

 

Co nie zmienia faktu, że jednak pograłbym chętnie w taką grę. I teraz nie wiem co zrobić, kupić czy nie? Ech, szkoda, że do L.A. Noir jeszcze daleko :/

Odnośnik do komentarza

sciagnalem demo. odpalilem benchmark i wyszlo mi average 8 fps.

kij odpalilem gre z ustawieniami 1440/900 AA on AF 16x cienie high ogolnie max oprocz apex

i chodzi plynnie :o nie mam pokazu slajdow itp wiec jak to jest?

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam i gram. Poziom graficzny jak w demie (stona wrzucił screen'a w pierwszym poście).

Misje są dosyć długie, poziom trudności niestety jest niski. Policja nie reaguje na przekraczanie prędkości, przejechanie na czerwonym... W jedynce to działało. System osłon trochę zabił wyzwanie.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście,że policja ściga za przekroczenie prędkości i jazde na czerwonym i wręcza mandacik w psotaci 50$.Jestem w 7 chapterze i gra daje rade.Jeden z lepszych sanboxów w historii,na mojej liście zaraz za RDR.Optymalizacja niezła,grafika przyjemna dla oka,świetny soundtrack i jak do tej pory to dużym plusem są urozmaicone misje i humor oraz klimacik tamtych czasów.

Edytowane przez Master JIN
Odnośnik do komentarza

Gre właśnie skończyłem, jedna misja to smaczek dla fanów 1 mafii ;)

Pełna wersja chodzi mi o wiele lepiej niż demo, niestety, muszę mieć wyłączone PhysX bo przy tym strasznie zamula...

Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony, chociaż zakończenie gry jest dosyć... a z resztą, sami zobaczycie ;)

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem, czemu mnie nie gonią :-( Gram na trudnym poziomie, więc mocno się zdziwiłem.

Czitujesz, ale po prostu zapomniałeś z przyzwyczajenia :P

 

Sprowadziliscie gre z hameryki? :ninja:

 

Playboye można zbierać w dowolnym czasie, czy są przypisane do rozdziałów/misji, i jak się któregoś przegapi to trzeba grać wątek fabularny od początku?

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Niektóre są w budynkach, które odwiedzasz podczas misji. Nie wiem, czy można wracać do nich podczas zwiedzania miasta, ale można powtarzać wybrane rozdziały.

 

 

Grę sprowadziłem z Abżdżanu, obok Abdullahbadu.

 

 

 

 

piractwo /stona

 

Policja przyjechała ;-)

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...