Skocz do zawartości

Mafia II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Eurogamer dał 4/10 :ninja:

Generalnie recki lekko studzą hype, no ale w przyszłym tygodniu sam obadam.

Tylko oczywiście polska wersja by Cenega nie może mnie do siebie przekonać, a na Stimie 200zł trzeba wygrzebać :/

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Są w wersji PC jakieś ruchome pociągi, czy kolejka nadziemna? Na konsoli pociągi stoją w miejscu na peronie, choć słychać lokomotywę, to nie ma szans jej dojrzeć, a wejście na peron kolejki nadziemnej jest zamknięte.

 

szkoda, bo to bardzo budowało klimat w 1wszej Mafii

 

 

Policja nie reaguje na przekraczanie prędkości,

 

bzdura, mnie już tym wnerwiają ;)

Edytowane przez Nitrom
Odnośnik do komentarza

No dobra, na znacznie przekroczoną prędkość reagują. Ale czerwone światło, jazda pod prąd i nieznaczne przekroczenie limitu prędkości ich nie interesuje. Jak się jedzie z innymi postaciami, to one mówią, że było czerwone itp, a policja nawet jak stoi pierwsza na światłach i się ich wyprzedza, nie reaguje.

Odnośnik do komentarza

Są w wersji PC jakieś ruchome pociągi, czy kolejka nadziemna? 

 

 

Ja widziałem pociąg, który jechał wiaduktem całkiem fajnie wyglądał, więc szkoda, że tylko mignął. Tramwaje w jedynce były fajne ale jak się w nie przywaliło bo akurat skręcały to kapica była...

 

 

kompletnie nie wiem czemu pozbyli się klimatycznej komunikacji miejskiej . . .

Dobre i to, że chociaż mignął, będę go poszukiwał hehe

Odnośnik do komentarza

Zaskoczyłem się bardzo. Od początku zafascynowany grafiką (jak dla mnie jest przepięknie) i wyjątkowo porywającym i wiarygodnym światem byłem dobrze nastawiony... nastawiony na free roaming, bo jakoś pierwsza Mafia pod względem scenariusza mnie nie zjadła. No ale jestem pod koniec gry prawie i cieszę się jak dziecko, bo dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła - fabuła jest zaje'bista. :D

 

Całkiem poważny spoiler na temat scenariusza na dole!

 

 

Jak wyszedłem z więzienia i wróciłem do miasta po latach, wszedłem do domu i puściłem radio, a tam "Rebel rouser", to zacząłem zwracać uwagę na ścieżkę dźwiękową - jest świetna.

 

Odnośnik do komentarza

Skonczylem giere, generalnie ok. Outro wydaje sie byc uciete za wczesnie no ale mamy co mamy. Sama fabula daje rade. Teraz minusy:

 

- Brak autobusow, pociagow jakos przeboleje bo free roaming w Mafii zawsze mnie gorszyl - paskudne stare samochody itd. Ale to, ze nie mozna korzystac z taxi to juz jakas fuszerka ze strony developera.

- "GPS" po ustawieniu wlasnego markera to jakis smiech na sali i jak za drugim razem przeje balem prawie cale miasto aby dojechac do celu to szlag mnie trafil. Dojazd do misji jest normalny, a juz do wlasnego markera system najchetniej poprowadzil by mnie przez Dallas i Oklahome. Zenada.

- Zniszczenia samochodow bez rewelacji - 4 dzwony w slup i tylko pogiety przod to za malo. Apex Physics mam na maksa a zniszczenia auta troche nie z tej epoki. Do tego za kazdym razem mozna uruchomic samochod zagladajac pod maske i przywiazujac tloki sznurowkami aby nie wyskoczyly i mozna jechac dalej - co to za farsa ?

- 10 butikow w calym miescie a w kazdym za lada ta sama baba - no ku rwa nie dalo sie innej laski tam losowo zapodac ? Przez to tylko ginela za kazdym razem jak widzialem ten dretwy blond manekin.

- Policjanci idioci - mozna jechac na pale obok nich przez czerwone, pod prad a ich to nie rusza.

- Zima wypada slabo graficznie a juz jednolita bumpmappowa tekstura drogi to cios ponizej pasa bo wyglada gorzej niz srednio. Prawde mowiac, sadzilem, ze bedzie co w stylu "sladow na sniegu" jak w jakims nowszym Colinie McRae a tu taka mala kupa.

 

 

In plus to zachowanie opony - reaguje na hamowanie, amortyzacje itd. W koncu gra gdzie opona jest gumowa.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

U mnie też gra już "pękła". :-)

DLC to kwestia czasu, oczywiste zostawienie furtki. Wg mnie zostało jeszcze bardzo dużo niewykorzystanych miejscówek i motywów. Więc czekam.

Niestety z minusami trzeba się pogodzić. Tępota SI + system osłon czyni grę bardzo łatwą nawet na najwyższym poziomie.

Ale z plusów warto wymienić klimat (muzyka + samochody i garnitury :-) ), w miarę ciekawą fabułę i przyjemny model jazdy.

Ode mnie mocne 8 i czekam na resztę gry. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

wlasnie przeszedlem... juz w polowie gry czulem, ze 'jedynki' nie przebije, co prawda koncowe misje byly juz bardziej jarające ale to za malo... porazka jest brak trybu free ride, co z tego, jest ten mod ale dlaczego tworcy nie umiescili tej opcji w grze? brak bonusow po przejsciu typu free ride extreme z jedynki tez dziwi. w jedynce dziwne misje pozwajacace dobyc fikuśne fury faktycznie przedluzaly rozgrywke a w dwojce mam odpalac misje i szukac plakatow i plejbopjow zagladajac w kazda szpare miasta? nie jestem fanem tego typu poszukiwan w grach i zawsze te 'misje' zlewalem, mogloby to funkcjonowac jako dodatkowa opcja w jakims free ride ale w takiej formie jak to jest teraz to niezla lipa. szkoda tez, ze zrezygnowano z terenow wiejskich za miastem, samo ich zwiedzanie w poprzedniczce bylo ciekawe a i misja na farmie miala swoj mega klimat. mafia 2 to krok wstecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...