Skocz do zawartości

Mafia II


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ta cała "Vendetta" to raczej słaby zbiór misji połączony... planszami z tekstem. 3 gadki głównego bohatera na krzyż robią się monotonne po 10 min. zabawy. Punkty dla mnie to pomyłka (robienie misji na czas, drifty, headshoty itd.), lubię robić misje po swojemu i je olewam ;-) Bardzo kiepsko, może się rozkręci (grałem ok 40 min).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O słodki jezusku, nie pamietam żadnej gry, która spowodowałaby zarwanie dwóch nocek pod rząd żeby tylko ciorać. Nie pamietam także abym w ostatnim czasie powtarzał sobie słowa "o ku'rwa kocham tą", "ale ta gra jest zaje'bista" tak mimowolnie podczas gry. Ale gra ma sporo minusów, np. na trailerach widać mega dynamike ( poscigi, strzelaniny) jakoś tak żywiej niż normalnie (no może ten arcade zmienia coś w tym aspekcie). Dużo niedoróbek i masa zmarnowanych motywów. Fajne też nawiązania do klasyków kina jak najbardziej na plus. A i może to bzdura, ale brakuje mi bardzo baseballa. Znakomity soundtrack, mega klimat, niezłe postacie jest naprawdę dobrze. Kocham tą grę. Przepraszam, że tak chaotycznie nie spałem o 30h i jaram się.

 

 

 

 

jesli mowa o zmarnowanym motywie to np:

-scenki gdzie po przyjeciu do rodziny, robimy wesołą rozpierduche z Joe idealnie by pasowaly na misjie poboczne itp.

 

scena z murzynem w barze zniszczyła mnie xD

 

 

 

 

edit. co do bejzbola bedzie w DLC, pewnie tak jak "zmarnowane motywy'' ; /

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

minusy:

 

- glowne misje sa troche nudne (wstan rano, przebierz sie, pojedz gdzies, pozniej zawiez kogos gdzies, pozniej zaczynaja do ciebie strzelac, zabij i zwiej na chate zeby sie polozyc spac)

- szkoda czasu na wykonywanie misji pobocznych

- HP system (zjedz albo wypij byle co i masz full hp)

- za latwo o giwery, zawsze chodzisz z full ammo i nie masz do kogo strzelac zabardzo

- mozliwosc tuningu samochodow (po co pakowac kase w auto skoro w jakiejs misji mozliwe ze bedziesz musial zostawic auto i jechac rekomendowana gablota od misji badz moze ci zniknac gdy wejdziesz i wyjdziesz z baru)

- miasto nie jest "żywe" jak w przypadku GTA (przynajmniej ja odnosze takie wrazenie)

- za mało misji i luznych rozgrywek do zwiedzenia i zapamietania kazdego zakatka miasta ;)

 

plusy:

 

- FABUŁA GRY! (szczegolnie scenka z Tommy Angelo <3 az lezka sie zakrecila i sam koniec gry)

- niskie wymagania sprzętowe wraz z ładną grafiką! (GeForce 8800 GTS 512 na full z wylaczonym PhysX'em ~40 FPS)

Mafia II jest dobra ale dla mnie to za mało. Zdecydowanie pierwsza część lepsza ;)

Edytowane przez Labik
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...