Skocz do zawartości

Jak się ubrać?


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A z tym rozumieniem co było głupie to chodziło mi o stylizowanie sie na romantyka, a nie o fajki

 

 

chociaż w sumie to i to to porównywalna głupota. Palenie jednak uzaleznia

Odnośnik do komentarza

No ja tak chce właśnie. Nikt nie mówi, że ma być emejzing, tylko dobrze mi w marynarkach to chce w tym chodzić.

 

 

 

 

edit: bo całe życie w różnego rodzaju bluzach itp i już mnie one w(pipi)iają.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Bo młody facet nie może ubrać sportowej marynarki? marynarki są kul i na pewno nie są przeznaczona wyłącznie dla twojego starego

 

 

Dorośnij <_<

 

No ja tak chce właśnie. Nikt nie mówi, że ma być emejzing, tylko dobrze mi w marynarkach to chce w tym chodzić.

Znaczy, ze nie ma w tym nic nadzwyczajnego, a marynarka na pewno wygląda lepiej niż bluza z kapturem

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

A jakieś t-shirty z napisami to fajny pomysł do marynarki, czy jednak passe i bieda? Też pytanko z jakiego materiału najlepiej brać, w sensie takim, że te 'odświętne' są zdecydowanie z czego innego niż jak to Gekon określił te sportowe. Jakieś rady w tym kierunku?

 

 

 

 

No i jak na allegro jakieś używki poszukam albo w lumpeksie to nie będzie siara, że starą marynarkę noszę? :D Bo chyba jak już marynarkę nosić to tylko nówkę co nie? Czy już przesadzam?

 

 

 

 

edit: taka fajna? http://www.sklep.francoferuzzi.pl/p765-.htm

 

 

 

 

 

To jest chyba taka właśnie luzacka, czy jednak się mylę znowu?

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
jak to Gekon określił te sportowe

Nie gekon określił tylko tak sie to nazywa.

 

 

No to co tu podałeś to mniej więcej to, z tym, że naj(pipi)owsza z (pipi)owszych. Szukaj tak jak ci banny mowi, z metką slim, bo te szersze to są dla dziadków albo ludzi otyłych.

 

Osobiście podobaja mi się zary, np ta: http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11038/14747/GREY%2BCOVER%2BBLAZER

 

A tutaj taki styl na Ibisza - marynara + bluza z kapturem

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/11725/en/zara-sales/11038/10081/Faux-suede%2Bblazer%2Bwith%2Bremovable%2Binner

 

No ale możesz iśc do h%m i wyłapać coś do 200 zeta.

 

Nie bierz z allegro, bo marynarke trzeba dobrać do sylwetki a nie kupić na oko. W lumpach możesz poszukać, ale wątpie zeby coś sensownego było, co najwyżej coś takiego jak podałeś w linku

Odnośnik do komentarza

gekon te dwie z twoich linków to bardziej kurtki, niż marynarki, sam mam podobną

 

Oran, rozglądaj się raczej za szarymi, ewentualnie granatowymi, bo możesz je połączyć z brązowymi butami. Przejdź się do h&m, zdaje się że tam mają tylko casualowe , zobacz też zarę, idź nawet do np. vistuli czy royal collection, nie musisz tam od razu kupować, poproś tylko obsługę żeby ci doradziła i pokazała jakieś fajne modele. Albo weź jakąś koleżankę co mniej więcej czai bazę i ci powie, czy wyglądasz spoko, czy po dziadkowemu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Mam iść jutro na urodziny znajomej do wynajętego lokalu. Sprawa jest taka, iż obowiązuje stylistyka w barwach czarny-biały-różowy. Chodzi o to ostatnie, bo wiadomo ma być elegancko, więc czarny garnitur to oczywistość, ale nie wiem co z tym różowym. :-/

Rozowa chusta w kieszonce? Krawat? Pomóżcie byle nie wyszło gejowsko

Odnośnik do komentarza

Sory, ze znowu sie d(pipi)m akurat do Twojego posta,

gdzieś czytałem, że noszenie butonierki pod kolor krawata jest fee i sie wyglada jak kelner. Mi się nie podoba takie coś, ale ofkoz jak kto woli

 

 

A co różowego to zależy co tam masz. Ja osobiście mam jedną wizytową koszulę, hhmm.. łososiową i wg mnie jest ok. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...