Skocz do zawartości

Jak się ubrać?


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piłem kiedys ze studentami filozofii (dziewczyna mnie zabrała na impreze)rozmawiającymi o egzystencji, homosexualizmie i tolerancji wobec tychże oraz o religii. Są to tematy dla mnie zbyt oklepane dlatego siedziałem w kącie i piłem darmowego browara podśmie(pipi)ąc się z nich. Nagle jakis typ spytał mnie czy "zdałeś już maturę?" pewnie dlatego ze młodo wygladam, ale i tak chciałem mu wyyyebać

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 137
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a ile mozesz kasy wyznaczyc na ciuchy? masz jakies trampki najzwyklejsze?

 

proponowalbym koszule typu slim-fit, podwiniete rekawy, odpieta na dwa -3 guziki. do tego proste szorty typu chino + trampeczki. i jest dosyc elegancko i casualowo, do tego na wakacyjny wieczór w sam raz.

no chyba, ze masz spora nadwage, wiec lipa.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

poszła sama, spotkałem ją i jeszcze jedną pod almą w arkadach wrocławskich chyba eeeee.. we wtorek? opowiadały, że byłą dobra naje.bka i czemu mnie nie było i takie tam. ojciec solenizanta przywiózł masę drogiego wina itp. ogólnie chyba trochę żałuję. kiedyś wam opowiem więcej jak wypijemy wódki trochę.

 

później one poszły do kina na zejście 2 (idiotki, mieliśmy u mnie oglądać przecież) a ja z ziomami na piwo kulturalnie do liverpoolu, c'nie?

 

no, ale dawajcie swoje problemy bo to nie o mnie temat przecież.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szczerze to studia dawno temu skonczyłem, a dzis sie dopiero dowiedziałem co to jest ta cała immanskulacja (w sumie to dalej nie za bardzo kumam o co w tym biega)

 

Jak tak teraz siegam pamiecią to to jest chyba to co dawniej szły na to brzykie dziewczyny ze szkolnego churu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...