Skocz do zawartości

Mafia 2


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

DLC nie ma na płycie. Edycja kompletna raczej nie wyjdzie, gra zebrała niskie noty, a też jakoś rewelacyjnie się nie sprzedała. Chociaż 1mln przekroczyła. :]

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

 

 

Ciekawe kiedy wyjdzie na PS3 bo że wyjdzie to raczej pewne.

 

Swoją drogą jak tak patrzę na ten cyrk z Dlc na płytach,goty,complete edytion itp. to coraz bardziej zastanawiam się nad sensem kupowania gier na premierę :confused:

Edytowane przez brumbrum
Odnośnik do komentarza

DLC nie ma na płycie. Edycja kompletna raczej nie wyjdzie, gra zebrała niskie noty, a też jakoś rewelacyjnie się nie sprzedała. Chociaż 1mln przekroczyła. :]

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

 

 

Ciekawe kiedy wyjdzie na PS3 bo że wyjdzie to raczej pewne.

Wyjdzie, ale trzeba bedzie jeszcze poczekac. Musza usunac z kodu trawe, krew i zrobic plaszcz na klej. ;)

Odnośnik do komentarza

DLC nie ma na płycie. Edycja kompletna raczej nie wyjdzie, gra zebrała niskie noty, a też jakoś rewelacyjnie się nie sprzedała. Chociaż 1mln przekroczyła. :]

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

 

 

Ciekawe kiedy wyjdzie na PS3 bo że wyjdzie to raczej pewne.

 

Swoją drogą jak tak patrzę na ten cyrk z Dlc na płytach,goty,complete edytion itp. to coraz bardziej zastanawiam się nad sensem kupowania gier na premierę :confused:

 

Hehe, może właśnie dlatego, że sprzedała się całkiem nieźle jak na pociętą grę. Teraz chcą wydać "calaka". Z drugiej strony po co taka edycja, jak pewnie to nie jedyne dodatki. Czekam na taki z Henrym. :]

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jeszcze nie grał, to warto właśnie od razu brać ten zestaw. Na pewno nie będzie płaczu, że gra jest za krótka.

 

Wziąłem się po raz kolejny za Mafię. Ta gra jednak ma coś w sobie zajebistego, a 7 misja to zdecydowanie najlepsza w grze. Takich scen jak tam, nie ma nawet w najbardziej jajcarskim GTA, czyli Vice City.

 

Rządzi Eddie, zwłaszcza z tym "Oh shit! I don't know the fucking italian words!" :potter:

Edytowane przez TakeshiX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wziąłem się po raz kolejny za Mafię. Ta gra jednak ma coś w sobie zajebistego, a 7 misja to zdecydowanie najlepsza w grze. Takich scen jak tam, nie ma nawet w najbardziej jajcarskim GTA, czyli Vice City

Rządzi Eddie, zwłaszcza z tym "Oh shit! I don't know the fucking italian words!" :potter:

Dobry jest ten motyw:

 

 

Jak koleś od nieruchomości pokazuje Vito nową chatę, oprowadza go po pokojach i pierdoli głupoty.

I w końcu się pyta:

"If u have some questions just feel free to ask" A na to Vito "Just one Question. When are u leaving" :potter:

 

Ale i tak najlepsze są sceny w klubie. "Ah fuck u u fucking cumdumpster"

I później jak zieje z tego tekstu Joe :D

 

Ogólnie przez całą misję brechtałem się ze śmiechu ;]

 

 

Edytowane przez sprite
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

skonczylem Zemste Jimmiego.... hmmm.. mieszane odczucia, tragiczne misje typu "ukradnij ten samochod", przeplatane wyborna rzeznia z uzyciem Tommy'ego Gun'a... mnostwo razy musialem powtarzac niektore misje, wiec caly dodatek zaja mi o dziwo ok 6h... jak za darmo, czy tam nawet 30zl pasuje mi takie przedluzenie rozrywki... ale jak maja skonczyc (o co sie boje) na wypuszczeniu tej nowej wersji i nie umieszczaniu kolejnych dlc na psn to niech sie (pipi)ia !

Odnośnik do komentarza

 

To będzie najlepszy dodatek do Mafii. Ja na bank go łykam z miejsca :thumbsup:

 

Jestem strasznie ciekaw co robił Joe, gdy

 

 

Vito siedział w więzieniu. Kto mu zlecał misje z kim współpracował itd itp :)

 

 

 

No jak to kto mu zlecał

oczywiście Eddie, a współpracuje jak widać z Tonym, tym typem którego uwalniało się w rzeźni. Ciekawe, czy wrzucą jeszcze jakiś imprezowy chapter, np przy poznaniu Joe z Eddie'm. :turned:

Oby to był długi dodatek.

Odnośnik do komentarza

 

To będzie najlepszy dodatek do Mafii. Ja na bank go łykam z miejsca :thumbsup:

 

Jestem strasznie ciekaw co robił Joe, gdy

 

 

Vito siedział w więzieniu. Kto mu zlecał misje z kim współpracował itd itp :)

 

 

 

No jak to kto mu zlecał

oczywiście Eddie, a współpracuje jak widać z Tonym, tym typem którego uwalniało się w rzeźni. Ciekawe, czy wrzucą jeszcze jakiś imprezowy chapter, np przy poznaniu Joe z Eddie'm. :turned:

Oby to był długi dodatek.

 

Że pracował dla Eddiego to wiadome. Mi raczej chodziło czy był ktoś jeszcze

 

 

Też chętnie widziałbym jakiś imprezowy chapter hehe :D

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

"Joe's Adventures oferuje zadziwiającą ilość nowych treści, jeżeli chodzi o DLC. Historia jest epicka i oferuje minimum 8 godzin zabawy. Można by rzec, że Joe's Adventures jest Mafią 2 i pół. Dodatek ma 2/3 długości Mafii II. To jest najlepsze DLC od czasów dodatków do Grand Theft Auto IV. Joe nie jest kopią Vita z inną teksturą głowy, ma swój własny model 3D i jest gotowy do zupełnie nowych, brutalniejszych walk z przeciwnikami. Całkowicie nowe obszary mają być dostępne dla graczy (szczególnie w północno-wschodnim Empire Bay). Misje będą się rozgrywały w bardzo atrakcyjnych lokacjach. Wśród nich jest zamarznięte jezioro i wspaniały supermarket. Będą zupełnie nowe Playboye, samochody, stroje oraz piosenki. Ponoć misje będą mogły się zakończyć na kilka sposobów."

 

Jaram się! Była już mowa ile będzie kosztował ten dodatek? Oby tylko był do ściągnięcia dla polaków...

 

Nowe screeny: http://www.mafia2game.com/community/us/features_newjoescreens.php

 

Edit. Już znalazłem ile będzie kosztował - "Cena dodatku ma wynosić 9,99 $ lub 800 punktów MS"

Edytowane przez popiol
Odnośnik do komentarza

To jest najlepsze DLC od czasów dodatków do Grand Theft Auto IV.

 

Co to za fachowy serwis pisał?

 

Bo chyba umknęło im Undead Nightmare to tak nawiasem mówiąc.

 

Słupek->Dokładnie.

 

 

 

A nie lepiej poczekać na edycje ze wszystkimi dodatkami?? Tylko kupować takie powycinane fragmenty gry ??

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...