Skocz do zawartości

Trafiłem na kłamcę ?


bor

Rekomendowane odpowiedzi

Lucek: pozwole sobie zacytowac:

 

Kiedy decydujemy się na zakup jakiejś rzeczy warto jest przemyśleć to na spokojnie. Bowiem co do zasady prawo polskie (ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego) nie przewiduje możliwości dokonywania zwrotów zakupionych rzeczy albo ich wymiany na inne. Istnieją oczywiście pewne wyjątki. Dotyczy to na przykład zakupów dokonywanych przez internet, telefon, tzw. sprzedaż na odległość albo zakupy poza lokalem przedsiębiorstwa np. na prezentacji, tzw. sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa.

Odnośnik do komentarza

Owszem, zaglebilem sie w prawo konsumenckie, obejmuje ono jedynie zakupy w sklepach, etc. Nie od osoby prywatnej. Przepraszam, moj blad!

 

Wobec tego kwestia zwrotu towaru do 10 dni (nie jak podalem 14) odpada. Odzyskac pieniadze mozesz jedynie biorac pod uwage nie wywiazanie sie z umowy, o czym napisalem wyzej.

 

Biorac pod uwage, ze wyslal konsole w piatek o 18:30 (swoja droga moim zdaniem niezly sciemniacz pozostawiajacy sbie furtke do dalszego przeciagania wysylki w czasie), to w poniedzialek powinna ona wyjsc z jego poczty. Jesli wyslal Pocztexem, do piatku na pewno pojawi sie u Ciebie. Jesli nie, to moze z tym byc roznie.

 

Osobiscie dochodzilbym zwrotu pieniedzy i na przyszlosc sprzet kupowal albo od znajomych, albo nowy ze sklepu.

Odnośnik do komentarza

Tzn? Masz na myśli, że wiadomo, że będzie RRoD? U mnie (pierwszy i ostatni RRoD, odpukać) na początku wyskakiwały błędy itp, ale konsola działała przez parenaście minut. Mimo wszystko w pewnym momencie padła i koniec.

 

Nie zrozum mnie źle, ale nie jest tak, że poprostu źle podłączyłeś kabel od grafy i masz 4 czerwone diody?

 

Sprawdź z miejsca na necie ile Ci zostało gwarancji i wyślij jak najszybciej.

Odnośnik do komentarza

A wystawiles mu jakis komentarz albo pisales ze doszla i gra? Jak nie to "panie, konsola nie dziala, odsylam kruwa!".

Zanim mojemu xbawksowi sie zaswiecily czerwone diody na dobre to przez 2 tygodnie robil problemy. Koles pewnie zobaczyl ze szatan sie zbliza i wymienil na nowszy model..

 

 

 

 

 

btw. Macierewicz dodaje 3x wiecej mocy postom....

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...