Skocz do zawartości

Trafiłem na kłamcę ?


bor

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety komentarz napisałem. Widział, że coś z konsolą dzieje się złego ?

 

Bedzie nauczka na przyszlosc. Mozna odniesc wrazenie, ze to kolejna sytuacja w stylu:

 

 

"Ojej, widze przez okno, ze kurier juz nadjechal, w koncu hura! Zanim wejdzie do mnie po schodach to zdaze wystawic Sprzedajacemu komentarzyk ^^"

Odnośnik do komentarza

Ten temat jest zabawny:

-wielka awantura o wysłanie z lekkim opóźnieniem, grożenie policją

-konsola jest zepsuta, a co tam nie ma problemu :)

Oczywistą sprawą jest gwarancja rozruchowa na co najmniej tydzień, żeby osoba mogła sobie to sprawdzić. Jest to szczególnie ważne u firm, które na tym sprzęcie nie grają, więc mogą kogoś "oszukać" nieświadomie. Tu nie ma firmy, ale na 99% oszust który miał RROD-a, dogrzał go ręcznikami, a następnie sprzedał. Jeżeli to nie oszust to bez problemu towar przyjmie z powrotem. Naprawy z Allegro są g*** warte i zwykle nic nie dają poza wydłużeniem życia trupa. Prawdziwego reballingu nikt nie robi więc i naprawa będzie mało trwała.

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Czy zanim jest RROD są jakieś inne zachowania konsoli, świadczące że RROD zbliża się ?

Nie wiem czy mi padł klocek, czy sprzedawcy, który go naprawił i teraz po raz kolejny RROD. Nie mam pewności czy

nie miał RROD i dlatego sprzedał, wygrzewając ręcznikiem. Może konsola działała i mu nagle się popsuła i dlatego

wysłał po jakimś czasie. Naprawy na allegro, mam gwarancję na parę miesięcy. Jeżeli popsuje się, to naprawi mi

za darmo. Poza tym sprzedam to :)

Odnośnik do komentarza

No co, gościu zrobił Cie w (pipi)a a Ty to łyknąłeś jak młody jeleń. Niestety zawaliłeś sprawę wystawiając pozytywa, bo teraz gościu ma dowod, że konsola doszła i była sprawna, a z(pipi)ałeś ją Ty

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie inna rzecz, otóż gość sprzedając konsolę podkreślił, że jest nowe chłodzenie. Przez telefon powiedział, że zrobił mu je kolega znający się na xbox. Na zdjęciu widziałem, że grał w GTA. Zapytałem czy jest ta gra w tych 10, które dawał razem z konsolą, odparł że nie, bo to kolegi, który sprawdzał na niej nowe chłodzenie. Teraz pytanie,

skoro zrobił nowe chłodzenie, dlaczego sprzedawał konsolę. Czy to jest realne, aby jakiś gość, który się interesuje konsolami, umiał zrobić to chłodzenie. Od czasu tego chłodzenia GTA było jedną z ostatnich tytułów włączanych na

xboxie. Czyli kolega zrobił mu chłodzenia a on od razu sprzedał konsolę. To jest mało wiarygodne. Myślę, że oddał

konsolę do naprawy i przy okazji zrobili chłodzenie.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem konsolę z 5 grami, padem, kablami, dyskiem 20 gb, za 400 zł. Naprawiam w serwisie, dadzą mi 3 miesięczną

gwarancję. Będę mógł grać spokojnie. Montują też fix mix najnowszy. Poza tym gdy okres gwarancji będzie się kończył konsolę wystawię na allegro :)

A potem kupi tą konsolę jakieś dziecko, które rok czasu ciułało na wymarzoną zabawkę tylko po to, żeby jakiś -wstaw co chcesz- je wykiwał, bo sam dał się naciąć. Nic dziwnego, że cwaniactwo kwitnie w kraju :)

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
Myślę, że oddał

konsolę do naprawy i przy okazji zrobili chłodzenie.

Czyli najprawdopodobniej zrobił tak, jak Ty chcesz zrobić: naprawić, chwilę pograć i sprzedać. Dużo dał mi ten temat, gdyż sam czaiłem się na tą konsolę, ale z tego co widzę, to brać tylko i wyłącznie ze sklepu.

 

Od siebie dodam tylko tyle, że jeżeli chcesz ją sprzedawać, to zrób to od razu po naprawie, w przeciwnym razie to Twoja osoba będzie oceniana przez kogoś, jak teraz koleś, od którego odkupiłeś sprzęt. Zaznacz także, że konsola była naprawiana, abyś nie miał później problemów :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Nie oszukujmy się, że w grudniu ceny mogą być niskie i sprzedam o wiele taniej konsolę niż gdybym ją teraz wystawił.

Gwarancja będzie na 3 miesiące, spokojnie po 2 sprzedam na allegro. Wyjaśnijcie mi jeszcze czy koleś czasem nie

zrobił w ten sposób - grał, naprawił, sprzedał. Zauważcie, że jest chłodzenie poprawione i jako jedna z ostatnich gier

uruchamianych na konsoli to GTA 4 - gość powiedział, że kolega odpalił ją aby sprawdzić to chłodzenie, tylko że

z tego wynika, że nie grał po zamontowaniu chłodzenia.

 

W łazience mam kafelki, są zimne, czy gdybym konsolę położył na nie i grał, mam o wiele mniejsze szanse na RROD ?

Odnośnik do komentarza

Nie oszukujmy się, że w grudniu ceny mogą być niskie i sprzedam o wiele taniej konsolę niż gdybym ją teraz wystawił.

Gwarancja będzie na 3 miesiące, spokojnie po 2 sprzedam na allegro.

 

Czyli zrobisz dokladnie jak ten koles i sam staniesz sie oszustem.

 

Wyjaśnijcie mi jeszcze czy koleś czasem nie

zrobił w ten sposób - grał, naprawił, sprzedał. Zauważcie, że jest chłodzenie poprawione i jako jedna z ostatnich gier

uruchamianych na konsoli to GTA 4 - gość powiedział, że kolega odpalił ją aby sprawdzić to chłodzenie, tylko że

z tego wynika, że nie grał po zamontowaniu chłodzenia.

 

ale skad my mamy to wiedziec?

 

W łazience mam kafelki, są zimne, czy gdybym konsolę położył na nie i grał, mam o wiele mniejsze szanse na RROD ?

 

to jest prowo? :mellow:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupiłem konsolę z 5 grami, padem, kablami, dyskiem 20 gb, za 400 zł. Naprawiam w serwisie, dadzą mi 3 miesięczną

gwarancję. Będę mógł grać spokojnie. Montują też fix mix najnowszy. Poza tym gdy okres gwarancji będzie się kończył konsolę wystawię na allegro :)

 

Te 5 gier to oryginały? :teehee:

 

Swoją drogą to dałeś się zrobić w balona i będziesz chciał kogoś zrobić w balona.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...