Skocz do zawartości

Killzone 3 - ONLINE Multiplayer


TakeshiX

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Przydałoby się jakieś wsparcie ze strony PPE...choć sam Butcher ostatnio w listach powiedział,że nie wierzy w petycje.

 

Niestety ja też nie wierzę. To będzie kolejna kasa jaką zainwestuje GG, czy w tej chwili im się to opłaca, jaka jest sprzedaż Kz3? Wiem, że wysoka, ale jest gdzieś info o ilości opchniętych sztuk? I tak w ogóle to ile kosztował Kz3?

Odnośnik do komentarza

Nie musi wierzyc ;) Jezeli ktos kto slucha fanow (GG to robi) i w zasadzie multi dzieki nim zyje, to jezeli zrobi sie cos duzego to nie ma szans, zeby przeszlo to bez echa. Trzeba najpierw wypunktowac co chcemy by w poprawkach zostalo dodane a potem zastanowic sie nad forma przekazu ;) To da sie zrobic, tylko trzeba wsparcia ;)

Odnośnik do komentarza

Nie musi wierzyc ;) Jezeli ktos kto slucha fanow (GG to robi) i w zasadzie multi dzieki nim zyje, to jezeli zrobi sie cos duzego to nie ma szans, zeby przeszlo to bez echa. Trzeba najpierw wypunktowac co chcemy by w poprawkach zostalo dodane a potem zastanowic sie nad forma przekazu ;) To da sie zrobic, tylko trzeba wsparcia ;)

 

 

W pierwszej kolejności dowiedz się dobry człowieku, czy mają budżet na nowe inwestycje. Pomysł jest dobry, ale kasa, kasa, kasa.. Teraz jest czas zbiorów dla GG. :)

Odnośnik do komentarza

Z tym sluchaniem fanow przez GG to bym nie przesadzal,bo mieli mowione po obu betach,ze chcemy zeby pozostawili cala esencje tej gry,czyli wyszukiwarke serwerow i ogolnie menu z KZ2,a oni i tak zrobili po swojemu.Ja osobiscie czuje sie okradziony,bo kocham Killzone i czekalem na KZ3 od czasu powolnej smierci KZ2,a zafundowano mi jakis niewybredny zart...Petycje chetnie podpisze,na stronie KZ juz tez cos tam podpisalem,ale szczerze mowiac,nie wierze,ze GG zada sobie trud i pozmienia kompletnie multi w KZ3

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy ktos juz o tym pisal i czy wiecie ale jest pewien bug na mapie "Hala Turbin".Otoz jest mozliwosc wylaczenia tego ala "wybuchu" ktory rozwala boty i psuje jetpacki ale zeby wylaczyc go trzeba przytrzymac kolko.W czym problem?Otoz wystarczy ze nacisnie sie kolko a punkty wpadna lecz turbiny nie wylaczymy.Na dodatek czasami zdarza sie tak ze pomimo tego ze przycisk przytrzymamy do konca to i tak "eksplozja" nastapi.

Odnośnik do komentarza

Udało mi się już rozegrać kilka meczy na multi (10lvl) i muszę przyznać - jest moc! Gra "przyśpieszyła" względem poprzedniczki o wiele i jest to widoczne. Mapy bardzo duże, szkoda tylko, że składy czasami są nierówne i choćby się człowiek troił nic sam nie zdziała (np. dzisiaj sytuacja gdzie sam mam 6500 pkt, a 2gi zawodnik ma 3700, reszta w okolicach 2500). Nie ma lagów, czasami animacja mocno zwalnia, ale nie dziwię się, bo konsolka poci się przy tych efektach dość wyraźnie.

 

Ogólnie pierwsze wrażenie - bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Please note: The Killzone 3 servers will be down for maintenance from 16:00 GMT. This is expected to last up to 2 hours. Apologies for the inconvenience.

Oni robią to specjalnie, akurat wtedy kiedy ja mam czas grać <_< .

Wiadomo kiedy wydadzą patcha?

Odnośnik do komentarza

Podobno jakiś jest już w fazie testów. Ale póki co nic nie wiadomo.

 

Mogliby też zrobić coś odnośnie aktywnych zdolności. Grałem ostatnio infiltratorem i o ile w dobrze oświetlonych miejscach widać czy mam przebranie czy nie (czarna wstawka wokoło ekranu - swoją drogą nieźle to czasem drażni) tak w budynkach to już zgaduj zgadula i pamiętaj czy włączałem czy nie. Ikona mogłaby mieć jakiś kolor czy coś w ten deseń.

 

Jak to jest z sentry u taktyka. Jest gdzieś zaznaczone, że ona "żyje" czy to tak na pałę jak można rzucić to rzucać? Przyznam, że grałem z tym dzisiaj i nie daje mi to spać, a nie miałem czasu żeby to rozgryźć.

Odnośnik do komentarza

Masz takie kwadraciki na ikonie karabinu, jeżeli możesz jeszcze jakiś postawić to świecą się na biało.

 

Sam od początku gram medykiem (tak samo zaczynałem w Killzone 2) i jest 1 rzecz, która ostro działa mi na nerwy. Często zdarza się, że ktoś z drużyny leży, a ja do niego biegnę często narażając samego siebie i jak już leczę to ktoś się zabija, a ja dostaję kulkę - podwójna strata. Powinien być tak jak w poprzedniej części ten pistolecik, a nie że muszę podejść na odległość 1m, żeby kogoś wyleczyć.

Odnośnik do komentarza

Jak już jesteśmy przy graniu medykiem, to chciałem dodać, że nie ma lepszego celu dla snajpera niż combo powalony przeciwnik+ratujący go sanitariusz. Wielokrotnie już była mowa o tym, że ludzie się wolą respić niż czekać na leczenie, ale jak widzę desperata z drużyny przeciwnej, który jednak czeka na taką pomoc, to mam go na oku :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jak się Wam gra w partyzantkę? 95% rozegranych gier w moim przypadku to strefa wojny. Atutem partyzantki jest niewątpliwie ilość graczy (8v8? Chyba zawsze..). Ktoś pisał, że jest krótko - zamierzają to zmienić w patchu o ile dobrze pamiętam, oby tylko ilości graczy nie zmienili, bo to fajna odskocznia, ale nie wiem jak jest na dłuższą metę.

Edytowane przez elentario
Odnośnik do komentarza

No właśnie największy minus tego trybu, to krótki czas gry.

A poza tym sama rozgrywka fajna - w przerwie między walkami w Strefie Wojny. Fajnie, że Junkyard z DLC ma umożliwić korzystanie z jetpacków i exo w Partyzantce właśnie. Na obenych mapach trochę brakuje takich urozmaiceń.

Odnośnik do komentarza

No właśnie największy minus tego trybu, to krótki czas gry.

A poza tym sama rozgrywka fajna - w przerwie między walkami w Strefie Wojny. Fajnie, że Junkyard z DLC ma umożliwić korzystanie z jetpacków i exo w Partyzantce właśnie. Na obenych mapach trochę brakuje takich urozmaiceń.

 

Miałem do Ciebie napisać na PSN po pracy. Widziałem, że sporo grałeś. Faktycznie o ile dobrze pamiętam to jest krótko i roi się od infiltratorów.

 

PS. Wczoraj znowu przypadkowo zainstalowałem ziomkowi minę na nodze - 3 kille i asysta 50 pkt.. Oby to uwalili. :)

Odnośnik do komentarza

Infiltratorów bywa dużo, ale to w sumie zależy od mapy - najwięcej biega ich po Dżungli, zresztą sama mapa najlepiej nadaje się do tego typu akcji :P W wypadku Partyzantki zresztą sam zmieniam klasę w zależności od tego jaka mapa wypadnie. Taktyk na dobrą sprawę jest bezużyteczny, jedynie roboty bywają pomocne.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Ogólnie to u mnie odwrotnie heh, dopiero teraz przerzuciłem się na strefę wojny , większość czasu spędziłem w partyzantce i powiem szczerze do tdm już mi się nie chce wracać ; ilość, jakość, ogólny mayhem nawet jak dostaję baty ( np. koleś o ksywce Ishimura mnie wczoraj pognębił , 1-9 w ciągu minuty pozdrawiam szaleńca heh) sprawia że partyzantka na razie idzie w odstawkę . Co mnie trochę wkurza to że prawie zawsze dorzuca mnie na mapy z DLC (salumun again) ; ale strzelec i camo mi się strasznie podobają ; przechodzić "niewidzialny" koło mechów na salumun ... takie uczucia miał chyba oddawać mgs4 i gekko heh

Odnośnik do komentarza

killzone.com nie działa

 

"Most likely this is due to extremely heavy traffic, server maintenance, or a Helghast invasion :) . We're working hard to get the site up and running again, so please check back soon"

 

Mam nadzieję, że nie jest to zwykly błąd, a to, że wrzucą coś ciekawego

 

 

Wczoraj też się sypała. Ja myślę, że rozchodzi się o zbyt duże roszady w rankingu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...