Skocz do zawartości

NHL 11


sprite

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

 

Dopiero zaczynam przygodę z NHL i mogę potwierdzić słowa przedmówców, co prawda nie mam porównania ze wcześniejszymi edycjami, ale 11 zrobiła na mnie wrażenie.

 

Trochę już ogarnąłem gierkę, ale ciągle dostaję w du….

 

Rzecz jasna trening czyni mistrzem tak też trenuje.

 

Póki co udało mi się opanować parę zwodów

 

Takich jak

 

L1 przyklęk

 

L1+R1 rzucenie się przed siebie

 

L1+Prawa gałka w górę – przeskok

 

L1+Prawa gałka w prawo zwód w prawo

 

L1+Prawa gałka w lewo zwód w lewo

 

L1+Prwa gałka w dół zwód z użyciem łyżwy

 

 

 

L2+Prawa gałka (zrobić pełne koło) obrót w miejscu z krążkiem

 

L2 x2 wypuszczenie krążka przed siebie

 

L2+R1 podanie do tyłu miedzy nogami

 

 

 

R1 wysokie podanie, odebranie krążka

 

R2 podanie po lodzie, zmiana zawodnika

 

 

 

R1 stojąc w miejscu miesza krążkiem miedzy nogami, nie bardzo wiem kiedy to wykorzystać bo działa to tylko jak stoi się w miejscu.

 

 

 

X odebranie krążka

 

Trójkąt przyciśniecie do bandy

 

Kwadrat i Kółko jakieś zmiany nie wiem czego się tyczą

 

 

 

Strzałki

 

W górę zmiana ustawienia na lodzie

 

W dół ???

 

W prawo ???

 

W lewo ???

 

 

 

Zapewne Macie większe doświadczenie z NHL i wiecie jak wykorzystać w pełni te grę.

 

Np. jakieś inne zwody, triki „sztuczki” itp.

 

Do czego służą te ustawienia pod strzałkami, kwadratem, kółkiem?

 

Może jakieś inne ustawienia samej gry, albo w opcjach?

 

I jeszcze jedno przeczytałem gdzieś że można dodać swoją muzykę, jeżeli jest to możliwe to jak tego dokonać.

 

 

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek wskazówki.

 

Pozdrawiam

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

gra wciaga z meczu na mecz co raz bardziej. Nie gralem w zadnego nhla od mniej wiecej 2000 roku. Zagralem raz u znajomego i przypomnialem sobie co to znaczy magia hokeja ;) Nie wiem jak moglem zapomneic o tak kozackiej dyscyplinie...

 

 

EDIT

 

Ta gra po prostu uzaleznia. Wczoraj mialem w nocy 2 ekstra mecze (gram tylko online bo pykanie z konsola jakos niezbyt mnie kreci).

Pierwszy przypadek: Ostatnia minuta meczu, koleś strzela mi gola na 2;1. Mysle sobie: "No coz, w koncu to hokej, moze jeszcze zdąże z nim pocisnąć" i co? W ciagu tej samej minuty ładuje gościowi 2 gole i konczymy z wynikiem 3;2 dla mnie. Tu jest to o tyle rewelacjne, że w hokeju takie rzeczy są o wiele bardziej prawdopodobne, niż cuda wydarzające się w ostatnich paru minutach w FIFIE.

Mecz kolejny, rywal w 1 tercji załadował mi 5 goli (co mnie specjalnie nie zdziwilo, bo mam rozegranych ledwie pare gier). Wiary jednak nie straciłem i w ostatniej tercji ze stanu 3;5 zrobilo sie 5;5. Niestety przegralem w dogrywce ale... i tak wrazenia niesamowite i zadowolenie, ze z totalnie gownianej sytuacji udalo sie cos tam osiagnac.

Fajne akcje, fizyka, dźwięki, timing, strategia, animacje.... jeszcze tylko szyby nikim nie wybilem, na co czekam z utesknieniem :):)

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Prężnie rozwijający się portal, być może niektórym już znany, www.elitesports.pl zaprasza do wzięcia udziału w zabawie.

Ponieważ temat dotyczy gry NHL 11, wypowiem się jedynie w tej kwestii.

Zostało jedno wolne miejsce w ruszającej już w poniedziałek lub wtorek lidze.

Zapraszamy do zabawy! Wystarczy wejść, zarejestrować się i odwiedzić odpowiedni temat :)

Wszelkich porad udzieli organizator - Raffe (gg: 7368470).

Jeżeli chcesz się sprawdzić na wirtualnym lodowisku - drzwi stoją otworem.

ZAPRASZAMY!

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem niezmiernie zadowolony z tej gry. Wydaje mi się ciekawsza niż 10tka, a dzięki poprawionemu silnikowi fizyki gra się fenomenalnie krążkiem :) No i te bodiczki które wyglądają po prostu autentycznie, w końcu się doczekałem że nie jest to jakaś drewniana animacja tylko realne zderzenia uwzględniające wielkość zawodnika, kąt pjerdolnięcia i szybkość gracza. Nawet kije wypadają i się łamią. Miód malina...

 

Co prawda defaultowe ustawienia są jakieś z du.py, ale wystarcza trochę suwaków poprzesuwać. Gram na Pro + prawie na maxa ustawione AI (czyli minimalnie niżej niż all-star) + zwiększona szybkość gry + minimalnie obniżona zdolność bramkarza AI + większa częstotliwość kar + większa agresywność i jest total wypas jeszcze większ niż NHL 10.

 

Jako że gram głównie GM Mode (czasami też coś po necie zatoczę) bardzo się ucieszyłem jak zobaczyłem, że wprowadzili nowe ligi, głównie chodzi mi o te juniorskie WHL, OHL, QMJHL, dzięki czemu w draftach zamiast jakiś stworzonych przez grę nołnejmów z powtarzającymi się nazwiskami mamy realnych gości. Wielki plus za to,dzięki temu GM Mode od strony draftu i werbowaniu młodych graczy stał się jeszcze lepszy.

 

na + również soundtrack lepszy niż w poprzedniej części. Nie wiem czy to nie pierwszy raz, że EA postarało się o kawałki, które realnie są puszczane na halach w trakcie meczy. Mam tu na myśli chociażby Final Countdown, Sandstorm albo Shipping up to Boston. Dodaję to klimatu.

 

p.s jeszcze taki screen z dzisiaj, przegrywałem 3:1 na minutę przed końcem :D

 

2mwv213.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio przypomniało mi się o ściągniętym demo NHL 11 postanowiłem odpalić je w końcu, bo w końcu za czasów psx często grałem dużo w hokej i gra się bardzo przyjemnie, ale na kilka rozegranych spotkań (a właściwie demowych pojedynczych tercji) nie strzeliłem żadnej bramki hehe, nie mogę ogarnąć sterowania.

 

Mam kilka pytań co do full wersji

 

- Da się ustawić strzał był pod zwykłym przyciskiem? Chyba nie przemogę się do strzelania analogiem :P

- Można online grać mecze 5 vs 5?

- Jest jakiś tryb grania bramkarzem jak w FIFE 11, ew. jakiś inny ciekawy tryb poza stadardowym sezonem, meczem rankingowym itp?

Edytowane przez JoZi
Odnośnik do komentarza

Polecam jednak poćwiczyć mocno ze strzelaniem analogiem, jest tryb treningowy przecież. Ja też z początku nie mogłem ogarnąć, ale teraz gra ze strzałem pod jednym przyciskiem? Profanacja i brak kontroli.\

 

Online 5v5 zapewne jest ale nie jestem pewien.

 

Co do gry bramkarzem to oczywiście, jest cały tryb Be a Pro gdzie możesz grać na każdej pozycji.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...