Skocz do zawartości

Maczeta


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

2. ostateczny pojedynek z Seagalem raczej sredni

 

 

a'propo

 

 

No mogl bardziej pokombinowac ale w sumie akcje pokroju z jelitami czy gatling gunem na motorze - no ku.r.w.a moc

Weszylem, ze film skopie jaja i sie nie mylilem. Kto jeszcze watpi w moja nieomylnosc i wysublimowany gust filmowy to moze w tej chwili kleknac i w lewe jajo mnie cmoknac. Spoko, wybaczam wam, wszak bog jest sedzia litosciwym i lagodnym!

Odnośnik do komentarza

 

a'propo

 

Weszylem, ze film skopie jaja i sie nie mylilem. Kto jeszcze watpi w moja nieomylnosc i wysublimowany gust filmowy to moze w tej chwili kleknac i w lewe jajo mnie cmoknac. Spoko, wybaczam wam, wszak bog jest sedzia litosciwym i lagodnym!

Ale to było wiadomo jeszcze długo przed premierą. Film z Treyo i Segalem nie mogłby być słaby

 

 

I slaby nie jest, ale

 

 

 

 

 

(pipi), krew i pociski w paincie?

 

 

Dobry film do obiadu nic poza

Odnośnik do komentarza

 

a'propo

 

Weszylem, ze film skopie jaja i sie nie mylilem. Kto jeszcze watpi w moja nieomylnosc i wysublimowany gust filmowy to moze w tej chwili kleknac i w lewe jajo mnie cmoknac. Spoko, wybaczam wam, wszak bog jest sedzia litosciwym i lagodnym!

Ale to było wiadomo jeszcze długo przed premierą. Film z Treyo i Segalem nie mogłby być słaby

 

Biorac pod uwage srednia ocen ostatnich filmow z "Sigalem" i poziomu produkcji w jakich grywa TreJo (to meksykanin, "J" jako "H" sie czyta) mozna bylo miec obawy, tak samo jak do niecnego planu Rodrigueza i teori spiskowych zeby odcinac kupony od "Planet Terror". Wyszlo jednak odwrotnie.

 

 

 

(pipi), krew i pociski w paincie?

 

Ma to swoj urok.

Odnośnik do komentarza
Biorac pod uwage srednia ocen ostatnich filmow z "Sigalem" i poziomu produkcji w jakich grywa TreJo (to meksykanin, "J" jako "H" sie czyta) mozna bylo miec obawy,

Ten sam poziom raczej, z tym, że podobno 'maczeta' specjalnie była robiona na film klasy Zet

 

Ma to swoj urok.

nie ma

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

A już nie rób się na proroka filmowego, bo dużo ludzi uważa Maczetę za świetny film.

 

To tak jakbym ja zaczął głosić, że oliwki są super w smaku- zapewne też masy by się ze mną zgodziły :yes:

 

A prędzej to bym mógł być Twoim tatkiem niż synem, przeca ja dolatuję już do 30stki :ninja:

Odnośnik do komentarza

nie mam zamiaru oglądania tego filmu po tym jak zobaczyłem w zwiastunie scenę gdzie ten mex leci na motorze z zamontowanym gatling gun`em :/

Ale o to w tym filmie przecież chodziło :turned: Pokazać absurdalne akcje. Mex lecacy na motorze to nie problem filmu, a twoj.

Odnośnik do komentarza

nie mam zamiaru oglądania tego filmu po tym jak zobaczyłem w zwiastunie scenę gdzie ten mex leci na motorze z zamontowanym gatling gun`em :/

Ale o to w tym filmie przecież chodziło :turned: Pokazać absurdalne akcje. Mex lecacy na motorze to nie problem filmu, a twoj.

 

czyli w drugiej części lecąc na krowie zrzuci z niej bomby atomowe niszcząc całe USA? ;]

Odnośnik do komentarza

nie mam zamiaru oglądania tego filmu po tym jak zobaczyłem w zwiastunie scenę gdzie ten mex leci na motorze z zamontowanym gatling gun`em :/

Ale o to w tym filmie przecież chodziło :turned: Pokazać absurdalne akcje. Mex lecacy na motorze to nie problem filmu, a twoj.

 

czyli w drugiej części lecąc na krowie zrzuci z niej bomby atomowe niszcząc całe USA? ;]

Maczeta nie używa bomb atomowych

 

 

i nie smsuje

Odnośnik do komentarza

skusilo mnie dzizas krajst i sciagnąłem wczesniej wysmiewaną przeze mnei wersje r5 :/ film jest super, ten klimat i Trejo któy cokolwiek by robił ma tą samą mine, dają rade! Wlasnie zapuszczam go po raz drugi a do kina na bank i tak pójdę. Lubisz Tarantino to koniecznie uderzaj, plejada znanych aktorów i b(. )( .)bsów dają rade 8+/10 (Seagal i koncowka to niezle przegięcie XD)

 

Najseksowniej wg mnei wypadła Rodrigezowa :P

 

chociaz i tak wole Planet od Terror :D

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie spodziewałem sie sząłu po tym filmie i szału nie dostałem, co nie zmienia faktu, że film jest dobry i bawiłem się świetnie oglądając go, uwielbiam groteskowe klimaty Rodrigueza i Tarantino i ich specyficzny humor - jednak Planet Terror było duzo lepsze jako całość jak dla mnie.

 

Końcowa scena z Seagalem - klasyk !!! XD (pipi)a nie spodziewałbym się, że on coś takiego kiedykolwiek zagra XD No i mina Treja w momencie jak kolo pyta sie go czy juz kogoś zabił XD

 

no i pani Rodriguez - śliczności... ;*

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...