Skocz do zawartości

Maczeta


Rekomendowane odpowiedzi

Ci, co mysleli, ze trailer z Grindhouse to fake moga juz teraz przyjmowac pozycje do zbierania ryzu i zapalac swiece w kombosie z kadzidlem.

 

czyli na samym poczatku, RR zginal sie do ryzu i odpalał kadzidelka

 

Początkowo "Machete" był jednym z fałszywych zwiastunów, które znalazły się w "Grindhouse", jednak Robert Rodriguez do tego stopnia był z niego zadowolony, że postanowił zamienić go w długi metraż. Filmweb

Edytowane przez mishka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest Steven, sa laseczki (Rodriguez, Alba), jest Trejo. Niby fajnie, ale czegos brakuje. To nie ten sam R. Roduigez co przy mega kewl Planet Terror. 7 na 10.

Dokładnie. Czegoś brakuje. No i kolejny schemat? Ja wiem, że Rodrigez potrafi krecić "kiepskie" czy też może stylizowane na kiepskie filmy, ale czym więcej tego tworzy tym bardziej się przekonuje, że facet po prostu nie potrafi zrobić niczego dobrego i kręci kaszane (którą też miło się ogląda, jednak do czasu) Dałbym 7 ale krew i strzelanie robione w paincie? 6/10

Odnośnik do komentarza

Bardzo ladny film. Spelnil moje oczekiwania. Posiada wszystko co powinno posiadac Dzielo. Cycki, gore, akcje, Treja, Boba, SenSeia, Albe, czego chciec wiecej?;) Nawet cgi krew dala rade. Cos jak w PT. Egzekucje sa bardzo pomyslowe i świetnie sie ludziki rozpadają na kawałki. Cholera, bardziej mi sie podobal niz Niezniszczalni!

666/10

Odnośnik do komentarza

Jest Steven, sa laseczki (Rodriguez, Alba), jest Trejo. Niby fajnie, ale czegos brakuje. To nie ten sam R. Roduigez co przy mega kewl Planet Terror. 7 na 10.

Dokładnie. Czegoś brakuje. No i kolejny schemat? Ja wiem, że Rodrigez potrafi krecić "kiepskie" czy też może stylizowane na kiepskie filmy, ale czym więcej tego tworzy tym bardziej się przekonuje, że facet po prostu nie potrafi zrobić niczego dobrego i kręci kaszane (którą też miło się ogląda, jednak do czasu) Dałbym 7 ale krew i strzelanie robione w paincie? 6/10

 

Rodriguez tylko slabiaki kreci? Powiem tylko "Sin City", a teraz sie popraw. <_<

 

"Maczety" dalej nie widzialem, brak czasu, ych.

 

Rodriguez nie kręci słabiaków tylko czasami zniża się do poziomu innych.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

niczego ambitnego przecież od rodriqueza nie wymaga. jest mistrzem kina klasy b i tak ma pozostać. nawet osławione sin city to przecież nie almodovar.

1. "Sin City" jest bardzo kiczowate. I jest bardzo słabe. Kino Almodovara też jest kiczowate. I jest bardzo dobre.

 

2. Nie jestem pewien, czy wiesz, co znaczy słowo "osławione". Na pewno nie odnosi się ono do filmu "Sin City". Który mimo wszystko jest bardzo słaby.

Odnośnik do komentarza

chyba nie wiem co to słowo znaczy, czekaj polecę po słownik. ja tam się chyba nie znam, ale w pewnych kręgach film pt sin city funkcjonuje jako jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, rewolucyjna ekranizacja komiksu.

 

poza tym właśnie nie wiem o czym ty do mnie rozmawiasz bo napisałem przecież, że to nie almodovar :/.

Odnośnik do komentarza

chyba nie wiem co to słowo znaczy, czekaj polecę po słownik. ja tam się chyba nie znam, ale w pewnych kręgach film pt sin city funkcjonuje jako jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, rewolucyjna ekranizacja komiksu.

No co ty.

 

Wiesz, że słownik PWN jest w internecie? Dość okrojony, ale takie podstawowe słowa w nim są.

 

Co do Almodovara i klasy B to łotewa i wogle newermajnd, bo w sumie pojęcie "kina klasy B" dzisiaj totalnie staciło jakiekolwiek znaczenie, każdy rozumie co innego przez nie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...