Skocz do zawartości

Maczeta


Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam filmy Rodrigueza włącznie z małymi agentami (Elijah Wood w 3 części - bezcenne), trailer Machete przed Grindhouse rozwalił mnie całkowicie, ale samym filmem bardzo się zawiodłem - dopasowanie samego już filmu do scen z trailera nieistniejącej produkcji uważam za porażkę, bezskładność całości była porażająca biorąc nawet pod uwagę fakt, że zapewne taka miała być; dlatego liczę i czekam na drugą część niecierpliwie, tym razem musi być rewelacyjnie :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Danny trejo rocznik '44. O_O Stary meksykaniec ma dobra forme i jest dla meksykanskiego kina akcji guru, uwielbiam klimat, jaki sieje Rodriguez za maly hajs - meksyk rozwala cale amerykanskie kino sensacyjne dystansem i przerysowanymi patentami. Gwiazdy kina sa milym dodatkiem. :)

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

 

Jedynka była niezła, jednak nie umywała się do Grindhouse'a. Jestem ciekawy czy 2 jest lepsza, oby.

Oczywiście miałeś na myśli Grindhouse: Death Proof, bo Planet Terror zjadała bez popitki.

 

Miałem na myśli oba. Chociaż przyznaje, że dla mnie Planet Terror jest najbardziej porąbany czyli najlepszy. ;)

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

zaraz bede ogladał

 

 

 

lepsze niż jedynka, co wcale nie znaczy, że jakoś bardzo fajne. Tak naprawdę to film był dla mnie znośny i nawet bardzo zabawny od momentu jak pojawiał się Mel czyli jakaś połowa. A następna część dopiero zarządzi.

 

 

 

 

sf genialnie pasuje do machete. [\spoiler] 

 

 

Daję 4/10 za pierwą połowę filmu i i 8/10 za drugą połowę filmu więc łącznie daje to 7+/12 i tyle wystawiam. Podobał mi się i czekam na kolejną mechete 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

No 2 slabo mi weszla. Dluzylo mi sie w sumie. Fajnie, ze Robert exploit kino odkopal, ale ta czesc powinna byc na dvd od razu. Albo jako bonus do dvd czesci pierwszej. Za to chetnie zobacze kosmiczne zakonczenie trylogii o Meksykanskim superherosie filmow sensacyjnych. W dwojce braly mnie plenery, fajna praca operatora kamery i dialogi. Po prostu klimat gdzies mi ulecial, to byl rasowy sequell, takie preludium do solidnego (mam nadzieje) finiszera. I koncepcja Rodrigueza na stworzenie hybrydy Meksykanca i kina exploited jest zacna ale czuje, ze Rodriguez nabija kabze. Oby w 3 sie zrekompensowal.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj obejrzalem i chyba zaluje czasu. Film mial momenty, ale moglbym je wyliczyc na palcach u reki, Meczeta 1 byla cool, ale tutaj zabraklo mi przede wszytskim zabijania (chociaz pare glow zlecialo). Niektore teksty znalem juz z plakatu pewnego, wiec nie byly super zaskoczeniem, na plus napewno ta blond laseczka (suka z niej, ale oko mozna bylo zawiesic). No powiedzmy 2+/6

Odnośnik do komentarza

Byłem w kinie niedawno. Wynudziłem się trochę. Parę dobrych scenek i tekstów a poza tym do odgrzewany kotlet nie trzymający się kupy tak jak jedynka.

Najlepsze z całego filmu były trailery [otwierający i zamykający] film zapowiadające kontynuację. Na nich uśmiałem się bardziej niż podczas całego seansu.

 

7 -/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...