Skocz do zawartości

Maczeta


Rekomendowane odpowiedzi

Misz powraca i ku.r.w.a zaprawde powiadam wam jak jezus chytrus - pozamiata w starym, naciaganym i przesadzonym stylu. O co kaman? Rodriguez wraca, rezyseruje swoj najnowszy film z Dannym Trejo w roli glownej. Ci, co mysleli, ze trailer z Grindhouse to fake moga juz teraz przyjmowac pozycje do zbierania ryzu i zapalac swiece w kombosie z kadzidlem.

 

2m2suhj.jpg

 

Tytułowy Machete, to były agent federalny szukający zemsty na organizacji, która go zdradziła. W misji niechętnie towarzyszy mu jego bliski przyjaciel, ksiądz, który ślubował, że nigdy nie będzie stosował przemocy. Odwet Machete będzie bardzo krwawy i brutalny. (filmweb.pl)

 

OBSADA:

Danny Trejo, Steven Seagal, Jessica Alba, Michelle Rodriguez, Robert De Niro, Lindsay Lohan, Don Johnson

 

Trailery niszcza banie, "po prostu zadarli ze zlym meksykaninem", muahahaha. Ja ten kicz Roberta kupuje i wciagam, wiem, czego sie spodziewac, lykam w ciemno. Niestety premiera w Polszy cholernie pozno, bo 3 miechy po swiatowej, w dodatku niebawem DVDRiP w sieci - no sorry, w du.pie mam PL dystrybutora. <_<

 

http://www.youtube.com/watch?v=9V4ZDxpQ2Zk

 

Aha i na koniec daty premier, zal. ;(

 

19.11.2010 - Polska, 18.08.2010 - Świat

 

No i data, na ktora wszyscy czekaja

 

R5 - 23.09.

 

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Ten film byłby z.aje.bi.sty bez względu na fabułę, akcje, reżysera, muzykę, efekty. Powód jest jeden: Trejo.

 

No nie wiem, w Predators się Treho nie popisał.

No ale tam z góry miał ustalona rolę trzecioplanową.

 

Tu nie chodzi o jego warsztat aktorski. Są po prostu ludzie, którzy samą swoją twarzą powodują, że coś jest dobre a coś złe. Po za tym ja zawsze mówiłem, że jak by Trejo zagrał małego predatora(takiego małego, w(pipi)ionego bossa) w Predatorach to by miał Akademię u stóp.

Odnośnik do komentarza

czekam do listopada nie bede sie osmieszal jakimis r5.

 

No, w kinie masz lepsza jakosc obrazu niz R5 i jest zauwazalna a "Machete" z pewnoscia beda w IMAXie puszczac. xD Dzwiek bedzie pewnie line, ale coraz czesciej jest studyjny w R5 wiec mozna i na AC3 trafic, zalezy od umiejetnosci. Ja bojkotuje premiere w PL, ile miesiecy po swiatowej premierze? ZENADA! Chociaz pewnie i tak pojde do heliosa jak wejdzie do PL, ale do tego czasu to ja w du.pie mam i ogladam w domu!

 

Czekam z zapartym tchem, trzeba za wczasu lodowke browarem zapelnic!

 

Pierwsza recka na IMDB jakas omkla no ale ja rozumiem, ja jestem entuzjasta i dla mnie dwie czesci Desperado byly mocarne.

 

Sometimes RR makes great movies (From Dusk Till Dawn, Desperado, Spy Kids (Yes its good!) and sometimes he doesn't. Machete should have been a FUN movie. Just like Planet Terror, its heart is in the right place, but also like Planet Terror, it fails somehow. It's funny, but not funny enough. It's gory, but not gory enough. The actors are having fun, but not having enough fun.

 

Even though the movie is only 1 hour and 45 minutes long, it felt like it was about 10 minutes too long.

 

On the plus side, the movie LOOKED cool. Danny Trejo looked bad-ass, and Michelle Rodriquez - WOW - She looked fantastic. Jessica Alba though has a really awkward scene where she stands on a car to rally some people together. It just doesn't work. It felt weak. It felt like some 2nd or 3rd unit director was afraid to ask Alba for better acting.

 

Probably one of the actors having the most fun (or was the most fun to see) was Tom Savini. Savini is essentially playing the same guy he always plays, but so what. It's what you come to expect. He seems like a pretty solid actor though so it would be nice to see him do more in the future.

 

Anyway, an OK film, but I'd saw wait for video.

 

Link do recek z metacritics, opinie podzielone >>>KLIK<<<

Odnośnik do komentarza

pie.rdole dvdi ripy ci.py ch.uje muje dzikie węże, nic nie zastąpi prawdziwego kina. Na ten film na pewno pójdę, uwielbiam ten pseudopoważny klimat ;D skok na motorze z obrotówą rulz XD no i Alba gra mrau

 

LOL, full hd tez ci nie zastapi?

Może lubi jak ludzie mlaskają naczosami na uszami, drą mordę oraz smieją się z totalnie niesmiesznych momentów.

 

Obso jaki to zespół?

Odnośnik do komentarza

Tej, ale na taki film najlepiej iść do jakiegoś kina takiego nie multisreks tylko takiego gdzie jest jedna sala, bilet za 10pln i ogólnie 4osoby na krzyż*. Wtedy jest klimat.

 

 

*ofkoz proszę tego nie brać jako nawiązanie do sytuacji sprzed Pałacu el Presidente.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdyka, są takie kina. Jasne, że są. Ja tam mam pod ręką duży pokój i sobie walę projekcję na ścianę, jakby co, ale małe kina też są fajne i tańsze od filmu na DVD.

 

Jak ktoś mówi, że film w jakieś tam wysokiej rozdzielczości puszczony na TV jest tak samo fajny, jak kino, to powinien sobie wyjrzeć za okno i popatrzeć na chodnik, ten to ma dopiero wysoką jakość wykonania, więc widać jest dużo lepszy od kina.

Odnośnik do komentarza

A są takie kina? Pf.

 

 

Są. W miasteczku nieopodal mojej wiochy na przykład. Dokładnie taki klimat jak opisał stona.

 

Ale tam premiera jest 4 miesiace po premierze w polszy czyli w ch.uj czasu po tej od swiatowej czyli wole w domu! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

A są takie kina? Pf.

Są. W miasteczku nieopodal mojej wiochy na przykład. Dokładnie taki klimat jak opisał stona.

Ale tam premiera jest 4 miesiace po premierze w polszy czyli w ch.uj czasu po tej od swiatowej czyli wole w domu! :thumbsup:

 

Ostatnio się poprawiło trochę i raptem po dwóch miesiącach jest u nas. :P Jak film widziałem divixie i bardzo mnie się podobał to czasem wybieram się do owego kina jeszcze raz obejrzeć. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...