Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem mova bo strasznie się na niego napaliłem. Cały zestaw sporo kosztował, a jeszcze kupiłem grę sport champions. Ale powiem, że nie zawiodłem się ani trochę. Kiedyś bardzo dożo grałem w ping ponga i szło mi całkiem nieźle:). Grając w tego ping ponga na movie niesamowicie sie zdziwiłem że jest on aż tak precyzyjny! Praktycznie czujesz sie jakbyś grał naprawde, ruchy sa bardzo dobrze odwzorowane, i z godziny na godzine grania w ta grę znajduszesz nowe smaczki i nowe rozwiązania. A żeby przejść wszystkie puchary na wszystkie gwiazdki trzeba się strasznie napocić i skupić na maksa. trochę wydałem na to i jak narazie mam tylko ta jedną gre, ale nie żałowałem ani minutki bo był to rewelacyjny zakup!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niech ktoś mi powie czy jest (badz bedzie) jakiekolwiek zastosowanie dla navi controllera (tego bez kulki)?

 

Jest sens w to inwestować? Lepiej pewnie kupić drugie dildo z kulka.

 

Powiem Wam, ze Eye Pet nabrał wreszcie wiecej sensu, tak jak wydawał mi sie gra niedorobiona (z powodu konieczności używania pada) tak teraz gra sie naprawdę przyjemnie

i nie odczuwa sie żadnego dyskomfortu.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei, przede wszystkim z powodu słabych gier, nie zakupiłem Move...jeszcze. Dziś trafiła mi się okazja przetestowania w markecie tego wynalazku. Jak ktoś grał na Wii wrażenia Move nie zrobi na was żadnego. W tenisa grałem jak sierota a kontroler dokładnie odwrotnie interpretował moje ruchy. Nie wiem czy za dużo światła w sklepie czy zła kalibracja ale ciężko mi to wychodziło. Zamachy trzeba walić czasem metrowe co powoduje, że o graniu z poziomu kanapy można zapomnieć.

Przyznam szczerze, ze jakby były dobre gry może i bym to kupił ale teraz to jest bida z nędzą.

 

ABSOLUTNE BZDURY pleciesz. tak to właśnie jest jak się testuje "w markecie". Miałem WII i MOVE to jest zupełnie inna bajka. Po pierwsze bardzo dokładnie trzeba skalibrować kontroler, po drugie trzeba dokładnie go skalibrować pod siebie.

 

A po trzecie właśnie ta potrzeba precyzji wywołała we mnie największe wrażenie. W WII po 30 minutach byłeś Bogiem, tutaj po 30 minutach dopiero przejdziesz trening a do zdobycia złota długa droga. Mówisz o metrowych zamachach? A może źle układasz nadgarstek? Tutaj nie ma walenia jak kijem od szczotki, zwróć uwagę czy podczas uderzenia nie przekręcasz ręki, gdyż wtedy na ekranie będzie to pokazane jako przekręcenie paletki. Precyzja MOVE powala i jak się gra tak ot 4 minuty w markecie to połowy smaczków nie wyhaczycie. Ja dopiero po godzinie załapałem o co chodzi i zacząłem grać. Co więcej - to daje satysfakcję, MOVE w SPORTS CHAMP. wymaga ćwiczeń i gry z pomysłem a nie machania miotłą, ot co.

 

Granie z poziomu kanapy? Kolego w ping pongu trzeba podejść bliżej, odsunąć się, wypuścić piłkę, przełożyć na backhand - zapomnij o kanapie. Jak dla mnie ten pierwszy tytuł udowodnił, że to nie tylko zabawka dla causali - owszem ciupniesz z żoną, ale żeby dostać złoto czekają Cię litry wylanego potu....

ŚWIĘTE SŁOWA. ja juz nie wspomne o platynie w ping-ponga bo to jest hardkon na maxa. zostaly mi 2 postacie w platynowym pucharze i trzeba sie troche nameczyc.

 

Dokladnie - SWIETE SLOWA! 

 

 

Ja uwazam, ze Sports Chmpions jest zdecydowanie najlepsza gra na Move'a i to nie tylko dla casuali, bo hardkorowcy rowniez moga sie pobawic. W Tenisie stolowym trzeba sie mocno nameczyc, a jesli ktos gral troche wiecej na prawdziwym stole, to wie, ze gra jest bardzo realisycznie odwzorowana, choc oczywiscie kilka ulatwien musi byc bo to nadal gra :).  

 

Mi w tym platynowym pucharze zostal juz tylko ostatni gracz, ale wygrac z nim dwa sety nie jest latwo. Wczesniej tez trzeba bylo sie niezle napocic. Kilka meczow i koniec, bo kondycja pada, a czasem i widzowie obrywaja po glowach lub meble :D 

 

 

Jesli producenci pojda w slady ekipy, ktora zrobila Sports Champions to bedzie bdb. Na razie za malo jest gier, a potencjal kontrolera OGROMNY!

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj otrzymałem paczkę z nagrodą za Konkurs PS Move. Jestem w szoku. W środku byłe starter pack i dwie gry.... w wersji promocyjnej. Bez pudełka, książeczki itd. Śmiech na sali :D Dzięki Sony potraficie się pokazać z najlepszej strony:D [Nie mam pretensji do redakcji, wysłali to co dostali. Śmiać mi się chce, że taki moloch jak Sony w taki sposób podchodzi do sprawy]

Odnośnik do komentarza

Ogólnie sprzęt ok. Bardzo dobre wykonanie. Solidna robota, dobra precyzja, tylko gier jak na lekarstwo niestety. Ping pong daje rade, reszta to popierdółki na 5 min. Czekam na KZ3. Co do samego grania... hmm... mam robotę która polega na staniu przy maszynie i drukowaniu. Więc w domu po ok 30 min grania bolały już mnie nogi i nie miałem ochoty na dalszą zabawę. Nie ma to jak fotel i pad. grzes_l tak to już jest czasem, że co innego widzisz np w gazecie co jest do wygrania [obczaj psx z movem i zdjęcia gier do wygrania], a co innego dostajesz. Nie mam pretensji do nikogo, śmiać mi się chce z Sony, że z takiej strony się pokazało :D

Odnośnik do komentarza

To sa po(pipi)ki na poczatku, zeby nie zniechecic. Z kolejnymi poziomami robia sie bardzo techniczne.

 

Mnie najbardziej bawi siatkowka. Liczba opcji juz mi urosla i wreszcie komputer jest wymagajacy i czyta moje ruchy, kierunek ruchu rak i szybkosc zaczynaja byc wazne. Teraz mi sie dopiero zaczelo podobac.

Ping pong mnie troche frustruje. Chyba wlasnie dlatego, ze jestem na poczatku i komputer robi za mnie (na przyklad gdy rakietka jest akurat w punkcie w ktorym ma sie pilke uderzyc, mimo ze pilki tam jeszcze nie ma to automat uderza).

 

Przy Bocce troche trudno sie podkreca trzymajac kontroller. Tutaj czegos mi troche brakuje najbardziej.

 

A reszta bedzie swietna z drugim kontrolerem - mysle tu o luku czy walce na miecze.

 

Frisbee to chyba najlepsza gra towarzyska bo najlatwiejsza.

 

Zeby nie bylo offtopic (bo jest oddzielny temat o tej grze)

A z innych:

 

Demo Shoot jest calkiem smieszne i sporo sie dzieje, nie jest to jednak top gra.

Demo Racket Sports UBI nie jest tak dobre jak Ping Pong wydaje mi sie ze jest klopot z dokladnoscia i generalnie z pomyslem na gre. Choc pyka sie przyjemnie. Raczej nie kupie.

 

Z dem jeszcze ciekawe sa te klocki, choc nie wyobrazam sobie grania w to na dluzsza mete. Nudzi mnie.

A w golfa wystarczy, ze prawdziwy mnie wkurza na maksa (nie znosze sportow wymagajacych skupienia i pelnej koncentracji, gdzie praktycznie nie mozna naprawic wlasnych bledow) zebym jeszcze meczyl sie z symulacja.

 

No i o Eye Pet juz pisalem. Teraz ta zabawa wyglada jak powinna od samego poczatku. Ciekawe jak Resident Evil, choc ta gra kompletnie mnie nie ciagnie, moze Move spowoduje, ze bedzie sie dobrze gralo

Odnośnik do komentarza

A pingponga to trzeba stać ? Przecież kamera śledzi kulkę więc wszystko zależy od tego jak kamera jest ustawiona, a nie od tego w jakiej się jest pozycji, przynajmniej tak mi się wydaje :P

 

no byłoby dobrze, bo w zależności w jakiej jesteś odległości od kamerki, w takiej odległości jest paletka od siatki. Możesz zrobić krok do przodu żeby wcześniej uderzyć i skrócić dystans, może odchylić się do tyłu żeby wypuścić piłkę dalej i wziąć porządki zamach. Ja polecam jednak na stojąco

 

Przy Bocce troche trudno sie podkreca trzymajac kontroller. Tutaj czegos mi troche brakuje najbardziej.

 

to moja ulubiona gra towarzyska - gra się na zmiany, można spokojnie piwko pić i gadać, można grać w jednym yteamie lub przeciwko sobie. najlepszy jest prostu tor i zabawa w strategię - spychanie kul, przesuwanie pallino.... fajna zabawa, polecam się wkręcić

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

A pingponga to trzeba stać ? Przecież kamera śledzi kulkę więc wszystko zależy od tego jak kamera jest ustawiona, a nie od tego w jakiej się jest pozycji, przynajmniej tak mi się wydaje :P

Na upartego, na najniższym poziomie (brąz) dasz radę grać na fotelu. Trochę to męczące ale da się wygrać mecz. Od srebrnego pucharu nie ma po prostu szans, trzeba czasem podejść bliżej telewizora by odbić piłkę zagraną blisko przez przeciwnika, lub przesunąc się ostro w bok gdy gra po przekątnej. Donsterydo to naprawdę nie jest Wii.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

move działać będzie w grach do których wydadzą łatkę ze sterowaniem, a fragfx jak dobrze pamiętam to działa w każdej.

 

Nie patrząc na to,że przylepi się do Ciebie nalepka nooba używając tego urządzenia to oczywiście frag z racji tego,że to tak naprawdę myszka z pc jest lepszym wyborem.

 

Ja w każdym razie nick pamiętam i będę się ciebie wystrzegać w fpsach :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...