Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

No właśnie a ja mam pytank jaki karabin uchwyt do move kupić? Na zavvi widzę jakieś Venomy po 7 funtów. Czy znacie jakieś tanie i dobre i gdzie najlepiej kupić?Aha i chciałbym go używać głównie do celowniczków House of Dead, Dead Space Extraction czy Children of Eden.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

300 to chyba przesada, taniej się chyba kupi zestaw 2xmove plus kamerka. Z dziewczyną jak najbardziej - oba Sports Champions są świetne do tego, plus jakiśHouse of Dead można zarzucić, dodatkowo dla laski to Move Fitness :-), czy Lotki z Mistrzostw Nocnych Zawodników. jeżeli masz z kimś grać (laska, jakieś bajtle) to jak najbardziej. Dla samego siebie to średnio. Tylko, żeby bawić się naprawdę dobrze w Sports Champions to polecam dwa movey od razu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Warto kupić jeszcze Move`a? Nigdy nie miałem styczności, a chętnie pograłbym w jakieś tytuły, po których zakwasy nie zejdą przez parę dni + chciałbym coś do wspólnej zabawy w czasie wolnym z dziewczyną. Co sądzicie, opłaca się wydać te ~300 zł?

Nie warto. Podniecenie z Movem szybko spada. Na początku fajnie - imprezki u znajomych z laskami, wyginają się, prężą, można było czasem coś podejrzeć.

Jest kilka dobrych gierek na imprezę - które słabo są oceniane przez Psx Extreme, np. Start The Party (obie części), czy Sport Champion (najlepsza seria dla Move). Gry jednak szybko się nudzą, a jak pomyślisz o tym podłączaniu kamery, kalibracji, to jakoś odechciewa się "muva".

U mnie Move się nie przyjął - przez rok może trzy razy go ładowałem - to świadczy o niezbyt częstym używaniu :). Kupisz, to po miesiącu będzie leżało w kącie, kurz zbierało - nie polecam.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

ja kupilem z mysla o shooterach, ale wyszedl praktycznie tylko Killzone 3. Gralo sie naprawde git, ale BF3 juz go nie obslugiwal, BF4 tez nie bedzie, CoD tez nie itd.

Sport Champions jest spoko, ping pong to rewelacja (na najwyzszym poziomie trudnosci daje naprawde bardzo solidny wycisk), ale wlasnie nudzi sie z czasem. Ja przerwalem jakos w polowie najwyzszego poziomu wlasnie i juz nie wrocilem. Od 2011 praktycznie lezy i zbiera kurz- w sumie pomysle chyba nad sprzedaza zanim PS4 wyjdzie. Jakbys byl zainteresowany, to pisz ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...