Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

grałem u kolegi w betę MAG na move i gra się wg mnie bardzo średnio(przez te nieszczęsną ramką i konieczność skierowania kursora do boku ekranu by ruszyć głowę postaci). Za to w RE5 Move sprawdza się świetnie (głownie zasługa to "ułomności" gry o której każdy wie- nie można chodzić i strzelać).

 

Również czekam na Virtua Tennis 4 :) ale w między czasie mam genialny ping pong z Sports Champions który jest po prostu świetny dzięki precyzji tego kontrolera.

Odnośnik do komentarza

Dziś grałem chwile z rodziną zeby sprawdzic jak poradza sobie w Sport Champions i musze powiedzieć że zdecydowanie wolniej widać postepy w stosunku do Wii. Wiilot przez swoją niewielką precyzję pozwalał na błedy w dokładności wykonywanych ruchów przez co łatwiej, osobom które są całkowitymi casualami, nauczyć się grać. tak czy inaczej zabawa jest przednia. Jak chodzi o graczy hc to powiem ze narazie RE5 jest najlepszym wyborem (RUSE pomimo wygody polecam tylko fanom gier strategicznych). Z niecierpliwością czekam na jakiegoś FPS'a (pewnie jak dla mnie K3 dopiero). Na razie Move oceniam bardzo pozytywnie. Świetna odskocznia od "zwykłego" grania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

było tyle razy wałkowane... RE5 i HR WYKORZYSTUJĄ Navi ale wcale go nie wymagają. Nigdy nie powstanie gra wymagająca navi, zawsze będzie można go zastąpić trzymanym w jednej długi padem. Navi jest tylko ułatwieniem dla gracza by było wygodniej.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Pytanko do kogoś kto ma EyePeta.

Ściągnąłem patch umożliwiający sterowanie w grze Movem. Dziwne, że teraz gę uruchamia się z poziomu tegoż patcha. Ale ja o czym innym. Otóż kiedy córka zasiadła do gry pojawiły się problemy. Po pierwsze kiedy wysyłamy raport zdrowia zwierzaka to wyskakuje na ekranie ramka z lewej strony i.... tyle. Nie można jej wyłączyć i pozostaje jedynie reset gry. Druga z kolei sprawa tyczy się karmienia. Chodzi o to, że zwierzak nie może się najeść. Po prostu wkółko je ciastka nie znikają i nie ma temu końca. Jest chyba też problem z rozwojem bo po ćwiczeniach czy rysowaniu badania pokazują, że nasz Pet jest dalej słaby i posiada mało rozwinięty intelekt.

Jeżeli ktoś spotkał się z powyższymi problemami i poradził sobie z nimi, niech podzieli się tą wiedzą a moja córcia będzie wdzięczna.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ico i shadows of colossus ma obsługiwać move, prawde mowiac takie zagrywki , z wrzucaniem sterowania movem do coraz wiekszej ilosci gier nawet w formie dodatku, moze mnie przekonac do jego kupna, podoba mi sie ta polityka Sony, maja naprawde fajne narzedzie które jak widac mozna spokojnie wrzucic do róznych gier, jesli to bedzie wypalac, to moze jestesmy swiadkami narodzin kontrolera ktory bedzie traktowany niedlugo na rowni z padem.

Odnośnik do komentarza

do 175 cm starczy jedna, jesli jesteś wyższy Ty lub żona musicie kupic dwa.

 

w sensie dwie kamerki tak? ja 191, żona 170cm, więc na jednej kamerce nie damy rady ? kurde to trochę siana trza będzie wydać, WII tutaj było fajniejsze

 

jedna kamera wystarczy

 

 

dobra zrobię tak, że kupię i przetestuję, najwyżej później dokupię drugą

 

z Waszego doświadczenia - bo widzę, że trochę w temacie już przetestowaliście, jakie gry warto kupić na starcie?

 

dzięki z góry za help

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

przecież caps se jaja robi

 

Co do navi to póki co tylko RE5 co wykorzystuje a i tak można go zastąpić dualshockiem co mam zmaiar robić bo wydawać 100zł na pół pada nie zamierzam. Póki co chyba tylko sport champions warto kupić, planet minigolf z pss też jest ciekawe, nie warto za to hustle kings i high velocity bowling, kiespko sięw to movem gra

Edytowane przez xbor
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj qpilem starter w Saturnie za 199 zl. Niestety drugiego move nie mozna nigdzie dostac. Testuje dema od kilku godzin i jestem pod ogromnym wrazeniem kontrolera. Bardzo podoba mi sie tenis. Zreszta zaqp sports champions chyba obowiazkowy bedzie. Uwazam, ze kontroler na razie jest niezla odskoczonia od hardcorowych gier, ale licze, wkrotce producenci w pelni wykorzystaja jegomozliwosci. Fajnie sie tez gra w Tiger Woodsa :) Warto bylo wydac na to kase i frajde maja nawet Ci, ktorzy nie graja wcale na konsoli lub prawie wcale :) Teraz tylko musze jeszcze dorwac drugiego Move'a :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...