Skocz do zawartości

PlayStation Move


Rekomendowane odpowiedzi

zakupilem bodajze ostatniego starter packa z magazynu komputronika na ten rok (tak mi przynajmniej powiedziano), oczywiscie innym osprzecie mozna pomarzyc - drugi kontroler od kumpla pozyczylem razem ze sport champions, a sam wzialem jeszcze the fight ... i powiem, ze po 2 imprezach zakrapianych + walki gladiatorow i wspomniany the fight = zakwasy jakich w zyciu nie mialem, autentycznie plecy mi tak wy(pipi)aly, ze nie moglem sie z lozka podniesc. sprawa jeszcze kung fu live, dostepnej gierki na psn za chyba 51zl - o ile macie duzo miejsca w pokoju oraz jeszcze wiecej swiatlo to mozecie sprobowac, w mojej ciemnej grocie + skosne sufity ciezko w ogole skalibrowac swoja pozycje na ekranie... szkoda, bo moglo byc smiesznie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak narazie, to w singla gralem moze z 15 min - irytujacy jest dubbing, czasami zawodzi pozycjonowanie sie (odleglosc, zasieg ciosu itd) . we 2 graczy, rozwiazano to tak, ze kazdy obsluguje - kontroler move + zwykly pad (wykorzystywanie sixaxis) = ostra napierdalanka. czyli tak na dobra sprawe, moge na dzien dzisiejszy powiedziec, ze 130zl nie jest gra warta.

Edytowane przez mishka
Odnośnik do komentarza

Grałem wczoraj w Sports Champions w tenisa stołowego i jeden z przeciwników tak mnie w(pipi)iał,że przez przypadek za(pipi)ałem w talerz z bigosem :whistling: Na szczęście konsoli ani tv nic się nie stało. Normalnie mały hardkorek jest na drugim poziomie tenisa stołowego :verymad:

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zakupiłem the fight. Potwierdzam, że docelowo gra się w to na 2 move, ale jest tez opcja move + Sixaxis 3. Wtedy pad działa na zasadzie czujnika ruchu, chociaż jest oczywiście o wiele mniej precyzyjne.

 

Mając 2 Move + 2 pady można rozgrywać pojedynki.

 

W grze wpisuje się swoje parametry (wzrost, waga, wiek) i na tej podstawie wylicza BMI + spalone kalorie (to w przypadku gier punktowanych - nie wiem dlaczego nie ma tego przy treningach.

Tak czy inaczej przy 2 move gra jest niezła, tyle, że mnie dzisiaj mega bolą ramiona. Daje czadu.

 

PS. Jako prezent dla kobiety sprawdził się z uwag na te kalorie ;)

Odnośnik do komentarza

Ha, w końcu dorwałem swojego Move'a! We wtorek bez przekonania wybrałem się do Empiku w Jankach pod Warszawą, a tam... akurat dwie sztuki Motion Contr. i ostatni egzemplarz Sports Champions xD

Tak na poważnie to SCEP zupełnie pokpił sprawę dostępności sprzętu - poza nielicznymi wyjątkami, jak w moim przypadku, nadal ciężko dorwać cokolwiek z działu Move, opróc Navi i gier.

Odnośnik do komentarza

Który wybieracie na wieczór 22.02? :)

1.

PS3-Rifle-controller.png

2.

217828d1294055244-ps3-move-gun-attachment-logic3-move-machine-gun.jpg

3.

17162_1_.jpg

4.

paradisegamesplay10.jpg

5.

guns.jpg

6. A to oficjalny kit od SONY - PlayStation®Move sharp shooter

scph-98100_large.jpg

Oficjalnie też wiadomo, że ma być w zestawach z KZ3. Czyli dość fajna opcja zamiast tego dziadostwa z głową.

 

Moim faworytem jest nr 3, ale chyba bym go czarnym sprayem pociągnął.

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Starter Pack wraz z Sport Champions już do mnie jedzie, ale rozważam zakup przystawki do Move'a. Zastanawiam się czy brać pistolecik, czy poczekać, aż pojawi się ten sharpshooter, bo zamierzam dość dużo grać w fpsy (MAG, Killzone 3, Modern Combat). Pistolet można kupić za niewielką kasę. Miał ktoś styczność z tym kawałkiem plastiku, jest to opłacalny zakup?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...